Отчет на набор 2003 - 29

  • 10 168
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 133
Ами защото съм допуснала детето ми да влезе в магазина ,понеже вътре нямаше никой
Ужас. Откъде отвън да разбереш има ли някой в магазина?  Rolling Eyes ooooh! newsm78

# 61
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лого5ка - шефИорка ще да ставаш, тъй ли? Ми браво на теб, тогаз. Кога да те чакам в бившия ти район?  Simple Smile Тъкмо и аз ще те повозя  newsm01
И весела почивка... ползотворна  stork-girl


Етиа - за кои рейнджъри говориш?

Дими, как й го позволи? На продавачката, де...

irinaradeva - как си, как са мъжете ти?

Аз съм без деца  (при нашите са  dancing) и няма за какво или от кого да се оплаквам или хваля.

П.П: Отивам да търся дъждобран на 1/2рата. Довечера е на Металика.   superuu

# 62
  • Мнения: 6 461
Ами защото съм допуснала детето ми да влезе в магазина ,понеже вътре нямаше никой
Ужас. Откъде отвън да разбереш има ли някой в магазина?  Rolling Eyes ooooh! newsm78
Ами аз всъщност на витрината си харесах една чанта и силна вилна да я поразгледам по от близичко и с намерение да си я купя се запътих към магазинчето а децата естествено преди мен ,но като стихнах до входа и се стопирах ,понеже вътре нямаше никой ,а малкия се беше намърдал там.

# 63
  • Мнения: 6 461

Дими, как й го позволи? На продавачката, де...

Ами размених си с нея някоя друга любезност.Въздържам се пред дЯцата.... и за това Confused

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Лого5ка,благодаря за иформацията,отивам да чета.То май и аз ще трябва да упражнявам,че казвам ЛЪ
Дими,не обръщай внимание на такива хора,щом жена може да се кара за такова нещо,то тя или няма деца или е забравила какво означава да са ти малки децата.Аз с моите деца точно по такива причини не смея да ходя по магазините,да не ми се скара някой.Не мисля,че детето е направило кой знае какво,че да се чувстваш неудобно,а тази женица не я мисли и знай че злобата сама съсипва хората която я изпитват.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 421
Шани и ние сме без децата - при нашите са, но това не му пречи да си иска по телефона.

Ами той има само жълтия рейнджър. На рождения му ден бях поръчала на всички да му вземат рейнджъри, но се бяха изчерпали по магазините.
Не си спомням неговият каква марка е - висок е около педя( 25-30 см)
Снощи гледахме някакви в интернет по 12 см и 50 лв.
Неговият е много хубав и ако ги събираме, по-добре да са еднакви. Ама не ги намираме.

# 66
  • Мнения: 6 461

Аз съм без деца  (при нашите са  dancing) и няма за какво или от кого да се оплаквам или хваля.

Честито  Hug Laughing

Дими,не обръщай внимание на такива хора,щом жена може да се кара за такова нещо,то тя или няма деца или е забравила какво ...
Благодаря Hug

# 67
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И моите деца са на село при свекърва ми. Говорим по телефона, ама само с голямата. Нещо не е на ред батерията на свекърва ми и говорят само, ако е телефонът е с включено зарядно. Та с Василена така и не сме говорили, само я чуваме да казва "Мързи ме да дойда". Казвам ви, не е от мен това дете.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Де Ваня,момчетата като са на гости на леля си играят на компютъра и ако се обадя по телефона да ги чуя,винаги отговарят,че са заети и не могат сега да говорят.

# 69
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, то да са заети е друго, при нея си е чист мързел Laughing
Много обича да ми помага. С желание се втурва да сервира, но разтребването на масата е проблем. Ако някой и занесе чиниите в мивката, ще ги измие с мерак. Лошото е, че докато измие съдовете от едното ядене, то дойде време за другото.

# 70
  • Мнения: 26
Здравейте на всички и аз да се включа при вас  Елица е родена на 20,11,2003г
по отношение на говора се справя добре с изключение на думите баскетбол -тя му вика баскеНбол
и на възглавницата още от както проговори и вика газгланица и не мога да я от уча.
Играем си главно с момчетата имаме 3ма кандидати за зетьове  Joy Joy Joy и дилемата е дали не можело и тримата Joy
По отношение за лошата мама отдавна съм в категорията

# 71
  • Мнения: 6 461
Здравейте на всички и аз да се включа при вас  Елица е родена на 20,11,2003г
...............
Здравей и добре дошли на теб и Елица Hug

# 72
  • Мнения: 14 133
Здравейте на всички и аз да се включа при вас  Елица е родена на 20,11,2003г
...............
Здравей и добре дошли на теб и Елица Hug
welcome и от нас със Сашко!!!!  Heart Eyes  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 3 421
Привет boby_burgas !

И моят не иска да говори по телефона - не му се идва, става, не му се говори, зает е, разсейваме го и т.н.
В редките случаи когато се обажда е благодарение на сестра му, която го залъгва нещо - на мама ще й е мъчно, ела да чуеш какво са ти купили, ела бе, диване Mr. Green според зависи Laughing

# 74
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
boby_burgas - привет и добре дошла   bouquet Много е хубаво в темата ни  Hug

А моя иска да говори с мен по тел. Взима слушалката и почва: "Бабооооо...ааа, ама мамо еди-си-какво... И пак - бабо, ааа, мамо..."  Crazy
Няколко дни след като си ги приберем все съм "бабо"  Crazy, татко им е "дядо"...  ooooh!

Дими - аз отдавна съм без деца  Party. За рядко си ги взимаме и айде пак обратно.
Не мога да ги държа в София в апартамент, когато цял двор (чист и подреден) е на тяхно разположение. Слънчева вода, малинки, диви ягодки и подобни 'убавинки  Flutter
И най-вече - хранени стриктно и под час. На обяд има и 1во и 2ро и 3то. Има закуска в 10:00 и в 16:30-17ч. Няма лигавене, няма компютър...
Очаква се да качат някое килце, че са много хилавки и 2мцата.

Етиа - покажи ми моля те тез рейнджъри...

Общи условия

Активация на акаунт