Изчезнал човек - Румен Димитров-Dexter

  • 17 551
  • 135
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 577
ВЪВ В-К 24 ЧАСА също има обява, че това момче се издирва, описание на него и колата.
дано е жив и здрав Praynig

# 31
  • Мнения: 6 029
Мобилния му телефон е изключен.

Дано се намери  Praynig

# 32
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Да мобилният му е изключен най-вероятно защото вече са опитвали да му звънят.

# 33
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

А ти как мислиш?
Дали не са пробвали първо да му звъннат, пък после да го обявят за изчезнал?

# 34
  • Мнения: 5 370
Помня номера на коли като слон, този специално ще го запаметя.

# 35
  • Мнения: 3 634
Веднага се сещам за един завой при нас как отникъде не се вижда, ако е паднала кола... Confused

# 36
  • София
  • Мнения: 5 605
Веднага се сещам за един завой при нас как отникъде не се вижда, ако е паднала кола... Confused
За съжаление и на мен това ми мина през главата. Дано не сме прави!

# 37
  • Мнения: 183
Стискам палци всичко да е наред.

# 38
  • Мнения: 308
   И аз мнго се надявам всичко да е наред. Дано да го намерят жив и здрав.

# 39
  • Мнения: 4 585
Дано всичко е някаква нелепица и
Dexter да се появи отнякъде.

# 40
  • Мнения: 1 941
Току що съобщиха по БНТ в новините, че го издирват. Моля се от сърце да е добре това момче и да се върне жив и здрав!

# 41
  • Мнения: 1 440
От тук разбрах за изчезването на този човек.Всеки ден гледам темата за него във Фото-култа с надеждата,че е открит,но уви,вече повече от седмица няма никаква вест.
Някой от вас познава ли го лично?
Поведението му е било доста странно преди да изчезне.Дали това е характерно за него или просто нещо се е случило и това е го е променило?
Полицията работи по 3 версий:
Цитат от форумът на фото- култа:
"Поразрових малко чрез връзки тук-там. Дежурните отговорите обикновено са :"Работим по случая"...и толкова. Според източник, който няма да назова от НСС вариантите са : единият е, че му е писнало и е хукнал на морето например. Такива случаи не са единици, и то с улегнали хора с положение. За този вариант всички се надяваме. Вторият вариант е, че е станал свидетел на нещо, което не е трябвало да вижда. Иначе нямаше да изчезне заедно с колата. Трети вариант-метнал се е с колата от някой мост... Уф, не ми се щеше да го пиша!!! В четвъртък ще видим човека, който разследва, радвам се , че е съпричастен и не го възприема само като рутинна работа! "

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Аз го познавах от фотопленерите на които съм ходила. Особено момче, затворено.
Дано да се появи от някъде.

# 43
  • Мнения: 1 895
Днес приятели на Декстър от Фото-Култ стартирт акция по разлепяне на плакати и раздаване на листовки  из София. Дано се намери...мина цяла седмица!

# 44
  • Мнения: 3 268
Добре бе....седя и си мисля тук. Човекът би трябвало да има мобилен, все пак. Явно хора от фотофорумите го познават и лично. Никой ли му няма номера? Никой ли не е пробвал да му звъни? newsm78
А ти как мислиш,дали му е включен телефона,щом са го обявили за национално издирване.Мисъл,мисълллл........

Общи условия

Активация на акаунт