Мама на момче или момиче, през АВГУСТ след количката ще тича

  • 14 077
  • 331
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7
ми те всички избягаха май Crossing Arms
ние сме най-верните фенове hahaha дай поне да си я изпишем, току виж стигнали и до 16 страница Joy

# 286
  • Мнения: 26
Ми така де, аз даже си мисля да раждам в тая Wink
Има още четящи тука ама не пишат, що ли незнам  newsm78

# 287
  • Мнения: 7
Ми така де, аз даже си мисля да раждам в тая Wink
Има още четящи тука ама не пишат, що ли незнам  newsm78
виждам ги Naughty
бобито и тя ни изостави Crossing Arms
ма и в новата не пишат newsm78 някаква тишина настана

# 288
  • Мнения: 2 376
Стела,
аз ги взех обикновените от магазина срещу пощатата на пазара на Дружба 1. Имаше ги и в новия магазин на Нишава в Стрелбище от Фантастико като тръгнеш посока парка се пада на един ъгъл вляво.

Два комплекта обикновени пелени дали ще ми стигнат или да взимам още ?  Thinking


Клеопатра, честито бебче ! Да е живо и здраво и да ви носи много радост!

# 289
  • Мнения: 26
Шийла душко всяхме смут в редиците ми се струва  Blush
Ама съм твърдо да си изписваме старите теми и тогава да се местим в нови  Peace

# 290
  • Мнения: 7
и аз това помолих в новата ма никой не ме отрази май newsm78, миши чак зачезна нанякьде, сигурно се ядоса Joy

# 291
  • Мнения: 10
Е аз съм тук, ама бях в банята....Още ли не са ни заключили? Брейййй ама много бързо свършват тези теми, а и не ги довършваме. Всеки път се чудя къде да пиша? Къде да чета? Обърквам се. Бременна съм и на всичкото отгоре изрусявам. Точно отпред на главата. Честно.....Simple Smile

# 292
  • Мнения: 26
Ами най-много да получим предупреждение от модовете, че пълним форума  newsm78 Всъщност не съм чела подробно правилата, ама си мисля че щом са написали 15 страници, значи е хубаво да си ги запълваме. Може и да греша Thinking

# 293
  • Мнения: 7
Е аз съм тук, ама бях в банята....Още ли не са ни заключили? Брейййй ама много бързо свършват тези теми, а и не ги довършваме. Всеки път се чудя къде да пиша? Къде да чета? Обърквам се. Бременна съм и на всичкото отгоре изрусявам. Точно отпред на главата. Честно.....Simple Smile
rotfImbo rotfImao

# 294
  • Мнения: 202
Ха-още е отключена, да не повярваш Joy hahaha; и аз сега от банята излизам и още се развявам гола да ми попие крема Sick; пишете тук че изрусявате-аз съм си все така чернокоса, ама адски съм затъпяла: всяка вечер, нали не спя като хората и си мисля на другия ден, като изляза къде да ходя и какво да купувам; на другия ден ставам и се сещам, че нещо ми трябваше, но не помня какво Shocked; все си казвам, че почвам да изготвям различни списъци вече-за бебето, за в къщи и т.н., обаче и мързел як ме пере(какво ти гнездене!!! ooooh!) и дори и това не правя; ей такива ми ти глупости около мен

# 295
  • Мнения: 2 376
Освен нас с юлките никой не пише вече в този подфорум, но ние като гледам се справяме доста добре със спама Simple Smile


Аз забравих да кажа, че се офъках Simple Smile да видим рекацията на мъжа ми като се завърне  Joy
Цели 25 см ...  baby_neutral
Сега го преживявам, но май ми е по-добре така.

# 296
  • Мнения: 26
Бланш на това му се вика твойто изкуствен интелект, демек Блонди под прикритие  Mr. Green

# 297
  • Мнения: 10
Е аз съм тук, ама бях в банята....Още ли не са ни заключили? Брейййй ама много бързо свършват тези теми, а и не ги довършваме. Всеки път се чудя къде да пиша? Къде да чета? Обърквам се. Бременна съм и на всичкото отгоре изрусявам. Точно отпред на главата. Честно.....Simple Smile
rotfImbo rotfImao
Смей се ти смей се, ама питаш ли ме....? хем руса хем бременна....А сега в две августовски теми се пише. нещо разцепихме колектива....не бива така, всички сме в кюпа.....Simple Smile Simple Smile Simple Smile Бланш, всичко си е в реда на нещата. нали си знаеш, че ни си единствена...и на мен днес Ася боб ми хвърля и каза, че петък е деня, ама има и едно условие в "магията" четвъртък-КЕКС....и така. Пък после да видим дали само розова нинджа може да убие друга розова нинджа...Simple Smile Ох не ми е лесено разберете и ми простете ако прекалявам с глупостите...Simple Smile

# 298
  • Мнения: 202
Бланш на това му се вика твойто изкуствен интелект, демек Блонди под прикритие  Mr. Green
Яко съм се маскирала smile3521; нямам нищо против изкуственото аз- и за изкуствени цици си правя устата, защото си мисля, че след второто раждане ще имат нужда от реновиране rotfImao rotfImbo; незнам само дали ще ме огрее newsm12

# 299
  • Мнения: 2 376
Всички май сме под прикритие.
Бебетата ни взеха акъла.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт