Да отдадем дължимото...

  • 6 055
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
В момента чета книгата на Георги Лилов "Либийската афера". Отвратена съм е МЕКО казано. Потресена съм по-скоро. С право не съм вярвала на много неща. ooooh! ooooh!
Откъде да си я купя,защото не я откривам.

# 16
  • Мнения: 804
В момента чета книгата на Георги Лилов "Либийската афера". Отвратена съм е МЕКО казано. Потресена съм по-скоро. С право не съм вярвала на много неща. ooooh! ooooh!
Дай малко повече информация за книгата, моля.

# 17
  • Мнения: 6 417
Той пък Григор Лилов да не би да им е светил там?  Thinking

# 18
# 19
  • Мнения: 22 436
Уммм да, темата е хубава, но като гледам колко малко хора са се изказали.
Тези хора никога не са ми били приятни, дори още когато ги даваха в репортажи по телевизията от затвора. Не оспорвам това, че може да са ги измъчвали. Но и да ми се правят на света вода ненапита - за мен е глупост и е грозно.
Държавата им даде твърде много според мен, за да продължава да прави още за тях. Те не са малолетни, те са големи, възрастни хора и трябва сами да се оправят с живота си.

# 20
  • Мнения: 677
да дръпнем чертата какво дадохме дотук

Не разбрах аз, ти какво си дала? Щото аз нищо.

# 21
  • Мнения: 419
да дръпнем чертата какво дадохме дотук

Не разбрах аз, ти какво си дала? Щото аз нищо.
Разходите за защита, пътувания на близките, издръжка на задържаните, обезщетенията за либийските семейства, подаръците за сестрите и докторите след като се завърнаха тук кой ги плати? Кой ще плати осигуровките, обезщетенията, доживотните социални пенсии?
Аз, ти, всички ние.
Преди една година бях много развълнувана и въодушевена от присигането им. Много се радвах че кошмарът им приключи.
Наблюдавам хората. Очите им, жестовете, думите .... И тях доста наблюдавам, след завръщането им.
Към днешна дата, предпочитам да замълча.

# 22
  • Мнения: 662
Бих ги посъветвала да си изпълнят заканите и да съдят тогавашното правителство, благодарение, на което случаят бе крит доста дълго време и от това максимално се усложни ситуацията Peace.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 783
Мммммм срещу всички боклуци, за които гласувате и и им купувате разни неща, не сте толкоз ербап. Ама на бивши затворници завидяхте за нещо, което даже не са получили.

# 24
  • Мнения: 604
Мммммм срещу всички боклуци, за които гласувате и и им купувате разни неща, не сте толкоз ербап. Ама на бивши затворници завидяхте за нещо, което даже не са получили.
Подкрепям това мнение Peace!
И аз след като видях по горе написаното ще кажа само че ме карате да се срамувам че съм българка!
Не знам на какво им завидяхте и с какво заслужиха да ги плюете безсрамно·
Може би за ужасите и насилеито който са преживяли, или за изгубените им години·
Винаги по всичко трябва да се плюе -в това сме най-добри за съжаление·

# 25
  • Мнения: 677
Разходите за защита, пътувания на близките, издръжка на задържаните, обезщетенията за либийските семейства, подаръците за сестрите и докторите след като се завърнаха тук кой ги плати? Кой ще плати осигуровките, обезщетенията, доживотните социални пенсии?
Аз, ти, всички ние.

Жалки сте. Чак не ми се пише.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 638
Защо решихте, че това е завист?
Моето мнение също е, че попрекалиха с исканията.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Отвратителна тема.

# 28
  • Мнения: 419
Разходите за защита, пътувания на близките, издръжка на задържаните, обезщетенията за либийските семейства, подаръците за сестрите и докторите след като се завърнаха тук кой ги плати? Кой ще плати осигуровките, обезщетенията, доживотните социални пенсии?
Аз, ти, всички ние.

Жалки сте. Чак не ми се пише.
Квалификацията ти не е аргументирана. И неадресирана, освен ако не ми говориш/пишеш на Вие.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 20:34 от Танцуваща с вълци

# 29
  • Мнения: 677
Пиша на теб и всички, които мислят като теб. Но не ми се влиза в дебати, щото знам, че няма смисъл. Спорил съм с радио.

Общи условия

Активация на акаунт