Отчет на набор 2003 - 29

  • 10 181
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 133
Шани ето линк: http://ninja-storm.hit.bg/
И Сашо им беше фен преди време.  Wink Сега иска часовника на Бен 10.  Joy
Има ги и като играчки.  Laughing

# 76
  • Мнения: 6 461
Дими - аз отдавна съм без деца  Party. За рядко си ги взимаме и айде пак обратно.
Не мога да ги държа в София в апартамент, когато цял двор (чист и подреден) е на тяхно разположение. Слънчева вода, малинки, диви ягодки и подобни 'убавинки  Flutter
И най-вече - хранени стриктно и под час. На обяд има и 1во и 2ро и 3то. Има закуска в 10:00 и в 16:30-17ч. Няма лигавене, няма компютър...
Очаква се да качат някое килце, че са много хилавки и 2мцата.
Това  е чудесно Heart Eyes
В неделя ходихме на село
Там е много хубаво .Децата се забавляваха Mr. Green
Това е елхата на баба пред къщи  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6624916
а тук моите изследователи наблюдават http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6624919  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 14 133
Дими, много са сладки изследователите ти.  Heart Eyes Wink
Хубаво е човек да има да отиде някъде на спокойствие и чист въздух поне за ден-два.  Peace

# 78
  • Мнения: 729
Привет мами!  Hug
И Слави от десетина дни е на гости у баба си. Всеки път като се обаждам по телефона да го чуя, или е навън да играе или е мноооого зает. Вчера той се обади и аз си мисля "Домъчняло му е на детето за нас", а той: "Мамо, искам тук да остана цялото лято"  ooooh! Аз нямам против, но като си представя после какво превъзпитаване ще падне..... Този рахат сега без него, през носа ще ни излезне. Може би ще го вземем за малко и пак ще го върнем.

Betty L. благодарим, че си ни включила в списъка.  Hug

Между другото, макар че и ние сме от скоро тук, welcome на boby_burgas и Елица  Hug

Дими, не позволявай на такива "вещици" да те разстройват.

# 79
  • гр.София
  • Мнения: 219
 welcome на boby_burgas и Елица 

Ние пък си нямаме "село" и цяло лято, като изключим двете почивки ще си стоим в мръсна София. Вече се  newsm78 къде да го водя по цял ден.

Някой ходи ли на басейн и от къде имате добри отзиви?

Дайте и други идеи за забавления  през лятото, че вече  ще се #2gunfire 
Накрая ще го           comp03              този компютър, защото по цял ден е на него.


# 80
  • София
  • Мнения: 7 673
Дими, извинявай, но и аз не разбрах точно какво е станало Embarassed
Ами малкото се намъкна в един магазин и аз докато го уговарях да излезе от там ,щото не ми беше удобно да влизам ,понеже продавачката я нямаше ,една друга продавачка от съседния магазин ме направи за две стотинки
Че защо?  Thinking
Ами защото съм допуснала детето ми да влезе в магазина ,понеже вътре нямаше никой
Нищо лошо не си направила, свиркай си Hug

# 81
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
welcome на boby_burgas и Елица 

Ние пък си нямаме "село" и цяло лято, като изключим двете почивки ще си стоим в мръсна София. Вече се  newsm78 къде да го водя по цял ден.

Някой ходи ли на басейн и от къде имате добри отзиви?

...

И ние нямаме село... Всъщност съпругът ми има, но то е далеч, там живее баба му, тя е възрастна, не става за повече от 3-4 дни да се ходи там. Пък да оставим детето при бабата - абсурд, то тя себе си не може да гледа...
По цял ден сме навън, добре че в квартала останаха 2-3 дечица от неговите приятелчетата, поне има с кого да си играе. Много е побеснял, направо ужас  ooooh!
Ходихме наскоро на басейна на Панчарево, не беше зле, детето много се забавлява. За мен беше малко лудница, но ми обясниха, че било супер спокойно, защото е през седмицата  Crazy
Август ще почиваме, първо море, после има още малко отпуска 10-тина дни, ще го мислим къде да избягаме...

# 82
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Тъкмо днес ви се оплаках за смученето на пръста и днес следобед - о, изненада. Той буден в леглото с пръст в уста. От много време не го бях виждала да си смуче пръста, докато е буден. Поговорихме, показах аз че не одобрявам, излязох за 10 минути, да му направя нектар и след като се върнах, той най-спокойно си смучеше пръста и ми се подсмихва дори. От два месеца и кусур съм му обещала, че ако го видя да си смуче пръста буден, ще бъде лишен от компютър и телевизия. Съответно го информирах и той като ревна. Скъса се да реве. Каза ми, че съм "лоша", че ми е сърдит и т.н. Аз кротко го попитах какво би направил той на мое място. Ако той е татко Кристиян, а аз съм детето, което си смуче пръста и таткото ме е предупреждавал, че ще ме накаже, а аз въпреки това го направя, какво би направил. Ще ме накаже ли? Отговорът беше "Да". След което се гушкахме и сдобрявахме. Та сега наказаното ми дете е с един бинокъл на терасата и наблюдава врабчетата и крановете на пристанището. Сега дойде да ми обещае, че няма повече да го прави, но се уговорихме, че трябва да го докаже. Добре че отиваме на Балкана и там няма да има ни ТВ ни комп., че не вярвам за една нощ да може да ми докаже. Ще му трябва малко време Wink

# 83
  • Мнения: 7 201
Хубаво е човек да има да отиде някъде на спокойствие и чист въздух поне за ден-два.  Peace
Има,има. Party Нашият юнак всяка събота и неделя е на село при баба си и дядо си.Та и ние малко "намазваме" покрай него. Laughing
Дими-много хубава елха! Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 343

П.П: Отивам да търся дъждобран на 1/2рата. Довечера е на Металика.   superuu
E, аз преди 2 часа се върнах от концерт на Металика, беше невероятно и аз естествено при огражденията пред сцената. smile3512Смачкаха ме на пистил.Вкъщи се гледаха по мъжки.

# 85
  • София
  • Мнения: 7 673
E, аз преди 2 часа се върнах от концерт на Металика, беше невероятно и аз естествено при огражденията пред сцената. smile3512Смачкаха ме на пистил.Вкъщи се гледаха по мъжки.
Как така преди два часа? Нещо хич не е наред с часа във форумите ми се струва.  newsm78
Шани, не слушат, душа, особено дъртият  Crazy

# 86
  • Мнения: 1 142
Много писали ,но всичко прочела.Нямам време да се похваля,оплача.Работа,тичане и пак така.Поне успяхме да си приберем децата от двуседмична ваканция при баба и дядо.Целувки на всички до следващия път.  love001

# 87
  • София
  • Мнения: 7 673
мими  Hug

# 88
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Eхоо, ние се завърнахме от морето  wavey

Изкарахме си добре, нормално и спокойно. Бяхме взели с нас и 9-годишния ми братовчед за компания на Алекс, така че и ние с мъжо починахме. Опазих децата живи и здрави но от мисли за тях, себе си не опазих. Слънчасах, обринах се от слънцето, изгорях и се върнах със зверска кашлица   sun. Голяма бяла птица се оказах  ooooh!
Естествено днес Алекс веднага замина при баба и дядо си, подари им миди и рапани и отказа да се прибере вкъщи. Блаженство .
 wash hang и много  smile3524

Ма много сте изписали за една седмица. Да отговоря по темите:
Алекс проговори правилно и досега така. Единствената грешка която прави е фтица а не птица.
За него момичетата са глупави и въобще не се съобразява с тях. Кавалер от него няма да стане, но аз ще пробвам.
Пише няколко букви, до колко може да брои не се знае. Но може да брои до десет на "Инглийски" и то доста добре. Без да иска си призна. Може и да знае много неща, но вкъщи не казва нищо.
Според ситуацията или съм добра или лоша.  newsm78 май по съм лоша.
Имаме две села но на едното вече няма никой а при свекито няма как.
По телефона говори само с дядо си. Другите не сме хора.

 welcome на новите и завърналите се мами и наборчета!

Дими, трябвало да   afwitch

Много дълго стана.  smile3509 довечера или утре.

# 89
  • София
  • Мнения: 15 251
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, JOOTO!
БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА!
  Hug

И ние бяхме на море-отидохме миналата неделя и се върнахме в София във вторник с едно преспиване в Пловдив на връщане.
Случихме със страхотно време. Много съм доволна.
Иво наистина е порастнал за една година и веднага го отчетох. Влиза си и си излиза от водата, играе, с пояс, без пояс-няма нужда да съм на 1 педя от него. Ходим на плаж на ММЦ-там водата е много плитка и мога споокйно да го оставя да се плацика сам. Взимахме си чадър на първата линия, за да сме наблизо до него, ако се наложи да скачаме за нещо, но, за щастие, не се налагаше. Само когато решаваше да си слага очилата и шнорхела влизах с него в морето, защото ме беше страх да не потопи шнорхела във водата и да не се нагълта. Е, чак хич и изобщо не сме го оставяли сам Laughing , на всяко наше влизане в морето играехме заедно и се плацикахме, но въпросът е, че Иво кажи-речи през цялото време беше във водата, без да се налага някой да бъде с него.
Обаче го мързи да плува, завалията. Не ще да се учи и това си е. Всякакви игри във водата са добре дошли, но да се учи да плува-не иска.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт