СПОДЕЛЕТЕ 7,2 битурбо

  • 20 945
  • 1 014
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Деб, сега те прочетох. Ама че приказки от тяхна страна.

Пращам много, много положителна енергия към дядо ти  Hug

# 16
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Благодаря ви.   bouquet Проблемът е, че не искат да го оперират от едно нещо, защото така или иначе щял да си отиде от друго... Какво да ви кажа... Няма такова безумие. Няма такова бездушие. И двете са опасни. Поне единия проблем да отстранят...

Петя, мисля, че днес няма по-хубаво време от нашето.  Днешният студ ме кара да се чувствам сто пъти по-добре. Нарочно излязох леко облечена, за да ми е студено  Crazy

# 17
  • Мнения: 592
Зефс, желая ти благоприятен изход!!!  newsm10 Аз съм на подобен огън, но днес разбрахме, че сестра ми няма най-лошото!
Деб - и на теб също сили и положителна енергия!  newsm10

# 18
  • Мнения: 2 792
  Зефс  стискам палци, дано майка ти е достатъчно силна и се пребори. Деб дано дядо ти се стегне, моята баба и тя се опитва да се предаде, трудно е.

 За стискането на палци, дето ви помолих, не се получиха нещата, но не съм се и надявала особено, т.е. изненади нямаше...
 
 Летяща Честит Рожден Ден хубав човек си  Hug

 Споделям, че децата са на село имаха нужда да си починат от мен ...
 

# 19
  • Мнения: 3 214
notar, радвам се за сестра ти  Hug

Деб, в София пробвахте ли? Ти поне ги знаеш нашите безхаберници  ooooh! Преди 4 години, на местно ниво, ми поставиха страшна диагноза с единствено последващо "лечение" - операция и после - каквото сабя покаже. Отидох в София, безкрайно отчаяна и обезверена. Не само, че нямаше операция, но се оправих с едни капки. Да, рискова съм; ходя през 2-3 месеца на преглед, но съм ЗДРАВА. А тоя местен талант за отрицателно време ми срина нервната система на нула  #Cussing out

# 20
  • Мнения: 648
    Зефс, стискам палци Praynig И късмет ви желая!



# 21
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Стискам палци-ей ги де са!Късмет,Зефсе,Деб!
Връщам се от мила ,родна вечеринка!Хем ми е хубавинко,хем душицата ми пак се свива -само като си помисля,че след три дни следва поредната дълга раздяла с батко...
Днес изпитвам вина пред Хелън-трябваше да я водя на бургаски пуканки и сладолед,но  везните със семейни ангажимОнти натежаха!Отивам да се реванширам по телефона.

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 23:47 от сврачето

# 22
  • Мнения: 984
Зефси, напиши го това "Споделете" с  по-големи букви или нещо ги направи, че хората се объркват и благодарят в приключената, но все още назключената стара тема.
Аз също ще стискам палци, пожелавам ти да се случи най-доброто, което е възможно.

# 23
  • Мнения: 3 034
Зефс, Deb, стискам палци и на двама ви. дано нещата се развият добре. fingerscrossed

споделям, че отивам да лекувам депресията си с метър, моливче и ножица. ще си срежа една пола, барем ми мине....

# 24
  • Мнения: 3 214
Иве, не ти отива да си в депресия  Hug Ама ако намериш лечение, пиши; може и на лични  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 768
Да ви споделя, днес бях на професионална фотосесия, снимахме 5 малки феички. Две от тях моите (вещички  Mr. Green)
Падна голяма веселба, дребните показаха голяма класа в позирането. Хич даже не са се метнали на майка си.

Зефс, Деб! Стискам още!

# 26
  • Мнения: 3 034
Петя, и на мен не ми е гот, ама се надявам скоро да се оправя.

днес ми казаха и че няма да можем да празнуваме рд-то на Макка там, където искахме. аз вече съм казала на хората, но това не е проблем, лесно ще кажа друго място, стига да измисля къде. искам да е на открито,за да тичат децата, нещо недолюбвам съвсем детските клубове и най-вече конвейера, който се получава там.

# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Споделям искане за теми за срам и оставка на правителството.

Честити бебета на Янтра и Тити, ЧРД на Плетящата! Положителни мисли за нуждаещите се. 

# 28
# 29
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Iviche, честит рожден ден!
Здраве и ведрина ти желая!

Зефс, стискам ти палци. Надявам се, че с майка ти всичко е наред.

Споделям, че вчера следобед изкарах бебето на разходка по къс ръкав и завита с лека пелена. Спа 10 часа! Решихме, че се е хибернирала (дали глаголът е възвратен newsm78). Joy

Общи условия

Активация на акаунт