Вярно ли е че?

  • 3 165
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
това за мен са пълни глупости  Stop
аз, за двете си бременности съм повърнала един път и то защото преядох,

но, виж в това има логика:

Даа, всъщност истината е, че приказките "това значи, че с бебето всичко е наред' когато ти се гади са за психологическо успокоение на майките с тежки бременности, да има за какво 'да се хванат' и по-лесно да преживяват неразположенията. Всичко е до организъм.

# 16
  • Попово
  • Мнения: 687
 ooooh! какви щуротии си чела... първата си бременност не я усетих, нито гадене нито повръщане, нито дори неразположение, втората имах леки зачатъци, но третата ми разказа играта и все още де- като започнеш със сутрешно гадене и завършиш със среднощно драйфане. всичко е строго индивидуално- карай си лека бременност и се наслаждавай на всеки миг  Hug

# 17
  • Мнения: 4 784
Не е вярно. Много бременни жени имат щастието да им липсват гаденето и повръщането. По-добре ли ще е като мен девет месеца да си с непрекъснато гадене?!!! Хич даже!

# 18
  • Мнения: 2 171
Подкрепям написаното преди мен Peace. Имам две здрави деца, не помня да съм повръщала и през двете бременности (или може би по 1-2 пъти), но определено не съм била от жените, на които им се гади постоянно. Дори с втората бременност единственото, по което приличах на бременна беше растящия ми корем, нито ми се гадеше, нито ме боляха гърдите, нито ми се прияждаше нещо определено. Няма две еднакви бременности. Бъди спокойна и се наслаждавай на бременността си Hug.

# 19
  • Мнения: 1 335
Нито ми се е повръщало, нито ми е прилошавало по време на бременността - бебето ми се разви чудесно, излезе нормално и всичко беше наред. Не си създавай отрицателни емоции зорлем Simple Smile Радвай се че не ти се гади и не ти става зле, вместо да се чудиш дали не е лошо че не ти е лошо Simple Smile

# 20
# 21
  • Мнения: 266
Не е вярно,защото през бременността си не съм повръщала нито веднъж.А да чукна на дърво ми се роди едно здраво бебенце.Не се притеснявай и успех.

# 22
  • Мнения: 683
Първо бебе ще ми е ако трябва да бъда честна малко се притеснявам.Искам само да попитам на всички бременни майки ли им се гади и повръщат,защото при мен тези неща ги нямаше,а сега четох в една статия че всяка една бременна жена повръща и това било знак че бебето се развивало много добре.Какво искат да кажат с това че тези които не повръщат децата им не се развиват както трябва ли?Доста се притесних.

Радвай се, че не повръщаш! Аз също нито съм повръщала, нито ми се гадеше, спях си много добре, само в края на 8-я месец имах малко киселини и всичко със сина ми е наред, вече е на 2 г. и половина.  Hug

# 23
  • Мнения: 780
Не е вярно.Не се притеснявай.

# 24
  • Мнения: 389
Хаха, честно да ти кажа, аз винаги се радвам като ми се повръща, защото това е знак, че всичко е наред.

Това го чувам за първи път ShockedИ се радваш даже Sick
И през трите бременности не съм повръщала и си имам три здрави момиченца
Не се притеснявай и се радвай,че не повръщаш.Искрено съчувствам на бременните,които повръщат...като знам колко е гадно Tired

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Къде ги четете тези глупости ooooh!Естествено,че всичко е наред!

# 26
  • София
  • Мнения: 4 588
Не е вярно, разбира се. Не съм повръщала изобщо по време на бременността и имам съвсем нормално и здраво детенце. Praynig

# 27
  • Мнения: 991
Не се притеснявай изобщо! Има много жени, които износват здрави бебоци, без да имат никакви симптоми. Тревожно би било ако имаш силно изразени симптоми, които изведнъж изчезват.

# 28
  • Мнения: 207
Не е вярно. Не съм повръщала въобще нито през първата, нито през втората ми бременност.

# 29
  • Мнения: 1 080
Абе и аз я четох тая статия, ама споко - всичко ти е наред - просто ще караш една приатна бременност - супер!!!
 Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт