Отчет на набор 2003 - 29

  • 10 194
  • 288
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 953
Здравейте и от мен само, защото и Сави е при баба си, вчера я оставихме и днес вече мрънкаше, кога ще отидем и каква изненада ще и купим и т.н.
Дими, къде точно беше този магазин. Да не ходим там.
Лого5ка, ценни съвети за Л, МЕРСИ,  че и ние не можем да го казваме, да не говоря за птичка и др. думи където са един до друг тези звуци.

# 91
  • Мнения: 4 970
Честит празник, Jutoo! Много здраве и късмет!  bouquet
Браво на Иво! И ние ходим на ММЦ, но явно на другия край. Там няма чадъри и не е много плитко за съжаление. Обичам да ходим на единия плаж на Китен, защото е точно под станцията ни, там е много плитко и изобщо не се образуват вълни, но за съжаление не е много чисто. Sad Така или иначе - ще го измислим - заминаваме след 10 дни. Нямам търпение, въпреки че с тия две зверчета... Миналата година беше пълен провал почивката. Отидохме септември и точно тогава такъв студ сви....

# 92
  • Мнения: 343
E, аз преди 2 часа се върнах от концерт на Металика, беше невероятно и аз естествено при огражденията пред сцената. smile3512Смачкаха ме на пистил.Вкъщи се гледаха по мъжки.
Как така преди два часа? Нещо хич не е наред с часа във форумите ми се струва.  newsm78
Шани, не слушат, душа, особено дъртият  Crazy
Laughing Laughing Ехе концерта свърши в 23,30ч., ама докато се прибера до Русееее, стана 6ч. Дремнах малко, че малкия не ме остави да спя.Започнаха едни въпроси за концерта.
Много ни се ходи и на нас на море, но правим все още два ремонта и докато не приключат - НЯМА.
От няколко дни Криси го е обхванала една енергия - да не си покрай него. Блъска с часове 1 детско чувалче за бокс в земята, скача от диван на диван.  smile3511 smile3514
И няма умора.

# 93
  • Мнения: 14 133
Добре завърнали се на всички, които бяха на моренцето!!!!  Heart Eyes  bouquet
Ще чакаме снимчици.  Sunglasses Wink

# 94
  • София
  • Мнения: 3 421
atlantica  убих те! Как можа да се не обадиш?! Аз съм на една крачка от стадиона.

Ние ходихме да видим децата, водихме ги на детски рожден ден, забавляваха се! Малкият нещо се опитваше да има разтройство, ама веднага го натъпках с каквото се не сетих и май пресякохме нещата.

# 95
  • Мнения: 14 133
Малкият нещо се опитваше да има разтройство, ама веднага го натъпках с каквото се не сетих и май пресякохме нещата.
Дано наистина да сте пресекекли нещата, че са ужасни тези летни неразположения.  ooooh! Praynig

# 96
  • Мнения: 343
atlantica  убих те! Как можа да се не обадиш?! Аз съм на една крачка от стадиона.
Съжалявам, а имах голямо желание да се видя със всички приятели в София. За съжаление автобусът ни спря 1 час преди започване на концерта. А трябва да се намърдам отпред, нали? А после веднага тръгна от стадиона след концерта.
Оф , и тук в Русе има доста случаи на летни неразположения. Дано се оправите, а ние се разминем.

# 97
  • София
  • Мнения: 15 262
И да се оплача....
Пробвах да уговоря Иво да остане за една седмица при пловдивската си баба-не ще. Скъса се от рев. Ако е с нас/мен-може, но сам-не иска и да чуе. Голямо реване падна. И то с един такъв нещастен, отчаян плач.  Sad
Тези дни, мине се, не мине, леко му подмятам идеята да отиде, все пак..... Най-големият компромис, който може да ми направи, е да го заведа за цял ден при софийската му баба, но само ако го прибера вечерта.  ooooh!
А едната ми приятелка си прати детето за 1 седмица при бабата и дядото на вилата. Каза-голям кеф било без детето-да се почувстваш пак като "едно време". Е, този "кеф" не ще да го усетя скоро.  Laughing

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 19:45 от Vivi

# 98
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ние го усещаме този кеф - почти цяло лято. В петък се обадиха да ме уведомят, че ще останат при свекърва ми още една седмица, над предвидените 2. Как да ги прибера? Там са на режима от моето детство - сутрин спят до късно, после грабват колелетата и се прибират по тъмно. С прекъсвания за филии с лютеница, защото нямали време да сядат на масата Laughing

# 99
  • Мнения: 14 133
Сигупно няма нищо по-хубаво от безгрижно лято на някое селце, на чист въздух и игри на воля и спокойствие. Нашият квартал направо е опустял. Всеки си е грабнал шапката на някъде.... Joy

# 100
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
-няма нужда да съм на 1 педя от него.

дори и миналото лято не съм седяла на 1 педя от дребоса. Той се справяше сам много добре... само в х-ла дето го загубихме за 20-25мин.  Crazy

Ирина - да му се скараш на дъртия... Ти, като единствена дама, би трябвало да ръце да те носят  Hug

По повод кефа да си сам, без деца... готино е. Ние за малко ще си ги вземем нашите и после пак ги връщам на нашите.  Party

Поздрави на всички наборчета и на майките им   bouquet

# 101
  • Мнения: 7 201
Здравейте!
Да ви се оплача снощи Дани какви ги свърши.Яде си нашия юнак шок. яйце и после извадил частите от играчката.И докато аз съм в банята,а баща му уж при него си набутал една частица в ноздрата. Shocked
Опитал се да му обясни да я издуха,но той смръкнал навътре... ooooh!
И айде до бърза помощ.Добре че УНГ-то бързо се отзова и успя да му обясни как да я издуха навън.Еми успя с 2-3 път.Направо си отдъхнахме,че можеше да стане някоя беля. Praynig
Да се не начудиш-такова нещо досега не му беше хрумвало. Confused
Добре,че се оттърва с малко. Tired

# 102
  • Мнения: 14 133
Mam4e, добре, че е успял да издуха частта от играчката.  ooooh!
Колкото по-големи стават, толкова по-странни щуроитии измислят.  ooooh!

# 103
  • Мнения: 525
Запис от мен 08.06.2008 г. Моника

# 104
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Aлекс се сдоби с морско свинче - Хариет. САмо че го е страх от нея и не иска да я гушне въобще. Иначе била негова.Побеснях.
Дано свикне с нея. А тя е една малка рошла и е много сладка. Ооо, и бяга като спринтьорка  Laughing
Засега й харесва да се крие в моята коса  Laughing

Мамче, голям късмет! Ама и тия хлапета все щуротии правят !

 welcome на Лорейн и Моника

Общи условия

Активация на акаунт