Тайната на дългата и здрава коса - 40

  • 30 758
  • 382
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 965
Здравейте, момичета! Благодаря на всички за поздравите   bouquet

Нова темичка - Мис арк - разкошна коса има мацката от снимката, наистина ни зашемети (поне мен  Mr. Green)
Но за маската на Миосотис бъркаш - не съм я ползвала, но съм ползвала долните две, които предлагаш на Денис  Mr. Green

Иначе, от Пантесалмина и аз съм доволна - от ампулите. Смятам обаче да се заредя в най-скоро време и с маска.  Peace

# 46
  • Мнения: 179
Би ли казала нещо повече затози продукт. Откъде може да се купи и т.н

За Кератин

# 47
  • Мнения: 122
chukun4e  - въпросът ти към мен ли беше ? ако е към мен- казаха ми за тук Пловдив - от тези магазини ЗАРА- където са специализирани само с продукти за коса


и да споделя още нещо - този моят същият познат - питах го и за плажно мляко - знам че не е за тук това което пиша, но ще разберете защо ви гопиша - и той ми каза да си купя тривитаминол с някакво плажно олио - по -нисък фактор и да ги смеся - ставало страшна комбинация, предпаващо било и то доста и отделно много се почернявало  Wink

# 48
  • Мнения: 179
chukun4e  - въпросът ти към мен ли беше ? ако е към мен- казаха ми за тук Пловдив - от тези магазини ЗАРА- където са специализирани само с продукти за коса


и да споделя още нещо - този моят същият познат - питах го и за плажно мляко - знам че не е за тук това което пиша, но ще разберете защо ви гопиша - и той ми каза да си купя тривитаминол с някакво плажно олио - по -нисък фактор и да ги смеся - ставало страшна комбинация, предпаващо било и то доста и отделно много се почернявало  Wink

А как се пише точно продукта и фирмата за да го потърся в Интернет.
Аз съм от София и тук трябва да го потърся.

# 49
  • Мнения: 277
мис арк,благодаря за изчерпателността   bouquet
Ползвала съм зелената маска Пантасалмина,за това мисля да пробвам някоя друга.Като си взема-ще пиша  Wink Ампулите на Фито също съм пробвала,но ги бях забравила,а са хубави,ще си взема пак  Peace

# 50
  • Мнения: 122
chukun4e , сега в обедната почивка отидох и си го взех - само че струваше 9,50 и е спрей - 300 мл. treatment / restructuring fluid - така пише на шишето, което е цвят шампанско - но аз в магазинчето по питах за кератин на жалид и те ми го дадоха. Успех!  Дано го намериш Simple Smile

# 51
  • Мнения: 179
chukun4e , сега в обедната почивка отидох и си го взех - само че струваше 9,50 и е спрей - 300 мл. treatment / restructuring fluid - така пише на шишето, което е цвят шампанско - но аз в магазинчето по питах за кератин на жалид и те ми го дадоха. Успех!  Дано го намериш Simple Smile

Можеш ли да ми кажеш как се пише фирмата на англииски за да я намеря в Интернет.

# 52
  • Мнения: 122
jalyd се пише, извинявай, чак сега видях, че си писала

# 53
Здравейте. Rolling Eyes Аз съм нова,но отдавна следя темата.Изчела съм почти всички теми и най-накрая реших да се регистрирам.Наистина имам огромен проблем и явно сама съм си виновна.Имах мека и гъста коса преди,но имаше период по коледа миналата година в който се тъмчех постоянно,най-вече със сладко и това се оказа Огромен проблем за косичката ми.Сега се опитвам да се храня здравословно и се опитвам да я спася по какви ли не начини.Почна да пада по-малко,но пак пада и това не ми харесва.Накрая ще остана без коса.Та искам да ви попитам каква е разликата ако си купя на ВОДНА основа или на МАСТНА? И ако ползвам тази маска,мога ли да ползвам друга(която попринцип си ползвам) когато се къпя? или няма смисул  Rolling Eyes И последният ми въпрос е дали има някой,на който тази маска отрицателно му въздейства,защото май срещнах и такива из коментарите...Много се притеснявам  Praynig Искам да си върна предишната жизнена и мечтана коса...Моля ви,отговорете ми  Praynig Praynig Praynig

# 54
  • Мнения: 179
jalyd се пише, извинявай, чак сега видях, че си писала

Я виж дали е това.

http://www.bgsalon.com/index.php?page=shop.product_details&f … art&Itemid=82

# 55
  • Мнения: 122
Да,мила, само че това бие на зелено,а моето е нали ти казах- едно кремаво такова, мръсно бяло - цвят шампанско - но надписите са същите, абе трябваше д кажеш да ти го снимам да го видиш - кой знае колко си го търсила  Sad

# 56
  • Мнения: 179
Да,мила, само че това бие на зелено,а моето е нали ти казах- едно кремаво такова, мръсно бяло - цвят шампанско - но надписите са същите, абе трябваше д кажеш да ти го снимам да го видиш - кой знае колко си го търсила  Sad
Айде пробвай го и напиши ми на лична какви са ти отзивите.

# 57
  • Мнения: 4 496




днес питах един познат за това- защото той много се маже с кво ли не и ми препоръча да си взем кератин на жалид - някаква френска фирма- аз не я знам  Embarassed Embarassed Embarassed /сигурно е много известна/
та струвал към 6-7 лв и било голямо шишенце, каза ми че много подхранвал косъма и предпазвал косата - даже стимулирало разстежа .....


Подкрепям с две ръце, макар, че не съм ползвала техни продукти. Само добри отзиви чувам и чета за Жалид. Даже ако видя ще си взема.

За спирта - пише ракия, водка или друго, но в нас само бира се пие и друго няма Joy

Ако не трябва няма да слагам, ще си купя някое патронче водка за външно и вътрешно

Ако става въпрос за 90 градусов спирт, по-добре е водка. В първият пост под ДРУГО се има предвид друг алкохол. Напомням си да го поправя в следващата тема.


Целувката83, не бих се намазала с тривитаминол. Направо ще си е пържене с това мазното по тялото. Thinking

Та искам да ви попитам каква е разликата ако си купя на ВОДНА основа или на МАСТНА? И ако ползвам тази маска,мога ли да ползвам друга(която попринцип си ползвам) когато се къпя? или няма смисул  Rolling Eyes


Витамините, съдържащи се в Тривитаминола, са мастноразтворими.
Можеш да ползваш и друга, купена маска. Имаше период, в който без маска след шампоана не можех да се среша. Ползвай си спокойно обичайните продукти.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 15:40 от мис арк

# 58
  • Мнения: 1 179
И последният ми въпрос е дали има някой,на който тази маска отрицателно му въздейства,защото май срещнах и такива из коментарите...Много се притеснявам  Praynig Искам да си върна предишната жизнена и мечтана коса...Моля ви,отговорете ми  Praynig Praynig Praynig

При всеки е индивидуално, просто трябва да пробваш. За мен лично мога да кажа, че при първите две нанасяния на маската ми падаше доста коса, но след това всичко се регулира и започна да израства опадалата коса.  Peace

# 59
  • Мнения: 122
Мис Арк, благодаря за отговора, аз вече си го купих и ще видим ефекта, а относно тривитаминола - смятам да пробвам и после ще казвам Simple Smile най-много д се оплаквам

Общи условия

Активация на акаунт