моля, дайте съвет!

  • 1 460
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 991
Много ме учудва, че не искат да те прегледат при положение, че имаш кръвотечение. Не можеш ли да отидеш в спешно отделение? Не знам каква е системата в Германия, но тука за всичко можеш да отидеш в спешно - дори за ечемик в окото (естествено, ако можеш да си платиш сметката).

# 16
  • Мнения: 4 753
Много е глупаво това, дето не искат да те прегледат... Кръвоизлив ли трябва да получи човек, за да му обърнат внимание...  ooooh! 
От 10 дни казваш, че имаш зацапване, но от тогава ли ти закъснява или преди това не си имала кръвотечение???

# 17
  • София
  • Мнения: 7 191
Не знам каква е системата в Германия, но вероятно човек винаги може да отиде и на частен преглед.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Не искам да те плаша, но при мен така започна спонтанния аборт. Положението ти е притеснително и не търпи отлагане. Трябва да има някакъв начин да отидеш по-рано на лекар. Успех!
И при мен беше така.
Все трябва да имат спешен кабинет  newsm78
Дано всичко  наред!  Praynig Hug

# 19
  • Мнения: 583
Спешно потърси специалист. Добре, че живея в България, явно не е толкова зле тук .Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 658
Може би вече си питала в немската тема,не съм поглеждала.Аz живея в Германия(но не съм блиzо до теб),та това zа двата месеца ми се вижда нелепо.Не zнам в кои държаваи следят бременностите след 3ти месец,но със сигурност тук не е така.Отидох на лекар в 8ма седмица,от тогава ми zапочнаха и консултациите.Странно е,но не раzбрах постоянно ли живеете тук,как седят нещата със zдравните ви zастраховки..?Де да zнам,друго не мога да кажа беz да съм zапоzната,дано си раzбрала какво трябва да се направи и всичко с бебето бъде наред  Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 588
И аз имах зацапване в 3-ия месец. Прегледа ме лекар (незабавно отидох при него) и ми предписа Но Шпа, витамини, фолиева киселина и пълен покой за 3 дни Peace
 Прегледа ме на ехограф, за да види какво е състоянието ми.
 Ходи на частен преглед, ако не ти се чака за безплатен такъв, въпреки че твоя случай е спешен и не търпи отлагане!!!

# 22
  • България
  • Мнения: 181
Как така ще се чака два месеца - ама ако има мъртав плод или нещо подобно - нали се сещаш, че и два дни са много да чакаш, а да не говорим за два месеца ... СЪВЕТ С ГИНЕКОЛОГ -  на всяка цена! Стискам палци всичко да е наред! Praynig

# 23
  • Мнения: 2 825
Отиди в спешното или на частно.

# 24
  • Мнения: 552
Веднага отиди на бгинеколог,ако ще и на частно Peace
Аз бях с такова зацапване в началото...само дето при мен се появи на датата на която си чекех менстуацията и си мислех,че е това...ама продължи 2 седмици и се оказа че съм бременна ShockedБременна с отлепване на плацентата и лежах 2 месеца на легло Crazy
Резултатът от това зацапмане в момента спинка Peace

# 25
  • Мнения: 298
--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: riri_tol в четвъртък, 24 юли 2008, 18:16
Не искам да те плаша, но при мен така започна спонтанния аборт. Положението ти е притеснително и не търпи отлагане. Трябва да има някакъв начин да отидеш по-рано на лекар. Успех!

Моля те намери начин да отидеш на преглед.УСПЕХ Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт