В плен на асансьора!

  • 3 594
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 433
Да, засядала съм няколко пъти. Единият път беше спрял тока, но бързо дойде. Останалите пъти си беше чисто засядане. ))))
Има начин ако е близо до етажа асансьора да се отвори и ако има кой да те издърпа да излезеш, или ако не е много високо и сам.

# 16
  • Мнения: 662
Засядала съм един, два пъти. Бях сама и добре, че беше за малко Rolling Eyes.

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз съм засядала за минути, не повече, но понеже във Варна живея на деветия, последен етаж, и баща ми има ключ към асансьорното, често се случва съседи да го викат да дърпа асансьора отгоре, за да извадят някого.

# 18
  • Мнения: 662
Сега се сетих и още един случай, но беше доброволно. А и не беше точно засядане Rolling Eyes. С едно гадже решихме да се позабавляваме и натиснахме стоп Embarassed. Добре, че бяхме бързи и не ни изловиха Embarassed.

# 19
  • Мнения: 104
Засядала съм 2 пъти, бях сама. Първият път беше за кратко и не се притесних, защото се беше случвало и на други съседи - нещо бушонът изключваше при по-голямо натоварване - обадих се на мъжа ми по gsm-а, за късмет той си беше в къщи и отиде да пусне бушона. Вторият път обаче брах голям страх - бях заседнала между етажите и 1 час чаках да ме извадят... първо блъсках по вратата, натисках звънеца - нищо и никой. Пак звъннах на мъжа ми, само дето той беше на работа... и докато си дойде, докато се обади на техници да дойдат и да успеят да отворят вратите (от онези двойните с фото-клетка), аз си поревах порядъчно  Embarassed За старите асансьори знам къде е ръчката за отваряне, но с тези новите идея нямам как трябва да се процедира.

# 20
  • Мнения: 2 448
Веднъж съм засядала от претоварване - 5 човека, асансьора беше от най малките. Кошмара беше пълен, едва не се задуших, клаустрофобията ме натисна яко.

# 21
  • Мнения: 1 517
Като дете много пъти. Ние - хлапетиите от блока редовно сбъгясвахме асансьора, докато не ни поopердашиха  Grinning Интересно беше, когато не бяхме сами. Един път само бях сама, спря тока. Пищях като изтървана, добре, че беше заседнал почти на етажа и ме извадиха сравнително лесно

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 19:42 от Мисиз Дел Форси или буля Делта Дюкановца

# 22
  • Мнения: 1 455
Много пъти съм засядала като малка Laughing
Живеех на 18 тия етаж и понякога съм чакала повече от час (имаше режим на тока).

# 23
  • Мнения: 411
Засядала съм за секунди.Нещо спичаше големият ни асансьор,но като си натиснеш пак копчето,тръгва.
Аз страдам от тежка форма на клаустрофобия и винаги когато се раздруса дори малко,изтръпвам.После още час се потя и треперя  TiredПреди да родя,дори с големият корем се катерех по стълбите,на 4-ти етаж сме,не е много.Но сега с бебо в количката ще ми бъде трудно по стълбите.Но ако изпитам непреодолим страх ще избера стълбите - по-добрия вариянт в случая.

# 24
  • Мнения: 352
Засядала съм поне 5-6 пъти.И сама си отварях и скачах. Отвътре има едно топче,което се дърпа. Последния път сестра ми доста се изплаши с племенницата ми.Понеже живеем на последен етаж, асансьора да вземе да тръгне нагоре към машинното. Тя чак изпадна в паника. Но и казах как да отвори и всичко се нареди.

Общи условия

Активация на акаунт