Тайната на дългата и здрава коса - 40

  • 30 780
  • 382
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 272
mi6eto_f 
в предната тема ти ли си с тази къдрава коса на аватара ти ?

# 31
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
Тук Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 179

Пъпешите имали плацента. Това било веществото, което обвива семките. newsm78

Признавам си за първи път го чувам, но ме радва, че започнаха да произвеждат екопродукти.

# 33
  • Мнения: 4 496
tony_t,благодаря,обаче сред тези маски не намерих някоя,която да ми допадне  newsm78 Абсолют-а и интенз-а не са за мен,eйджа също,луминото също-косата ми не е изсветлявана;гладкост не ми трябва,продуктите от такъв тип  сплескват косата,а за някои от тях пише,че са хидратиращи =>ще ми накъдрят косата.Единствено витамино колор ми допадна,но ще си я купя,ако си боядисам косата.Ама и аз едни претенции имам  ooooh! Но не ми трябва маска със специален козметичен ефект като гладкост или нещо такова.Ако имате други предложения-обаждайте се  Hug Mr. Green

Кажи маска с каква цел ти трябва и ще ти предложа. А и напиши какъв тип ти е косата.  Thinking

# 34
  • Мнения: 338
mi6eto_f 
в предната тема ти ли си с тази къдрава коса на аватара ти ?
Аз съм на аватара Grinning

# 35
  • Мнения: 277
Забравих да кажа в предишния си пост-освен хума,медът не се утаява,когато в маската има и жълтък.За това,когато слагам мед прибавям едно от двете(а понякога и двете,ако са на лице  Simple Smile )
Иначе вчера си правих маска,но днес направих пак,установих,че не съм си измила косата достатъчно добре.В днешната маска добавих и масло от макадамия  Peace
мис арк,търся маска с добри съставки,които евентуално могат да направят растящата коса по-хубава(за това трябва да упътването да пише,че се слага в корените),не такива,които простоще ми я пригладят или нещо такова.Мия си косата през два дни,по мое мнение е склонна към омазняване,също така косъмът ми е тънък и искам маската да не омазнява и да не утежнява.
Подчертах изискванията,за да е по нагледно  newsm78
Имах маска на Био фарма,за която пишеше,че подхранява благодарение на пантенол и не знам си какви съставки...Нещо такова търся,но на по-добра фирма.В момента съм склонна да дам до 30 лв(ml нямат значение),но разбира се ще се зарадвам и на нещо по-евтино,но добро.

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 22:25 от Lexи

# 36
  • Мнения: 4 496
Аз ползвах тази:


но тя се нанася и по дължината, защото е с къна/безцветна/. Предполагам, че можеш само в корените да я нанасяш. Не утежнява косата.

Фито имат ампули, които заздравяват корените. От ТУК




Маската с мед на Миосотис също е добра/мисля, че Анелия я беше ползвала/:


Маската на Денис с плацента също е добра, ползвала съм я:



Маската на Денис с пчелно млечице е за слаби и тънки коси:



А тези продукти са просто страхотни:
Пантесалмина

# 37
  • Мнения: 272
mi6eto_f 
в предната тема ти ли си с тази къдрава коса на аватара ти ?
Аз съм на аватара Grinning
О много ме радва косата ти  Hug ,можеш ли да пуснеш още снимки,ако искаш може на лични    Praynig

# 38
  • Мнения: 164
Аз ползвах тази:


но тя се нанася и по дължината, защото е с къна/безцветна/. Предполагам, че можеш само в корените да я нанасяш. Не утежнява косата.

Фито имат ампули, които заздравяват корените. От ТУК




Маската с мед на Миосотис също е добра/мисля, че Анелия я беше ползвала/:


Маската на Денис с плацента също е добра, ползвала съм я:



Маската на Денис с пчелно млечице е за слаби и тънки коси:



А тези продукти са просто страхотни:
Пантесалмина



Мис арк,би ли ме посъветвала коя маска да си взема:Denise възстановяваща маска с пчелно млечице или Pantesalmina крем маска с пантенол.
косата ми къдрава,но след изрусяването къдриците се поизправиха,суха е с накъсващи се връхчета.
Поръчах си 2 ампули http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=546 и 1 http://zlatnaribka.com/product_info.php?products_id=563
Благодаря ти предварително.

# 39
  • Мнения: 3 695

момичета,  Hug
 ползвате ли тривитаминола ако са минали повече два месеца от отварянето му  Thinking

# 40
  • Мнения: 4 496

момичета,  Hug
 ползвате ли тривитаминола ако са минали повече два месеца от отварянето му  Thinking

Да. Веднъж ми се наложи. Нищо не му беше станало. Но не мога да преценя дали ефекта върху косата беше същия. Не беше по-зле обаче.

coke2k , Пантесалмина. Имам слабост към марката. А и крем-маската я дават за коса като твоята.

# 41
  • Мнения: 4 406
Здравейте,

аз отдавна хвърлям око на темичката и най-накрая миналата седмица слязох до ветеринарната аптека и купих тривитаминол. Вече 4 пъти слагам маската (тривитаминол, спирт, оцет, бадемово масло, зехтин и мед) и чувствам косата си по-жива. Аз я мия всеки ден (знам, че е вредно) и косъма за толкова години ми е поизтънял.

# 42
  • Мнения: 4 496
А спирт защо слагаш? Rolling Eyes

И аз от години си мия косата всеки ден. Лятото- два пъти на ден. Косъмът ми не е изтънял. Най-вероятно е друга причината при теб. Thinking

# 43
  • Мнения: 4 406
За спирта - пише ракия, водка или друго, но в нас само бира се пие и друго няма Joy

Ако не трябва няма да слагам, ще си купя някое патронче водка за външно и вътрешно

# 44
  • Мнения: 122
Мис Арк да споделя нещо относно косата и морето - ти нали ми беше предложила варианта кърпа и кокче  Grinning Embarassed ама нещо не ме устройва много  Shocked не ми отиват тия кърпи и тва си е  Rolling Eyes
днес питах един познат за това- защото той много се маже с кво ли не и ми препоръча да си взем кератин на жалид - някаква френска фирма- аз не я знам  Embarassed Embarassed Embarassed /сигурно е много известна/
та струвал към 6-7 лв и било голямо шишенце, каза ми че много подхранвал косъма и предпазвал косата - даже стимулирало разстежа .....
Искам да знам твоето мнение, мила, тъй като го считам за много ценно   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт