Мама на момче или момиче, през АВГУСТ след количката ще тича

  • 14 064
  • 331
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 10
Аз обаче ви оставям дружина. Майка ми утре сутрин си тръгва и сега каза, че и се спинка, а милата цял ден беше на метлата. Всичко ми изчисти. Ама съм в подкрепа на "завършването на темите",така че все едно съм тук и като НИ хокат, мъжката ще понесем удара, като истински нинджи, кои руси, кои черни и кои розови като мен Simple Smile Бланш, аз живея в Бели брези Simple Smile
Лека нощ

# 316
  • Мнения: 2 376
Момичета, аз ще излитам. Лека нощ ви желая!
Много ми е весело с вас, но едното око ми се затвори и преди да заспя (пак) по пътя за леглото , се отправям да се хоризонтирам.
Хайде лека и без гадни сънища!

# 317
  • Мнения: 1
Аз се ориентитрам също към кревата, не че сега не пиша в полулегнало положение  Laughing
Ще пробвам със смяна на четките, макар че сега уж се мия с такава, но по-скоро си мисля да пия флурин или нещо подобно, което едно време ми го препоръча зъболекарката, ще трябва да проверя как се водеше точно  Thinking
Лека нощ и сладки сънища и .... без кошмари  Naughty

# 318
  • Мнения: 7
кучето ми се сьбуди и взе пак да ме тормози, дарпа ми ластика за коса и покрай него и косата #Cussing out най-нахално си го открадна и си го дьвчи, голям смях
лека на всички заспиващи

# 319
  • Мнения: 202
И аз наистина лягам вече, че моя мил много кръвнишки ме гледа-кво не ми харесва, незнам Joy
До утре мацки  bouquet

# 320
  • Мнения: 26
Бланш с колежката Граци се подвизаваме аз в Бъкстон, колежката в Красно село. Може да си спретнем едно кафенце тия дни а?

И боб фърлям, и кокали варим, ама дай 5 лева да нахраним чаветата и сичко щи кажем  Laughing Laughing Laughing  

# 321
  • Мнения: 202
Бланш с колежката Граци се подвизаваме аз в Бъкстон, колежката в Красно село. Може да си спретнем едно кафенце тия дни а?

И боб фърлям, и кокали варим, ама дай 5 лева да нахраним чаветата и сичко щи кажем  Laughing Laughing Laughing  
Ми навита съм-аз съм на НДК, шъ измислим една среща на всяка цена Peace

# 322
  • Мнения: 7
тая вечер отворих таимера за контракций и чакам да засека, пьк то само болки Thinking, е кажете сега направо нямам думи вчера се скасаха да ме стягат днес ги чакам и на=яма, супер

# 323
  • Мнения: 7
лека нощ  :

# 324
  • Мнения: 990
Бреееей, викам сигурно вече си имаме нова тема, че аз от два дена нямах интернет и съм ви изпуснала, а вие още в старата киснете  Mr. Green

Честито на мама клеопатра, да й е жив и здрав малчо и много да я радва!  Hug

При мен нищо ново, ремонтите в застой  Confused , аз все по-често не мога да спя, ту кошмари, ту подутите ми крака, ту ръцете ми се схващат...  ooooh!

Днес мисля да проверя Ellle как е, че от четвъртък не съм виждала и чувала, утре май трябва да ги изписват с бебо  Thinking

# 325
  • Мнения: 26
Добро утро!

Аз съм още тук Wink

# 326
  • Мнения: 64
Хайде добър ден и от мен  Hug

Гледам Асе днес сме само двечките...ама и ти си се загубила...
Бре, бая ни изтърваха в тази тема-цяла 17-ка ударихме.

Момичета за болниците ви чета и стигам до извода, че универсален багаж няма. Ето например при нас трябваше и дрешките на беб да си нося, та и за чаршафи ме питаха нося ли си - а няма да ви казвам, че уж бях във ВИП стая. Единственото ВИП беше, че по всяко време при мен можеше да идва и да стои който си поиска, защото бях в самостоятелна стая и храната ми я носеха до леглото. Те туй...иначе няма да казвам че за 6 ден престой общо трепах около 50-тина хлебарки, а накрая вече ми беше все едно и просто ги отминавах... #Cussing out Кофтар е с българските болници..или поне в тази в която раждах аз...Но както се казва-всико да е ок, да отиваме да вършим работа по предназначение и колкото се може по-бързо БЕЖ у дома... #Crazy

Слънчо, няма да ти бъда от полза за чаршафчетата, защото моите ми ги донесе сестра ми от Италия. Но да ти кажа като ходих до "Бебчо" за количката на креватчетата които са мостри бяха сложили едни страхотни комплектчета в приказни цветове. Аз поне лично харесвам по едноцветните с някоя и друга картинка или апликация-да не е много натрупано. Иначе и тук покрай вкъщи /Генерал Колев/ има един магазин който шие по размери и твърдят, че били добри. Ако те интересува мога да ти обясня после.

Е хайде от мен толкоз...И дано някой друг влезе да довършим темичката...

# 327
  • Мнения: 26
Феб вярно ли? Е мамка му не може да си плащаш за ВИП и в същото време да ти искат чаршафи, да те лазят хлебарки и т.н. Ама нейсе в такава държава живеем прекрасна  #Cussing out

# 328
  • Мнения: 2 376
Асе, само като се замислиш каква дивотия е да трябва да се плаща таткото да присъства на раждането или да трябва да плащаш за ВИП стая, за да може да идва и да си го вижда, какво остава за някакви чершафи. Иначе във скъпите болници му го показват еднократно, а в другите като Майчин дом бяха изобщо в шок, че на свиждането таткото можел да поиска да види бебето. ТОй не бил още привързан към бебето и идвал да вижда само майката.

Още сме 40 години назад и не знам как ще наваксваме.

# 329
  • Мнения: 7
аааааа темата още е отключена, давайте
аз май още спя че не сьм видяла Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт