Мама на момче или момиче, през АВГУСТ след количката ще тича

  • 14 076
  • 331
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7
Бланш на това му се вика твойто изкуствен интелект, демек Блонди под прикритие  Mr. Green
Яко съм се маскирала smile3521; нямам нищо против изкуственото аз- и за изкуствени цици си правя устата, защото си мисля, че след второто раждане ще имат нужда от реновиране rotfImao rotfImbo; незнам само дали ще ме огрее newsm12
не
а за циците и аз искам, ма........ newsm78 не се знае
иееееееееее 16 страница успях, казах ли ви newsm44 newsm68

# 301
  • Мнения: 10
И сега да продължаваме, или да чакаме да я заключат? Въййй то би ор нот то би, дис ис дъ куешчън Wink newsm78 newsm78 newsm78

# 302
  • Мнения: 1
Ей, мамчета няма ли да спите .. кое време стана?  Laughing
Аз нали съм все от изоставащите..
Днес цял ден четох във форуми и подфоруми за педиатри и утре май  ще трябва да продължам  ooooh!

ЧЕСТИТО НА МАМА КЛЕОПАТРА, ДАНО АЛЕКСЧО БЪРЗО НАДАВА ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ И РАСТЕ ЗДРАВ, ХУБАВ И ОБИЧАН!!!

# 303
  • Мнения: 7
И сега да продължаваме, или да чакаме да я заключат? Въййй то би ор нот то би, дис ис дъ куешчън Wink newsm78 newsm78 newsm78
те модераторите спят, няма да ни исхващат Joy ( да бе да друг пьт)
ох от бьрзане само правописни грешки, не ми се смейте hahaha

# 304
  • Мнения: 26
Яко съм се маскирала smile3521; нямам нищо против изкуственото аз- и за изкуствени цици си правя устата, защото си мисля, че след второто раждане ще имат нужда от реновиране rotfImao rotfImbo; незнам само дали ще ме огрее newsm12

И аз така, направо като една черна нинджа съм станала. Защо ще попитате вие? И аз веднага отговарям- Защото само една черна нинджа може да убие друга черна нинджа
А за циците ако мъжо не инвестира (което ще му е една от големите грешки в живота  Laughing ) отивам и аз като оная миската в банката и се запъвам, че искам кредит  Mr. Green

# 305
  • Мнения: 1
Ех, бременни - умора нямат Simple Smile
Щом ще запълваме темата да ви запитам - нещо МамаДона се губи ?!
Ох , мен пък ми кървят венците нещо  Cry

# 306
  • Мнения: 10

А за циците ако мъжо не инвестира (което ще му е една от големите грешки в живота  Laughing ) отивам и аз като оная миската в банката и се запъвам, че искам кредит  Mr. Green
А аз ще дойда да гледам сеира... Simple Smile Simple Smile Никакво спане...Тази нощ ще си обръщаме внимание....Simple Smile мама Дона вчера я чух. Добре беше...  bouquet

# 307
  • Мнения: 7
усещам че ще ни нахокат вече Joy

# 308
  • Мнения: 202
Това е компенсация за старата, дето ни я заключиха на 13-та стр smile3512
Уф, нещо ме е хванала яко лигнята( а точно тази вечер не съм пила бира дори), не ми се спи и бих писала простотии до утре , ама мъжа ми ми висна на главата (компа е в спалнята, а той ми суфлира от леглото да не съм се изживявала като машинописка ) та ще ходя почета книга, пък белким ми се приспи.
 И моя се ослушва за цицоинвестицията, ама така само повече ме амбицира а и аз това му викам-щом оная изтегли кредит, що не и аз, а???Ама ей на това му се викат смислени цели hahaha
Хайде на всички ви целувки и лека  love001

# 309
  • Мнения: 2 376
Бланш на това му се вика твойто изкуствен интелект, демек Блонди под прикритие  Mr. Green
Яко съм се маскирала smile3521; нямам нищо против изкуственото аз- и за изкуствени цици си правя устата, защото си мисля, че след второто раждане ще имат нужда от реновиране rotfImao rotfImbo; незнам само дали ще ме огрее newsm12
не
а за циците и аз искам, ма........ newsm78 не се знае
иееееееееее 16 страница успях, казах ли ви newsm44 newsm68

Аз искам да съм отново 50 кг , ама  ней се..
Дайте знак, ако ще се местим към новата да не вися тук самотно Simple Smile

вече е 0 часа , да видим колко ще се оплакваме утре, че сме недоспали Simple Smile

Бизу, вземи си нова по-мека четка и паста за зъби за венци. При мен помогна.

# 310
  • Мнения: 10
усещам че ще ни нахокат вече Joy
АААА не така, на бременни никой не бива да противоречи и да ги хока...Simple Smile не е рядно някакси Simple Smile

# 311
  • Мнения: 26

А за циците ако мъжо не инвестира (което ще му е една от големите грешки в живота  Laughing ) отивам и аз като оная миската в банката и се запъвам, че искам кредит  Mr. Green
А аз ще дойда да гледам сеира... Simple Smile Simple Smile Никакво спане...Тази нощ ще си обръщаме внимание....Simple Smile мама Дона вчера я чух. Добре беше...  bouquet

Сеирджийка  Mr. Green Аз бизнес план шЪ пиша и шЪ има яка възвращаемост на инвестициите. Щот наиш кво свирчако въртя а , нали съм нинджа ?

# 312
  • Мнения: 7
а, аз и без това немога да заспя до 2 часа и като заспя ставам кьм 4, така че много не мие зор да лягам като пак ще трябва да ставам hahaha

# 313
  • Мнения: 7

А за циците ако мъжо не инвестира (което ще му е една от големите грешки в живота  Laughing ) отивам и аз като оная миската в банката и се запъвам, че искам кредит  Mr. Green
А аз ще дойда да гледам сеира... Simple Smile Simple Smile Никакво спане...Тази нощ ще си обръщаме внимание....Simple Smile мама Дона вчера я чух. Добре беше...  bouquet

Сеирджийка  Mr. Green Аз бизнес план шЪ пиша и шЪ има яка възвращаемост на инвестициите. Щот наиш кво свирчако въртя а , нали съм нинджа ?
rotfImao rotfImbo hahaha голям кеф тая вечер
ох  г..за , ме заболя от дивана, и краката от тоя топ да го дьржа че немоа се свия, голям толуп сьм

# 314
  • Мнения: 202
Асе, Граци-а вие из коя част на София се подвизавате? newsm78Хм, чета тук Асе боб хвърляш, да вземеш и мен да ме ориентираш за близкото бъдеще Mr. Green
усещам че ще ни нахокат вече Joy
Е как ще ни нахокат-аз съм толкова чувствителна и плачилива сега, не бива с лошо Peace
Бизу-аз си взех за кървенето на венците паста "Артродонт" и мека четка и сега положението е по-добре

Общи условия

Активация на акаунт