Пак за истериите

  • 1 261
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
Накрая хълцайки ми каза да предстана да и се карам, защото имала 3 сърца ама 2 вече и се били пукнали от моите караници и и останало само едно последно!!!! #Crazy newsm78 Какво да го правиш такова? Честна дума, ако това продължи още дълго не знам дали ще оцелея.
Момчил при сходна ситуация ми заяви "Днес ми е най-лошият ден в животааааааа, всички ми се караааат", бършейки сълзи и сополи, как да не ти стане жал Confused
  За наказанията, аз гледам да са кратки ясни и конкретни, за да се почувства поне за миг наказан.Да седи затворен в стаята си, за 3-4 минути, да не играе с някоя определена играчка, сега това с ключовете, дето му ги взимам, като не се държи добре също върши работа, но незнам докога Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз само като повиша тон се почва един рев... Питам я - защо ревеш? Ами, защото ми се караш. А защо ти се карам? Не знааам.
Отделно дето реве по разни странни поводи- например от няколко дни носи златно синджирче. Бях й казала да го пази и да не го сваля в детската, за да не се загуби. Понеже не одобрявам носенето на злато от деца се опитах с благи приказки да й го махна и да й сложа детско герданче. Почна се един панически рев "Нали каза да не го свалям... Да умра ли искааааш..." Е, не го махнах...

# 17
  • Мнения: 1 071
Ама чакайте бе хора,по книгите пише че на 5 стават ангелчета...

Моето наказание "хвана дикиш" поне за два дни.Вчера и днес беше като ангелче.Но вечерта вече явно реши че мног е слушала и почна да си търси повод да я ошамаря.След като бръкна на брат си в окото,ухото,стисна му личето и не й се скарах,реши като го къпем да му извие крачето назад и аз я изгоних от стаята.Нарева се и после друг човек
Иначе това за купуването и при нас го има.Още преди да излезем от къщи и ми задава въпроса-какво ще ми купиш.Мен много ме дразни това и й казах,че сама ще преценя дали да й купувам нещо изобщо.Ама тя не спира през цялото време това да ме пита.И като й казах,че по тоя начин ме дразни и няма нищо да й взема най-накрая млъкна.Днес само ме пита-мамо,прецени ли дали ще ми вземеш нещо..Ама при нас баба й бърка нещата щото я е научила при всяко ходене до магазина да й купува по нещо..
Иначе ние сме стриктни-ако купуваме нещо предварително се разбираме по колко неща и какво точно ще купуваме.Примерно тя иска списание и сладолед и бонбони-казвам й да си избере едно и тя избира списание.И толкова.
  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 191
Моят зет има една много мъдра приказка Много е трудно да възпитаваш! Както личи от всички гореписали на всяка възраст са и присъщи някакви истерии smile3511 Аз в момента да ви се оплача (че да ми поолекне ) имам от всички видове Тиинеджърски- Искам дънки с мнооого дупки, харесах си чуден потник, а кога ще ми купиш чехли smile3515 и Рокфелер да си......(така че като ми поискат гризки с играчка danceА не съм свършила имаме си и батко на 9 той къса маратонки, анцузи и гуменки все едно са от халва, кара новото си колело така че ми изправя косата а последният ни проблем е че и той иска телефон защото каката има от миналата година.
На края идва и бебешкият пуберитет, който между другото ще ме вкара в лудницата yesyes рев за всяка люлка и пързалка до която му стигне погледа, рев когато се разделя с братовчед си и т. н.  и т. н. За съжаление още не съм му намерила слабото място ( да се похваля с по големите вече успявам, newsm78 е не винаги) но не съм се отказала да търся лек за  smile3511 ЗА това обичам да се ровя във Форума и да взаимствам опит . Старите хора са казали- Питай патило а не старило.

Общи условия

Активация на акаунт