В седми месец ний сме вече – ОКТОМВРИ чака ни с човече

  • 11 754
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте момичета!
Да се разпиша и аз в новата тема и да благодаря на Алис за отговора и на моя въпрос.
Аз днес хич не съм във форма и май само ще ви чета.
Хубав ден ви желая.   bouquet

# 61
  • Мнения: 498
Sev, темичката е супер!

Ей, вече сме по равно момиченца и момченца))) Айде и срамежливците да се показвааат!

Добре дошли на новите мами!


Зори, честит РД и от мен! Бъди преди всичко здрава и много щастлива!

Шезлонгчетата са страхотни, както и порт-леглото. То и ние ще взимаме някакво преносимо, защото като оставяме бебчо при свекито трябва да има къде да спинка, та ми се струва много удачно като вариант.

manana, много добре си го обяснила за болничния, мерси!

alliss3, много точно си го казала, ако не го усещаме изпадаме в див ужас, а ако буйстват повече – защо го правят и дали всичко е наред))) И при мен бебчо се е поокротил от два дена и подбутква по-лекичко, и аз така куха глава и се шашкам))) а то сигурно (както някоя мама беше написала по напред) вече им отеснява колибката и почват да се движат по-малко).
Иначе бебчо го усещам с крачетата как рита около пъпа и по-нагоре, а с ръчичките раздава яко юмручета долу ниско и направо имам чувство че като ходя да тоалетна ще видя някоя ръчичка))) Но явно не му харесва като седя по цял ден и бушува((( Ама още един месец трябва да изтърпи.

С килограмите съм някъде +12-13 да видим до края... искрено се надявам да не стигна до 20, че... а и дрехите не ми стават, а есента хич не ми се купуваха нови дрехи  ooooh! Гърдите скоро не са ме боляли, даже мисля и че на са "расли" повече от месец-два насам, ама за сметка на това такава тежест особено вечер усещам в коремната област, че... малко да хапна повечеко и направо едва дишам, имам чувството че корема ще ми се пръсне по шевовете и съответно едва спя...

# 62
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен.
Днес явно пак само ще Ви чета, нямам много
време за писане.

Мисля, че Пуки се интересуваше от порт бебе и
понеже намерих нещо го пускам да го видите.
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3988

Хубав ден Ви желая.   bouquet

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Здравейте и от мен.
Днес явно пак само ще Ви чета, нямам много
време за писане.

Мисля, че Пуки се интересуваше от порт бебе и
понеже намерих нещо го пускам да го видите.
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3988

Хубав ден Ви желая.   bouquet

Мдаааа.И това щях да го купя, защото има картинка, шапка и буйки,тоест не е семпло като другото което показвах, обаче за мое съжаление няма наличност.

# 64
  • Мнения: 104
Най-обичам да купувам бебешки дрешки-едни такива мънички и сладички Heart Eyes
r_adi , тва много хубаво ми се вижда, *Pukanka* , може да го има в някой магазин  в наличност Rolling Eyes
Аз да ви кажа съм приятно изненадана от пигис хаус, онзи ден ходихме има разнообразие и продавачите са любезни и не досаждат много Simple Smile
И аз имам малко коластра/с почуда установих в4ера/, но малко насила я изкарах де  Embarassed надявам се да имам и кърма, за да не пълня гушите на нестле и други подобни  Wink
Вие ще си купувате ли помпи за кърма за родилното и какви?

# 65
  • Мнения: 253
Здравейте всички,

на мен също ми се струва, че започва да ми се появява коластра, но само от дясната гърда, а може ли да ми кажете как изглежда коластрата? Аз като си стисна леко зърното и първо излизат няколко безцветни капчици, после съвсем малко с цвят на крем карамел.

Аз се надявам една приятелка да ми даде помпа, но ако не стане съм намислила да си купя електрическа. Само не съм сигурна дали да чакам да родя или преди това да я взема, но електрическите са доста скъпи.

# 66
  • Мнения: 817
adina, аз мислех да си взема предварително една помпа за кърма на Авент, но така като поразпитах мами с опит е по-добре да изчакаме, за да видим дали ще имаме кърма и дали въобще ще ни трябва. Имам и приятелка дето се сдобила с хубава помпа и въобще не я е ползвала, защото е кърмила само 40 дни. Та, аз ще си харесам, ще я запиша на мъжа ми и ако ми потрябва ще го изпратя да я купи. Peace А за коластрата аз знам, че не трябва да се изцежда, затова по-добре не я изстисквай повече  Wink

nevidimata, точно така изглежда коластрата, както си описала

# 67
  • Мнения: 817
Софиянки, какво ще кажете да си спретнем една среща?

# 68
  • Мнения: 275
Страхотна идея, Северинка.

Вижте какво чета в момента :
http://news.ibox.bg/news/id_1787130580

# 69
  • Мнения: 3 453
Здравейте момичета Hug Не мога да смогна много напоследък в писането..но пък не изоставам в четенето Laughing

Първо браво за хубавата тема на Сисилия и Пуки  bouquet

Честито на Нинчето и на Зори за момиченцата  bouquet

Колстра нямам и не съм имала до сега.Майка също не е имала и кърма не тръгнала като ме е родила Sad

Кг-те се трупат и при мен са вече 12-13

Ариана
е права всичко си е до хормони и начин на хранене.Аз лично преди ядях 1-2 пъти дневно.Сладко и тестено избягвах.И сега не съм им голям фен.Мога да кажа че си ям здравословно и въпреки това си качвам.После ще отслабваме.Единствено прегрешавам със сладолед и много рядко с парченце шоколад..иначе сладолед през ден ако не всеки ден си хапвам, но пък друго няма..както и да е.

Хеленка
ти как успя да ги свалиш тези 30кг за 1 година.Да не би да си била задържала много вода и с раждането да са паднали доста от тях?

   Отивам да гледам какво сте показвали Hug Heart Eyes


# 70
  • Мнения: 104
е, то изцеждане силно казано, ама ей така от любопитство Crazy, мойто безцветно, крем карамел нямаше Blush . Ми за помпата, мисля да си взема предваре, защото се надявам някой път и да цедя и съхранявам, да ползвам шише след 1вия месец,ама то некои работи само си ги мисля.. Rolling Eyes и между другото е нов уред за мен и ми е любопитно да го притежавам   hahaha

# 71
  • Мнения: 104
идеята за среща е чудесна, ама аз няма да дойда Embarassed  newsm56
 #Silly малко се срамувам, но бих контактувала с някоя и друга мама от моя квартал-да си бутаме заедно количките и да водим децата по кафета и кръчми  newsm62  sling

# 72
  • Мнения: 253
Страхотна идея, Северинка.

Вижте какво чета в момента :
http://news.ibox.bg/news/id_1787130580
Ей в началото като видях заглавието и така се стреснах, слава богу става дума само за връзки, ама можеше да е нещо токсичен плата, от който са изработени дрешките. Добре че все пак някой следи тези работи, само дано не е просто замазване на очите ни.

Хубаво е да се направи среща, аз не съм сигурна дали ще мога да дойда на такава, но които имат по-голям мерак почвайте да организирате, току виж сте увлекли и такива като мен, дето не знаят какво искат   Laughing

# 73
  • Мнения: 42
adina и на мен ми е много интересно как действа тва чудо помпата Laughing. И другото, което съм си представяла е точно как си точа и си пълня хладилника с кърма Joy, което май не става така лесно. Мислех си го, защото смятах да ходя на работа след 9те месеца, но май нещата не стоят така лесно...

ама че много повторения...

# 74
  • София
  • Мнения: 183
Момичета, незнам какво да ви кажа... първо благодаря за загрижеността ви, нямам думи колко ме разчувствахте че чак ме разревахте  newsm45 Ама и аз съм проста да не пратя поне един смс да ви кажа, че ми спряха и нета и кабелната. Цял ден тотална изолация. Да ви кажа поревах си здраво за каквото се сетите. Бременна му работа  ooooh! И сега когато съм пак сред вас не мога да ви опиша колко по-добре се чувствам.  smile3521 Обещавам вече да съобщавам ако зачезна (то не че мога да мръдна някъде, ама ако пак спрат нета)  Hug

Не успях да прочета всичко, което сте изписали, много сте дейни  Simple Smile
Видях, че обсъждате космонафтчетата. Аз още се двоумя между такъв с крачоли и ръкави и пухкаво дебело одеалце с цип, което се трансформира на чувалче. Може би наистина не съм се замисляла, че одеалцето не покрива главата  newsm78

Както се очертава аз няма да мога да пазарувам лично за моята беболина и сега гледам само което е най-необходимото да се купи, а после ще обикаляме магазините.

Отивам да ви дочета да мога да се включа и по други теми  Wink

Общи условия

Активация на акаунт