Как изчезват коликите??

  • 4 840
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Постепенно.

Тони получи колики на около 10 дни и продължиха до 4 1/2 мес. След това само ако хапнех нещо "забранено".

# 16
  • Мнения: 4 753
Не съм много сигурна, щото нямахме много колики... Факт е, че все още давам капки от време на време, но сега заради зъбите пада едно мрънкане, та понякога се чудя дали пък няма и колики... Абе...  Crazy

# 17
  • Мнения: 6 442
И според мен е постепенно и с времто.С една дума изчезват така,както са се появили.

# 18
  • Попово
  • Мнения: 687
как при вашите бебета изчезнаха коликите.
както се и появиха, ненадейно  Simple Smile

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Двете ми деца нямаха колики Peace

# 20
  • Мнения: 1 080
Ами капки за колики.
Саб Симплекс.
Докато ги давах много се гърчеше и като ги спрях (беше на около 3 седмици) веднага престана и от тогава не сме имали проблеми!!!

# 21
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Не сме имали периоди на затишие. Имаше си колики до 6-тия месец. Нищо не помагаше освен гушкане и спане върху мен. Просто изведнъж спряха... но пък започнаха зъбите...

# 22
  • Мнения: 4 335
Ами капки за колики.
Саб Симплекс.
Докато ги давах много се гърчеше и като ги спрях (беше на около 3 седмици) веднага престана и от тогава не сме имали проблеми!!!
Аз все още давам ве4ер Еспумизан,спрях и на втория ден полу4и колики,сега сякаш от страх не го спирам.Имам една позната,която сьщо казва,4е като дава капки има колики,кано не дава няма,дава Еспумизан.

# 23
  • Мнения: 3 092
Лично на моето дете минаха ей така от само себе си - изчезнаха в началото на 3-тия месец .
Тя имаше слаби обаче .... само вечер и рядко през деня .Тогава ми се струваха ужасни , но виж сега  като се върна назад и погледна обективно ..нищо не са . newsm78
Пожелавам ти твоето бебче бързо да се отърве от тях .
А и само да добавя - никакви капки не ни помагаха . ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 079
Нашите ни тресяха яко почти до 4 ти месец, без да има периоди на отшумяване, после спряха изведнъж. Crazy

# 25
  • Мнения: 1 546
Отминаха постепенно до към 3ия месец. Като започнах да захранвам пак се появяваха и съм давала капки.

Сега, обаче, започнаха зъбите, а това, вЕрвайте ми, е чудо на чудесата.... Tired Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 586
При нас изчезнаха в края на третият месец,спомням си,че по съвет на педито смених млякото и още на същата вечер не плака,на другият ден пак не плака и така изчезнаха.......... Flutter

# 27
  • Мнения: 384
Ние ги минахме леко, но аз се наливах през цялото време с чай за кърмачки и внимавах какво ям, за да не го раздразни. Не вярвам да се повторят, защото не давам сокчета. Решила съм първо да го захраня в шестия месец и чак тогава.

# 28
  • Мнения: 2 015
Имахме зверски колики цели два месеца.Направи два месеца и изведнъж спряха.Един месец обаче все още треперех през нощта.Два месеца не бях мигвала, та бях наплашена, но изведнъж се свърши с този ад Wink.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Изведнъж. Просто един ден спряха. Ужасен период и за бебето и за майката.

Общи условия

Активация на акаунт