Лунна диета - 25.07.08, 21:42 ч

  • 3 730
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
И аз ще се пробвам от днес до края ,пък ще видим докъде ще стигнем ,започвам на водичка и кафенце.Дано свалим излишното тегло Praynig Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 2 051
Здравейте, и аз се записвам за 24 часа, малко ми е притеснено, че е в събота и съм вкъщи т.е хладилника ми е под ръка  Mr. Green, но се надявам да успея.

# 17
  • Мнения: 293
Ама много сте бързи аз докато се усетя вия вече почти всички сте се записали. И аз се записвам, но този път за 24 часа, аз съм от отбора на ICE, по 3 дена само на новолуние и пълнолуние. Успех на всички

# 18
  • Мнения: 242
и ааааз за 24  часа

# 19
  • Мнения: 18
и аз се записвам
утре - диня, вечерта - на РД, но само на салатка ( надявам се )
а в събота на вода и сок от арония  Grinning

# 20
  • Мнения: 18
 а да - в неделя на обяд пак на РД  ooooh!
нещо хич не ми върви на тая луна  Thinking

# 21
  • Мнения: 257
И аз се записвам за 24 часа!
Успех на всички и много минуси! Peace

# 22
  • Мнения: 3 314
 Rolling Eyes  аз да питам тоя сок от арония за отслабване ли е  newsm78  преди пак някои беше писал , че пие  Thinking  аз не съм виждала  Embarassed

# 23
  • Мнения: 18
Rolling Eyes  аз да питам тоя сок от арония за отслабване ли е  newsm78  преди пак някои беше писал , че пие  Thinking  аз не съм виждала  Embarassed
не го дават специално за отслабване, но пък е доста полезен - има го в повечето големи магазини - търси - диетичен, защото има и обикновен сок
 Hug

# 24
  • Мнения: 3 314
Akcu  Hug  мерси   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 103
Аиде и аз се записвам за 24 часа .

# 26
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
и аз и аз Simple Smile на пълнолунието бях -700г само дето след това малко се отпуснах Sad

# 27
  • Дупница
  • Мнения: 25
Здравейте!Включвам се и аз! Тъкмо съм на Мадал Бал 5 ден, та се надявам съвпадението да даде добър резултат! Успех на всички!

# 28
  • Мнения: 737
Ами на теб с тоя мадал бал за какво ти е лунуване newsm78
Ти и така си гладуваш

# 29
  • Мнения: 918
Ще опитам и тоя път,дано успея.Успех на всички !

Общи условия

Активация на акаунт