Тайната на дългата и здрава коса - 40

  • 30 779
  • 382
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 389
pi4ito,добре дошла
Аз няма какво да пиша,ама просто да ме има в новата тема  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 277
И последният ми въпрос е дали има някой,на който тази маска отрицателно му въздейства,защото май срещнах и такива из коментарите...Много се притеснявам  Praynig Искам да си върна предишната жизнена и мечтана коса...Моля ви,отговорете ми  Praynig Praynig Praynig

При всеки е индивидуално, просто трябва да пробваш. За мен лично мога да кажа, че при първите две нанасяния на маската ми падаше доста коса, но след това всичко се регулира и започна да израства опадалата коса.  Peace
И при мен беше така  Peace
Иначе си купих Денис с плацента.Ако след употребата и усетя нещо по-различно-ще пиша.

# 62
  • Мнения: 720
И аз си купих от Тривитаминола , ама е съм го отворила още  #Silly
 А и нямам газ всъщност не може ли без да слагам газ smile3537
Мисля мед да сложа , ама незная колко  newsm78 , кажете по колко се слага ...
(за пръв път ще я ползвам тази маска тук при вас прочетох за нея  преди 1 - 2 темички   bye)

# 63
  • Мнения: 338
Мимито & Светла, добре дошла   bouquet
Разбира се, че можеш да си направиш маската и без газ. Аз лично не слагам, защото съм със суха коса и това допълнително ще я изуши. Мед слагах на няколко пъти, но нещо не ми се отрази добре на косата. Нека накой, който ползва мед и доволен да сподели.
celuvkata83, и мен ме заинтригува този Жалид

# 64
  • Мнения: 122
Да ви кажа милички, вчера си измих косата, но предварително не си я мазах с нищо /за първи път си го позволявам/ но след като я измих я напръсках с този жалид и резултата е горе-долу същият както от кокосчето, блясък, мекота, живина - но сега незнам какво да правя, само след баня ли да си го слагам , може ли всеки ден - някой има ли идея  Thinking - пише , че може и на суха и на мокра коса, но все пак дали няма да пренаситя ао си я пръскам всеки ден, макар че на морето точно това ще правя  Thinking помислете с мен, моля ви

# 65
  • Мнения: 4 496
На опаковката не пише ли? Или в упътването?

# 66
  • Мнения: 122
Няма упътване, а на опаковката пише две изречения, няма и толкова- да се нанася върху суха или влажна коса без изплакване  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 4 496
Щом не пише нещо от рода на "Да се използва два пъти седмично" за мен си е всекидневен продукт. В смисъл щом няма предупреждение... Thinking

# 68
  • Мнения: 179
Да ви кажа милички, вчера си измих косата, но предварително не си я мазах с нищо /за първи път си го позволявам/ но след като я измих я напръсках с този жалид и резултата е горе-долу същият както от кокосчето, блясък, мекота, живина - но сега незнам какво да правя, само след баня ли да си го слагам , може ли всеки ден - някой има ли идея  Thinking - пише , че може и на суха и на мокра коса, но все пак дали няма да пренаситя ао си я пръскам всеки ден, макар че на морето точно това ще правя  Thinking помислете с мен, моля ви
Този флуид е както всеки останал, слагаш го след като се изкъпеш, за да ти омекоти косичката.

# 69
  • Мнения: 122
може, мила, но аз никога не съм ползвала какъвто и да е друг флуид и като цяло даже незнам какво точно означава флуид.значи ще го слагам след баня  Hug благодаря

# 70
  • Мнения: 758
Здравейте на всички!  bouquet компа ми беше на ремон и не можах да пиша! Peace
Анелиа85,моите поздравления! smile3525
мис арк-да аз бях писала за слънцезащитен спрей,само че не съм го ползвала още! Peace
Мимито & Светла, добре дошла    bouquet
аз вчера бях на фризЮр.останах доволна.пооформиха ми косата и ми махнаха цъфтежа! Peace
аз в момента не правя нито маски,нито ползвам масла,в почивка съм до 10 август и после пак започвам с грижите!сега карам на шампоан,балсам,кристали,някакво кремче и спрейчета!
  bouquet

# 71
  • Мнения: 179
Е, то това си е бая грижа бе мацка  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 758
Е, то това си е бая грижа бе мацка  Mr. Green
Mr. Green да де,ама имам впредвид че не правя домашни маски и не се цапам с масълца!
сега си търся кристали или някакъв серум за моите сухи краища,но още съм в чуденка какво да взема! Thinking

# 73
  • Мнения: 223
Привет момичета!
След малко съм на фризЮр #Crazy Стискайте палци после да няма ред сълзи, ред сополи ooooh!
Само върховете ще ми клъцнат, ама дано не се забрави и да ме оклъца повече newsm78
Добре дошла на Мимито и Светла!

# 74
  • Мнения: 179
Е, то това си е бая грижа бе мацка  Mr. Green
Mr. Green да де,ама имам впредвид че не правя домашни маски и не се цапам с масълца!
сега си търся кристали или някакъв серум за моите сухи краища,но още съм в чуденка какво да взема! Thinking
Ами да ти кажа според мен всички серуми са с почти един и същ ефект. Каквото и да си вземеш ще ти омекоти краищата.

Общи условия

Активация на акаунт