Вече си имаме първата "снимка" на мъничето!

  • 1 613
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Браво! Честито! Пожелавам ти всичко с изследванията да е наред и да си изкараш една чудесна безпроблемна бременност!

# 16
  • Мнения: 411
Насълзиха ми се очите.
От вълнение...бременността ми беше най-хубавия период в живота ми! Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 3 789
Много се радвам за теб! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност. Пази се повечко и не се претоварвай!
Късмет!

# 18
  • Мнения: 9 814
Браво!
Честито!
Лека бременност!  bouquet

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ей днес тъкмо си рових в телефона и си намерих снимка от първия ми ехограф \която съм изпратила на таткото\ Heart Eyes
Стискаме палци всичко да е наред с изследванията и леко бременеене Hug

# 20
  • Мнения: 410
честито,лека бременност и най-сладкото бебе на финала!

# 21
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Браво ! Честита бременност!

# 22
  • Мнения: 203
Честито...моята майка като е видя и възкликна КОЛКО СЛАДКО БЕБЧЕ  smile3532...а на мен даже ми беше трудно да различа дупето от главата newsm03
пожелавам ти леко бременеене и здраво бебче

# 23
  • Мнения: 266
 smile3501 лека и безпроблемна бремемнност.

# 24
  • Мнения: 139
Честито и лека и безпроблемна бременност!  bouquet

# 25
  • Мнения: 444
Благодаря за окуражаващите пожелания, момичета!  Simple Smile Още понеделник ще си направя изследванията, за да може другата седмица, преди да ми свърши отпуската, да сме наясно с началните резултати! Hug Ще пиша скоро! Много благодаря за подкрепата!   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 674
Леко бременеене и Честито!
 newsm53

# 27
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честито Hug

# 28
  • Мнения: 1 512
 newsm74 Честито . Да се радваш на лека бременност, по-нататък снимките стават още по интересни.Аз си пазя моите и ще ги показвам на моето мъниче като порасне.Пожелавам ти само положителни емоции и на финала едно здраво бебче и естествено че ще е хубаво, защото " моето гардже е най-хубаво" Peace

# 29
  • Мнения: 662
Много е хубаво, когато за пръв път видиш детето си, макар и на ехограф Mr. Green. Мъжът ми събираше всички фотоси в портмонето си,
и на него му беше много мило.

Общи условия

Активация на акаунт