Как се изложихме в Европа... Дайте по един подпис...

  • 13 050
  • 353
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Които "изгладнели задници" в опозиция впрочем също участват в "усвояването" на фондовете...

Кой какво усвоява и кой какво краде ще го реши прокуратурата. Ние трябва да свлиме корумпираното ни правителство и да гласуваме за правителство и съд, които ще работят законово...
аз подписах петицията. предполагам, нямаш нищо против, че коментираме, нали?

сума петиции се подписаха през годините, ефектът от повечето е кръгла нула...

Ами нямам нищо против, дори се радвам, че има дискусия.

Текста дето съм написал в петицията просто ми се изля изведнъж след като цяла седмица слушах как ни плюят в световните медии и в телевизии... Не се хващайте за думичките. Идеята е да им покажеме че не спиме и че не ги желаеме за управници. Страната ни върви назад към 95-та година... За пръв път има толкова критичен доклад към България. До сега има деградация в докладите към страната ни а трябва да е обратното. Това за мен е показно, че правителството не се справя. Половината крадът, другата половина са неграмотници...

# 16
  • Мнения: 103
Току що чух поредния абсурд- предаването на Милен Цветков беше поканило един съвсем обикновен човек схванал измамата на топлофикациите и представител на топлинното счетоводство. Човекът беше описал всичко с цифри по тяхната формула и естествено обяснил с думи прости тънката измама / във формулата се залага количеството енергия която топлофикация трябва да подава, а не количеството отчетено в абонатната станция, както пише в закона / Разликата беше фрапираща / цитираните цифри бяха 68 000 и 320 000 / познайте в чии плюс. Представителя така се обърка в собствените си глупости, че накрая взе да вика, че щом хората смятат че те ги лъжат, значи ги лъже и правителството и прокуратурата и полицията и незнам си още кой.
Проблема е, че не само сме се изложили пред Европа, а и че продължаваме да го правим с ей такива идиотии които реално погледнато се правят съвсем на светло и законно / никой не ги санкционира и това продължава години наред / С интерес чакам новините след малко, макар че съм сигурна че ще кажат поредния абсурд.
Не ме е срам че съм българка, срам ме е че допуснахме този срам пред Европа. 

# 17
  • Мнения: 1 455
-VR- ..лесно е тука с подписчето...аз пратих три подписа.Трудното е народа да го изкараш от дупката в която се е заврял и да го убедиш,че неговия глас има значение..Иначе така да си чешем езиците и да са ни виновни все другите е лесно..,но като дойде момента видиш ли всеки се зарява  Tired

# 18
  • Мнения: 5 370
Петицията ще подпиша, но оттук нататък на избори повече НЕ СМЯТАМ да гласувам. Твърдо нЬЕ.
Зеленият ми паспорт беше пълен до откат с подписи и печати от избори. Файда от полза-ЙОК. Бях на 19...сега е ясно на колко съм. Добре, че поне успях да се кача на някои от последните влакове.
Потапят си ръцете в меда до лактите, но ги облизват до раменете.
Амин.

# 19
  • Мнения: 0
-VR- ..лесно е тука с подписчето...аз пратих три подписа.Трудното е народа да го изкараш от дупката в която се е заврял и да го убедиш,че неговия глас има значение..Иначе така да си чешем езиците и да са ни виновни все другите е лесно..,но като дойде момента видиш ли всеки се зарява  Tired

Аз съм протестирал и палки съм ал, и пак ще го направя...
Всеки трябва да вземе това решение щото иначе такива като мен в един момент ще се обърнат срещу тези които ги мързи дори работят, камо ли да протестират. Не бива да свикваме с мизерията щото, който свикне с нея значи си е роден мизерник...

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Подписах. Подписахме! Но кога ще излезем?! Кога?????

# 21
  • Мнения: 1 455
-VR- аз също съм протестирала и дори бих казала,че обичам да го правя Whistling
Просто ми прави впечатление българина как обича да си стои в къщи пред телевизорчето и все някой да му е виновен за мизерията...иначе бих се дигнала и на стачка..проблема е,че жалки са не само политиците ни Tired

# 22
  • Мнения: 1 470
Подписах. Подписахме! Но кога ще излезем?! Кога?????
ДЕН,МЯСТО,ЧАС?!

# 23
  • Мнения: 0
-VR- аз също съм протестирала и дори бих казала,че обичам да го правя Whistling
Просто ми прави впечатление българина как обича да си стои в къщи пред телевизорчето и все някой да му е виновен за мизерията...иначе бих се дигнала и на стачка..проблема е,че жалки са не само политиците ни Tired

Има нещо такова иначе нямаше да сме на това дередже. Ама вече не се търпи. Ние искаме чисти и хубави улици, искаме готини паркчета, искаме добри заплати. Е те тия работи със стоене в къщи нестават. Трябва да им набиеме в кратуните че са в парламента за да изпълняват нашите желания иначе лошо...

# 24
  • Мнения: 0
Тарталета, Червената Шапчица, аз мисля че ще е добре да се събереме в дена на гласуването на вота.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Тарталета, Червената Шапчица, аз мисля че ще е добре да се събереме в дена на гласуването на вота.

Надявам се да не сме само тримата  Tired

# 26
  • Мнения: 0
Тарталета, Червената Шапчица, аз мисля че ще е добре да се събереме в дена на гласуването на вота.

Надявам се да не сме само тримата  Tired

Ами и аз се надявам... Ама и 3-мата да сме пак ше влеземе в новините Simple Smile

# 27
  • Мнения: 662
Понеже призовавате "Да подкрепим опозицията..."  то: Да подкрепям другите изгладнели задници просто няма да стане.  Иначе съм ЗА търсенето на отговорност.

И аз съм на това мнение. Аз съм за търсенето на отговорност на всичките правителства от настъпването на тъй наречената демокрация. От първото до настоящето. А не всеки път да ни призовават да свалим някое правителство, защото на опашката чакат следващите крадци.

# 28
  • Мнения: 1 455
Ами и аз се надявам... Ама и 3-мата да сме пак ше влеземе в новините Simple Smile
Бройте ме и мене... Laughing

# 29
  • Мнения: 0
Понеже призовавате "Да подкрепим опозицията..."  то: Да подкрепям другите изгладнели задници просто няма да стане.  Иначе съм ЗА търсенето на отговорност.

И аз съм на това мнение. Аз съм за търсенето на отговорност на всичките правителства от настъпването на тъй наречената демокрация. От първото до настоящето. А не всеки път да ни призовават да свалим някое правителство, защото на опашката чакат следващите крадци.

Става дума за това: http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=524443
Както всички партии са единни срещу това правителство, така и ние трябва да сме с тях. На изборите всеки ще си избира хора които да го прдставляват...  Никой няма да влезе в парламента без да е избран. Всичко от нас зависи. Отърсете се от тая мисъл че "едните си отиват другите идват" . Всичко си зависи от нас хора. Колкото повече си мълчиме толкова повече ще ни крадът.

Общи условия

Активация на акаунт