Предстои ни първи рожден ден!!!

  • 1 623
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 766
При нас е другата седмица събитието Simple Smile
Точно на датата ще го празнуваме в едно заведение с много хубав детски кът /люлки,  къщички, пързалки ...../с бебетата и родителите, с които сме всеки ден заедно - нашата скромна компанийка Wink, а в съботата с най-близките роднини  при свеки  Sunglasses
Догодина може и в детски клуб  Peace

# 16
  • Мнения: 252
И мен ме тормози този въпрос. Още го умувам, но май ще каня гостите на части, че нямаме много място а и детенце се опасявам да не се изнерви много. Но глвното мисля за е с дечицата с който излизаме всеки ден, познават се и играя заедно( до колото могат де). Но все още нищо не е решено, че майка ми ме натиска за кръщене, та .. ще решевам .

# 17
  • София
  • Мнения: 6 269
Първия рожден ден реших да е само с роднините, той все още не ходеше. Направихме го в една пицария, купихме торта единица от Неделя, малко балони за украса, пееща свещичка и фоерверк... В пицарията си имаше столчета за хранене, така че и той си имаше място на масата  Mr. Green , не че не обиколи цялото заведение. Ами това е. Беше страхотно, мисля, че всички останаха доволни. Не излезе скъпо (мисля,ч е и в нас да го бях направила, ако имахме място изобщо, пак щеше да излезе толкова), спестих си готвене, чистене, миене на чинии и т.н. Доволна съм. Следващите вече ще са си с дечица в клуб.

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
.... купихме торта единица от Неделя....

И ние нея сме поръчали  Mr. Green Ми така де-кратко и ясно

# 19
  • Мнения: 1 900
Ще съберем най-близките си приятели.  Peace

# 20
  • Мнения: 9 814
Направихме го вкъщи на двора.
Събрахме около 10-на деца, до едно по-големи от моето.
Наехме клоун. Украсихме.. Поръчахме торта.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 269
.... купихме торта единица от Неделя....

И ние нея сме поръчали  Mr. Green Ми така де-кратко и ясно

Хубава е, лекичка, беше много прясна и огромна, аз направо се изненадах Simple Smile

# 22
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Вкъщи, най-близките и рожденничката. Тогава направихме и прощапулника. Беше забавно.

# 23
  • Мнения: 4 784
В къщи с майка ми, баща ми и сестра ми. Вечеряхме, имахме страхотна торта с формата на телефон, хапнахме порядъчно. Снимки, подаръци...

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
В къщи с много роднини,хапнахме,пийнахме.Тортата беше голяма и страхотна,много подаръци

# 25
  • Мнения: 286
Много благодаря на отговорилите  bouquet и чакам още мнения!
Пожелавам на Там-там, ГитаОг, Димяни, Mirama, mimy, Rhiana, valeria.k и t nestorova, както и на всички мами, на които им предстои събитието Първи рожден ден весело изкарване и много усмивки Party Party Party! И ще чакам за отзиви как е минал празника.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 555
За сега планирам да направя 2 рождени дни. Единият в клубче с бебетата и с майките, с които ходим на разходки. Не ме интересува дали детето разбира или не, просто в къщи няма да е удобно да ги събера.  Peace Вторият ще е с роднините - може да излезем в някое заведение или в къщи. Това ще го решим допълнително.

# 27
  • Мнения: 9 973
ние ще правим 3 в1-РД,кръщене и прощъпулник

# 28
  • Мнения: 1 243
На дъщеря ми на 1-вия и рожден ден поканих приятески семейства с деца а на другия ден роднините.Сега 2-рия и рожден мисля да поканя само мами с деца.И от делно ще почерпя с нещичко роднините.

# 29
  • Мнения: 756
ние сме решили да го правим в изключително тесен кръг - баба , дядо , мама тате и той на самата дата . Не искам да го натоварвам с присъствието на много хора .След два -три дни ще поканя приятели , за да го отбележим. Дано стане хубаво!

Общи условия

Активация на акаунт