Лунна диета - 25.07.08, 21:42 ч

  • 3 742
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 79
Записвам се и аз за 24ч.,дано издържа,че нещо ме е хванал някакъв неприятен вирус и не знам дали няма да се наложи да пия лекарства.
На предното лунуване отчетох и аз -600гр.,от което съм много доволна.
Успех лунички!

# 31
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз бях решила да пробвам 3-дневното лунуване, но онзи ден се сдобих с МЦ и се отказах.
Утре обаче ще съм само на течности Peace

# 32
  • Мнения: 2 199
Тук съм  Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 1 234
И аз  Hug Че даже и тридневно ще го направя, без много канене, за сметка на предната ми излагация  Crazy

# 34
  • Мнения: 2 172
Еййй,момичета  wavey
Тъкмо си пристигам от море,разбира се след уникално плюскане на всички възможни неща по морето(даже си разпределях,кога какво ще ям,за да обхвана всички вкусотии за тези дни и да няма пропуснато  doh ) и разбира се,резултатът беше подозрително отеснели дънки,лека депресия от това и +3 кг   newsm45 Но съм доволна.Аз реших,че даже повече съм качила,все пак е почивка и щеше да е супер тъпо да се ограничавам и да гладувам,затова си позволих,все пак нали заради морето най-вече започнах да слабея  Flutter И такааа,сядам да видя кога е лунната и какво се оказа,че започвала след 10 минути   Mr. Green Аз и без това бях обмислила да не вечерям и утре лунна(по мои спомени и изчисления реших ,че се пада утре) и да се надяваме,че ще се оттърва от 2-та качени килограми до неделя сутрин.Незнам как ще издържа,че както свикнах на всекидневно ядене по много,ще ми е доста трудничко,но ще успея,че в неделя съм замислила да правя едни арабски питки на грил-тиган  Mr. Green Айде,лека нощ от мен и леко и успешно лунуване  #Silly

Rolling Eyes  аз да питам тоя сок от арония за отслабване ли е  newsm78  преди пак някои беше писал , че пие  Thinking  аз не съм виждала  Embarassed

Аз пия само такъв  Peace Много е полезен и е диетичен,защото е предназначен за диабетици и е без захар.Калориите му са 16 ккал за 100 мл,а обикновените сокове са 52 ккал за 100 мл и са с добавена захар  ooooh!  Иначе го има по по-големите магазини(Била,Сани,Кауфланд) и по някои по-малки,но не навсякъде  Rolling Eyes Опаковката му е светло лилава.

# 35
  • Мнения: 475
Зравейте на всички  Hug и аз  се включвам за 24 часа  (почнала съм с чаша вода за закуска),че другата седмица на море ще ходя , а имам 3кг излишни,които немога да смъкна много са упорити,но сега съм решена ,няма да пропусна лятото заради един  пуст шоколад и други вкусни неща не всичкото удоволствие идва от храната,  има и други хубави неща от които трябва да изпитам удоволствие(така се самонавивам) Laughing

# 36
  • Мнения: 3 316
Добро утро  Hug 
аз днес станах в 6  Crazy   и още нищо  Naughty не ме е изкушило - дори вода и кафе  Party  дано е така до края на луната  goodscale  за да се радвам после

# 37
  • Мнения: 121
Привет и от мен на всички лунички!
Аз също започнах и досега съм само на вода, надявам се да издържа.
Желая успех на всички и да се похвалите с добри резултати!

# 38
  • Мнения: 2 172
Как е момичета  Wink Държите ли фронта?Аз го удържам с чаша кафе досега,но мисля да посегна към още едно,защото съм толкова изтощена от това море,че незнам къде съм,не мога да се климатизирам  Crazy Аз мисля да си лунувам до утре сутрин,даже утре следобед,че тези +3 кг много ме депресират,но след луната ще ми остане само един,който по принцип е плаващ  Flutter и не ме притеснява чак толкова.

# 39
  • Мнения: 1 092
elfi4ka , да не би да казваш че от 24 часово лунуване сваляш по 2 кг newsm78

# 40
  • Мнения: 737
аз пък както винаги на четвъртинките се издъних.
До другата седмица-на новолуние Peace

# 41
  • Мнения: 2 172
elfi4ka , да не би да казваш че от 24 часово лунуване сваляш по 2 кг newsm78
Мдам,точно толкова,но когато съм стриктна,тоест само кафе,вода или сок арония  Peace Иначе все си дръпвам по нещо вечерта,ако ще и едно парченце да е  резултаът тогава е 1-1,5 кг  Rolling Eyes Просто трябва наистина да не се прегрешава.Дугото ми обяснение е ,че не се тъпча с вода постоянно,в смисъл не съм любител на водата и течностите кой знае колко и не прекалявам.Само колкото ми се пие-тоест до литър максимум литър и половина,ако е горещо и съм много жадна.И предполагам,че другите момичета,които лунуват и постоянно пият вода,не са се изчистили от нея до сутринта и затова резултатите не са чак толкова големи,но това са си мои разсъждения  Wink Все пак при всеки е индивидуално Grinning

# 42
  • Банкя
  • Мнения: 823
Такъв глад отдавна не съм изпитвала Rolling Eyes Не знам как ще издържа още 3 часа ooooh!

# 43
  • Мнения: 18
exoo i az sym tuk (sori nqmam wremenno sega kirilica)
pochti ne ostana - stiskaite zybi  Laughing
az hapnah malko dinka, no inache sum samo na fresh i woda s limon  Wink
sega shte hodq na fitnes i lunata shte mineeee
  bouquet za wsichki

# 44
  • Мнения: 3 461
 С вас съм, цял ден съм на вода и две кафета, няма да ям до утре, дано има някакъв резултат.

Общи условия

Активация на акаунт