Сред пясъци, вълни и буни варненки са морски хуни!

  • 14 327
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 971
Честито на Мая  Hug
Вчера бяхме в един ресторант точно преди 3-та буна и имаше лисица  Laughing Дойде разходи се между масите и си замина  Crazy
Персонала каза че често идвала на гости Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 554
лисица Shocked сигурнали си Whistling  според мен е бил някой койот Joy

# 47
  • Варна
  • Мнения: 893
ходихме до спешния...има налепи по гърлото  Sad изписаха ни Панцеф и Калции...
къде го е лепнала...не знам...дано успеем да го пресечем навреме каквото и да е то  Praynig

# 48
  • Мнения: 94
Вержи, щом са налепи, за мен не е каквото и да е то, ами чиста ангина гадорина! бляк бляк, как я мразя аз таз болест, бррр, винаги втриса с висока температура от която избиват гадните бели налепи и с антибиотик се цери май always. Айди бързо се лекувайте с малката къщовница  Flutter

Данинката, вий май личну са познаате с Мая, хммм??

днес мисля да си легна по навреме, сега марш в банята и после при спящите ми красавци, че и двамата дано ми спинкат до 8ч, особено двумесечния така ще го разцелувам, ако не ревне дотогаз.. Hug ама то все е там някъде - или в 6 или в 8ч.. вече спря да се буди в гадния час 4.30ч. призори baby_neutral

абе утре кво ще е временцето, мисля да се спусна към Моооорскатаааа, ми даа..ама след като сготвя, че моя пак опява как пак не съм сготвила, уф! аз не че мразя или не обичам, но просто понякога ми се мързелува, ааамаха, ама те мъжете кво ли разбират.. #2gunfire


А! я да ви питкам вас - ся размерите на бебешорските дрешчици от типа 62, 68 ми е ясну, че са в сантиметри ръстчето.. ама от вида 22, 24.. на колко месечни бебенца отговарят, какво представлява тази номерация, знам, че сте наясно!  Flutter

# 49
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Мая в АГ ли ражда, че не разбрах ? Щот ако е там така като гледам ми е легнала на леглото Wink. Бързо да се възстановява и да си гушка детенцето скоро

# 50
  • Мнения: 1 554
добро утро

Калима,в Аг-то Laughing

за Мая, познаваме я и още как Flutter

за размерите,22,24 до колкото си спомням 22 0-3 м 24 3-6м Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 893
Insatiable ще те излъжа за бебешките размери...беше отдавна  Joy трябва да ровя из чувалите...пък и аз все ги късам етикетите, да не й дразнят на вратлето Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 317
Здравейте момиченца Hug
Да ви почерпя , че днес ставам на 20  Crazy  Joy

# 53
  • Мнения: 94
Оо, begbie,

честит рожден ден, мила!
Бъди много щастлива, влюбена и красива като горска самодива  Flutter
Да избухнеш много яко днес ( както казват във Варна ) и после да разправиш тука на съфорумките си  Hug
пък някой ден ще се радвам да се запозная и с теб нейде из Морската! Май май съм ти кака, а  Joy ( ако удряш 20така де  hahaha )

# 54
  • Мнения: 50
Здравейте мили ами  Hug

ДЕСИИИИИИИИИИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet  ПОЖЕЛАВАМ ТИ ВСИЧКО НАЙ - ПРЕКРАСНО И МНОГО, МНОГО ЛЮБОВ  Heart Eyes

МАЙЧЕ  Heart Eyes ЧЕСТИТА ТИ ЩЕРКА  Hug НЕКА ДА БЪДЕ ЕДНО ЗДРАВО, ПОСЛУШНО И КРАСИВО (като майка си  Peace ) ДЕТЕНЦЕ    Heart Eyes

Вержи тези вируси лоша работа как само морят малки и големи  #Cussing out Дано бързо се оправи малката палавница, че в такива моменти си мислиш, че къщата да ти събори няма да ти пука само да е здраво  Praynig

И ние не сме много добре  Cry Снощи се събуди цялата наакана и повърна  Cry лепнали сме чревният вирус  Twisted Evil Сега се лекуваме  ooooh!

Саши ти защо не пишеш, къде си се дянала  newsm78 Да не мислиш, че съм те забравила а не само теб ами цялата дружина ви мисля  Heart Eyes Ама с това малкото диване аха се наканя да ви видя и ми сервира нещо  #Cussing out

Целувки на всички малки и големи  Joy

# 55
  • Мнения: 3 743
Бегби, честит юбилей  bouquet! Ех, кога бяха тези 20 години, аз гоня 30-те Rolling Eyes

# 56
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Деси   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 20 е една хубава възраст  Whistling  Wink

# 57
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Бегби-ади Честито и от мен мила.Да си жива здрава и много пъргава hahaha hahahaКато за 20 год трябв ада си като младо яренце скоклива Joy Joy

На 20 ставала-голям майтап hahaha

аз заминавам на Камчия да си вея гъзЪЪЪЪЪЪЪЪЪ
ама пак с малкия Blush

Ейй Данинка ти ме уби бе
как се намърда в АГ-то бе hahahaейй тез репортери много "нахални"бе
ща обесят заколят за няма и 2 секунди Joy
тва в кръгъ н амайтапа ,да не ми се вържеш сега на възел Mr. Green

# 58
  • Мнения: 50
Деси честит рожден ден! Всичко най-хубаво ти желая...  bouquet

# 59
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
....Ейй Данинка ти ме уби бе
как се намърда в АГ-то бе hahahaейй тез репортери много "нахални"бе
ща обесят заколят за няма и 2 секунди Joy....

Не само в АГ-то, ами и в реанимацията я пуснали чак, сигур маратонките и са с огромни връзки  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт