КОЛКО ГРАДУСА Е ВОДАТА КАТО КЪПЕТЕ БЕБЕТАТА????

  • 19 821
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не знам точно. Каквато и за мен - приятна топла водичка.  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 145
От както се е родил все е на 37 градуса с изключение на много топлите дни, когато я глася на 35 !

# 32
  • Мнения: 3 069
Къпя го на 37 градуса от раждането до сега.

# 33
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Около 37 градуса. Отдавна не съм я мерила, освен на вътрешната страна на китката

# 34
  • Мнения: 252
Води се по детенце, щом се чувства добре не я променяй. Аз къпя моето с по-хладка водичка сега лятото а зимата го къпехме с по-топла. Никога не съм я мерила с термометър, топя ръка и преценям.

# 35
  • Мнения: 4 753
И зимата и сега го къпя с около 38 градуса вода...

# 36
  • Мнения: 4 335
В на4алото все я мерих да е 37 градуса,сега гледам да е приятно топла

# 37
  • София
  • Мнения: 44 122
За кожата е по-добре да е по-хладка водата....около Т на тялото е най-добре, та може с малко по-хладка да къпеш......особено ако кожата й е по-суха.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 588
От много отдавна не меря с термометър и нямам представа колко градуса е. Гелдам да не е нито гореща, нито студена.

# 39
  • София
  • Мнения: 7 191
Общо взето чак напоследък не меря Т на водата, и то защото преобладаващо къпането е без ваничка.
Иначе - 37 градуса.  Но аз мерех, тъй като се къпя с много гореща вода, и нямам най-добрата сетивност за нормална Т.

# 40
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
в началото като беше новородена Т мерех с термометър, а сега я правя различно и с по-хладка съм я къпала не и е неприятно  Peace както и е добре така си карай

# 41
  • Мнения: 662
Цитат
Но аз мерех, тъй като се къпя с много гореща вода, и нямам най-добрата сетивност за нормална Т.


И при мен е така Mr. Green.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Не знам. Гледам да е приятна, градуси не меря.
И ние така  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 39 772
Купих термометър, но така и не влезе в употреба. Не меря градуси, пробвам с ръка.
Ако бебето се чувства ок, значи температурата е добра.

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Правя я на око-имам термометър,но го използвах само в началото

Общи условия

Активация на акаунт