СПОДЕЛЕТЕ 7,2 битурбо

  • 20 965
  • 1 014
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 742
Добро ви утро, драги.

Пък на мен Хелън не ми се обади, иначе щях да я черпя не с прости пуканки, ами с митничарско кафе. Нейсе, другия път.

Кифле, как мина?

ЗеФС, Деб,  Hug


Поглеждам тая сутрин през прозореца и се оцъклям- един огромен бор цъфнал. Ама цъфнал в прекрасни динено-червени цветчета! Избърсах очилата, мигнах два-три пъти- още е цъфнал! Тъкмо започнах да прехвърлям родата до амнайсто коляно назад, за да се сетя има ли случаи на ментални изцепки, когато вятъра ме избави от кахъра - оказа се, че зад бора се полюшва една акация, нейните цветове прозират през игличките му. Сега отивам да си налея кафе и да го изпия в компанията на най-залюхания мъж който познавам. Нее, не е моя.

# 31
  • Мнения: 1 533
Пропуснала съм бебето на тити! Много се радвам за тях, тихомълком й следих лентичката през цялото време, но нещо напоследък не влизам.

На мен ми ври и кипи отвътре, утре в 4 следобед излизат резултатите от първо класиране от КСК на моята Марта. Яд ме е, че се омаза яко, оценките й направо не са за споделяне. Според нея светът се е обърнал срещу нея и съдбата й дава знаци, ама още не можем да ги разтълкуваме. На единия от изпитите по рисуване, цветната задача, едно момиче минало и си азляло буркана с водата върху рисунката й час и половина преди края на изпита. Намерили й нов лист и пак почнала, скалъпила нещо, което е оценено за 3.50. Смятайте първият й шедьовър какъв ще да е бил Grinning!

Стискам палци против всички болести!

# 32
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добро утро банда!

Споделям, че ще продължавам палцестискането за всички, които имат нужда, ако ще да се схвана накрая.

Естер, сипи си едно кафе. Развесели ме с тоя бор  Mr. Green

Споделям ужасен летен студ тук. Как може посред лято да се нося с жилетка  Shocked

Споделям, че добрите новини ме радват. Особено, когато се отнасят до хора, на които държим.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Зефс, Деб- fingerscrossed!

Добро утро  Grinning!
Споделям, че генералната репетиция за второ дете върви безпроблемно вече пети ден. Сестра ми и мъжът и са на почивка и племенницата ми/година и десет месеца/ и Мишо ги водя и взимам аз от ясла и градина. Вечер сме при нашите все пак, но храня и обличам в повечето случаи умножено по две. Вчера дори успях да напазарувам с двете деца в Пикадили, като в един момент и двамата крещяха "мамо", което накара няколко жени да ме попогледнат съжалително   Laughing . Общото ми впечатление е, че май ми е време и за това не ми се вижда трудно. Остава и съпружеството да се прибере Mr. Green.

# 34
  • Мнения: 742
Споделям, че генералната репетиция за второ дете върви безпроблемно вече пети ден. .....
Остава и съпружеството да се прибере Mr. Green.

Да ти кажа ли какво ми мина през ума  Laughing

Калина, надявам се тоя период да мине. Всяко зло за добро, нали така  Hug Стискам палци на Мартина да намери пътя си Peace

# 35
  • Мнения: 4 300
Уф, Калина Hug Дано да са добри новините от класирането. Някакси ми е присърце твоята Марта.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 430
 newsm10 newsm10 newsm10много късмет и от мен Peace

# 37
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям, че две деца са ми по-лесни за гледане. Когато племенникът е в нас, почти не ги усещам двамцата. Или се гонят, или си играят, а не ми висят по крачолите мърморейки.

Калина, къде кандидатствахте?

Споделям, че трябва да ходя до данъчното, за да декларирам това, в което не живея още и да започвам да събирам документите да нова л.к.  Така мразя да контактувам с администрации и да водя социален живот по опашки тук-там.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 171
ellyst, май се сещам  Joy.
То и с Мишо беше смешно. Тогава корабът на съпружеството се беше прибрал за ремонт точно за седмица посредата на контракта и повечето ни близки и приятели не знаеха за прибирането му, та когато се хвалех, че съм бременна се чудеха къде да гледат и какво да питат  Laughing.

# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз стискам палци на Зефс и Деб. Дано моето добро настроение се излъчи през мониторите.

Днес имаме годишнина от сватбата - 20 лета. Според мъжа ми, трябва да му дадат медал. Според приятелите ни, аз съм ужасно търпелива Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 586
Да го изтърпиш още сто дано!  bouquet
Първия инвитро българин става днес на 20 години също.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Олеле, сериозно ли? За него ли казваха "първото бебе в епруветка"? Едно време доста говориха за това по ТВ. Все се чудех как са навряли бебенцето в епруветката.

Това 7,2 битурбо все го чета като някакъв билирубин...

# 42
  • Мнения: 4 586
Да, родило се е докато Де Ваня е била в булчинска премяна.
Споделям това за един разградчанин -
Известният в близкото минало борец Осман Дуралиев след като печели поредната си титла е интервюиран от журналисти, които му задават същият въпрос за неговото хоби. След кратък размисъл и запитване към придружаващият го служител от федерацията,който му обяснява, че хоби това е нещо което той най обича да прави в свободното си време, Осман отговаря: мойто хоби е юрдек със зеле!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 795
... Осман отговаря: мойто хоби е юрдек със зеле!

 hahaha hahaha hahaha

А кой беше казал: "Рънътъ прай бурбътъ"?

# 44
  • Мнения: 3 405
Честита годишнина, Ванюш!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт