"Брак" - кой първи подхвана темата

  • 6 697
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 252
Ние живеехме заедно, но все още не бяхме говорили за брак. Покрай наши приятели решихме да постим, а какво е пост без изповед и причастие... И решихме да се изповядаме. Свещеникът ни изслуша и на мъжа ми казал, че няма причина да живеем в грях. Време му било да се реши да постави живота си в ред. Същата вечер бяхме на гости на приятелка и той след като хапнахме ни в клин, ни в ръкав ми предложи да се оженим. Дойде ми като гръм от ясно небе. Закичи ме с пръстен 2 месеца по-късно - държеше двамата да го изберем.

# 106
  • София
  • Мнения: 8 045
Еми... на мен ми поставиха ултиматум да посоча месец в рамките на следващите 12 месеца за брак...Живеехме 5 години заедно, гаджета от преди това още 3, а аз упорито и широко прокламирах негативното си отношение към брака Simple Smile Като се появих в офиса с кутия бонбони да почерпя по повода, всички ме питаха защо се бъзикам Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 107
  • Мнения: 92
Честно казано аз! Но и до сега опитите са безуспешни! Мисля че няма да ме огрее да ми предложи брак. Дори само да подпишеме се дърпа, но аз вече не обръщам внимание на тази тема, защото ако стане нещо на въпрос той веднага сменя темата!

# 108
  • Мнения: 10
Ние бяхме гаджета 2 години и една вечер, докато си лежахме на леглото в квартирата му той изведнъж каза " Хайде да се оженим ". Аз пък го взвх за бъзик и започнах да се хиля  hahaha! После разбрах че говорел сериозно, но аз исках първо да поживеем заедно и сватба да има по - натам!  Naughty Това лято на 27 - ми юли сключихме брак!  newsm10 smile3501 kiss

Общи условия

Активация на акаунт