На мама бозайничето

  • 975
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 547
Ама липата иска две ръце все пак. Как ли точно може да се осъществи?! Започвам да обмислям варианти. Може би някакси, както казва майка ми :"Захапи го с крак"  Grinning

Сори за офф-а, ама цвиля от смях вече 15 минути  Joy Joy Joy

Мисля, че днешният ден ще бъде прекрасен след този кикот!

А за момент си представих  tooth как придържаш с крак бедното дете и береш липааааааааа  smile3534

Бъдете здрави!

# 16
  • Мнения: 2 332
Ама липата иска две ръце все пак. Как ли точно може да се осъществи?! Започвам да обмислям варианти. Може би някакси, както казва майка ми :"Захапи го с крак"  Grinning

А за момент си представих  tooth как придържаш с крак бедното дете и береш липааааааааа  smile3534

Не, по-скоро обратното - с крака бере липата Wink.
Хвала, Веси, както казват сегашните ти съграждани - ти си вдъхновяващ пример за всяка мама с 1 дете  Embarassed. М/у другото, остава ли ти време все пак и за теб? (Явно остава, щом пишеш тук де Wink). Трябва да тренирам за по-голяма организираност явно.

Бъдете здрави!

Последна редакция: чт, 23 юни 2005, 22:02 от Роси74

# 17
  • Мнения: 4 242
Евала, направо даже машала значи!
Не знам за кошарката ама количката скоро ще го стяга чиляка Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 228
Деметра, ми какво ти пречи ти да си береш липата, пък то детето ще си виси на гърдата и ще си си суче - като гледам ТТ данните, добре смуче момъка  Laughing

# 19
  • Мнения: 280
Това е един бърз осведомителен бюлетин за маминия младеж Риско Бориско! Онзи ден момчето навърши два месеца, а е тооолкова голям...
Браво на момчето, че така слуша, папка и расте голямо!! Браво на мама, че така хубаво го храни!! Браво и на тати и на батковците, че така се грижат за мама, че да е спокойна, щастлива и да има сили да гледа четирима!! Да растете всички здрави, мила Деметра!!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт