В седми месец ний сме вече – ОКТОМВРИ чака ни с човече

  • 11 752
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Варна, София, Пловдив, Русе, Стара Загора, Плевен, Враца, Габрово и Бургас
ако ще кърмите и незнаете  как :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=317135.0

Пък във Варна ни е най-хубава програмата, нъц,нъц. smile3533 smile3534

# 271
  • Мнения: 10
Здравейте сладурки Simple Smile
Честит имен ден Параход  newsm51
айде с нетърпение чакам време и място за среща в събота 2-ри август Simple Smile
btw май като чета всеки доктор си кара преегледите по негов си манталитет Simple Smile
а вярно  че ражданията секцио а много на фона на агитацията за естественно раждане Simple Smile
аз мисля че всички жени сме страхотни и ми идва да сритам тия с обясненията коя жена била дебела коя
на колко  години е   smile3515 smile3513  какво  им разбират главите   newsm44  аз като гледам галерята със снимки много сладки мами  newsm03
целувки сладки сънища и приятни почивни дни Simple Smile

# 272
  • Мнения: 10
хаххааааааааа сладурана Simple Smile
Пуканка вярно вашата програма е най-готината Simple Smile
ще завиждаме благородно или може да отскочим да ви шпионираме Wink

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 723
На 2-ри съм на работа и ще пропусна мероприятието Weary
После който ходи ще разправя.
Лека нощ,че заспивам права smile3524

# 274
  • Мнения: 3 453
    Добро утро  bouquet Аз съм пак първа тая съботна сутрин Laughing ЗА ЖК-то мен не ме гледа всеки път, но пък ме измерва щателно.Почти през месец ме гледа там и не съм плащала нищо.Ходих и два три пъти на частно и така...

     Отивам да беля картофи за любимия ми огретен.Днес е хладно и вали...а аз нямам дрехи за хладно време, само яке Sad


# 275
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро Крис  Heart Eyes
Добро утро и на бамбините,дето по-късно ще се появят
Няма хлад при нас, а така си мечтая за един дъжд, тоя октомври ми е като мираж-хем го чакам, за да си видя грахчето,хем и есента да живна малко от тая жега
Днес съм с маршрут "Бебчо"-(на ул. Студентска), вчера минах през този на ген.Колев и в мострената им зала, но в другия съм сигурна,че повече неща ще ми хванат окото
Приятна почивка

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добро Утро,муцунки!
Тони приятна разходка до Бебчо.Дано останеш доволна.
Крисси ама ти голяма ранобудница,че ще започваш и да готвиш.
Аз намерих частично решение с по топлите дрешки-просто присвоявам някоя и друга блузка на милия и спасявам положението.
Приятен ден Peace
Днес мисля да ида малко на плажче,дано времето да позволи.

# 277
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Още не съм излязла,че и аз като Крисси се хванах с манджите от рано, но да вмъкна,че най-удобни засега ми се струват жилетките- ако захладнее.
От разпродажбата на Манго си взех две, които са такъв тип,че ще стават и за след раждането,но надолу-нямам един панталон,който да ми върши работа,ама и като гледам как пък е захладняло тук... Laughing ще откараме още два месеца по сандали

# 278
  • Варна
  • Мнения: 340
Добро утро и от мен   Simple Smile
За съжаление във Варна си е доста горещо, а аз след малко трябва да водя детенце на пързалки и люлки  Crazy и като се върнем ще готвя и ще гладя... все приятни неща за жегата  #Cussing out
Тони, аз не знаех, че има Бебчо и на ул. Студентска - там по-голям ли е? Дано си харесаш много нещица и да споделиш с нас.

Приятен и прохладен ден на всички!

# 279
  • Мнения: 3 453
    Ох момичета, я моля ви не се оплаквайте- аз обожавам Варна и ми се иска да живея там Crazy Искам слънце сега  иразходка по Севастопол и в Морската градина...Ах, морето... Heart Eyes Hug

   Тук е много студено два три дни вече.Бързам да сготвя, че отиваме да гледаме кухни и да ни правят проекти Laughing Апартамента напредна, та..дойде и хубавата част с покупките има малко време още, но кухните ги правят по месец два Joy

# 280
  • Мнения: 275
Добро утро, ранобудни мами сладуранки.

И аз от сутринта чистя, пера и гладя. Искам да приключа рано, защото баща ми ще е два дни в София и ще пазаруваме за бебчо.

Лек и усмихнат ден на всички

# 281
  • Мнения: 42
Явно всички едно и също правим в съботната сутрин hahaha! Та добро утро и от мен!
И аз мисля днес да посетя магазин Бебчо на "Студентска". Само да накарам мъжо да си вдигне дупето, че е залепнал за дивана пред телевизора и се мести само до компа Joy!
Приятна събота на всички, дано не е много жежко днес!

# 282
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, милички, то май добър ден стана докато се излюпя! В София си е хладничко и много подходящо за разходки!
Параход, честит имен ден и от мен на патерица! Бъди много щастлива и обичана жена и бъдещата мама!
Приятно пазаруване на всички, които ще щурмуват магазините!

# 283
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
И в Търново е прохладно и много приятно Simple Smile Ама аз съм на работа и само гледам хората как ми минават пред вратата Sad

Приятни емоции на всички, които днес са се насочили към магазините! Аз евентуално, може би утре ще доживея да отида с баща ми да видим количката...

# 284
  • Мнения: 10
добър ден и от мен Simple Smile ммммммммм да много готиничък ден за почивка Simple Smile аз смятам да поогранича шетането и да се отдам на глезене Simple Smile ходене на козметик Simple Smile
мале душко дано работният ти ден свърши бързо  Praynig
приятен ден и от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт