с бебе на море

  • 25 265
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Ами всъщност детето ти не е толкова малко.
На морето ще срещнеш и бебета на 2-3 месеца.
Трудности нямаше, моето дете беше на 1 г. и 8м.
Пътувахме през нощта и на отиване и на връщане, за да може да спи.
Купихме пюрета.
Взехме една торба с лекарства + три сака дрехи.
Носехме си и сгъваема кошара + чаршафи, одеяла и възглавница.

# 16
  • Мнения: 9 973
тази година не,но другата ще ходим

# 17
  • София
  • Мнения: 7 191
Тази година бяхме за втори път на море с детето.
Именно в Синеморец.
Само че през юни.
Страхотно изкарахме - поне тогава беше много спокойно, без някакви стълпотворения от шарени сергии, по които детето да се заплесва.
В Синеморец има едно страхотно заведение за малки деца (на главната улица) - масите са на зелена полянка, и просто детето ти щъка около теб, докато спокойно си похапваш, без да има опасности.
Важно: има комари, носете Аутан!
В Синеморец аптека няма, вземете всички лекарства които евентуално биха ви потрябвали, иначе трябва да се търчи до Ахтопол.
Има люлки в градинката на площадчето.
Вода за пиене - само минерална, или изворна, от бутилка.
За храната - поръчвахме на детето от заведенията. Нямахме проблеми, но по принцип това може би не е най-добрата идея, ако сте в къща, би могла набързо да приготвяш по нещо.

# 18
  • Мнения: 176
Ние ходихме на море само за ден и синът ми (той е на 10 месеца) дълго време не можа да свикне с шума на морето, което беше доста бурно... Но накрая, малко преди да си тръгнем, взе че му хареса...

# 19
  • Мнения: 1 745
Принципно си имам списъци за всяко пътуване - и зиме и лете. Когато тръгнем на някъде вадя списъка и само го актуализирам. Така съм спокойна че няма да пропусна нищо.

А много ли ще съм нахална ако помоля да споделиш списъка с нас. Embarassed
Аз също си правя списък,ама няма да е зле да си сверя часовника! Wink Даже може да го пуснем на отделна тема! Peace
Благодаря предварително!  bouquet

# 20
  • Мнения: 76
може да не му е удобно да ходи със сандали по пясъка,поне на мен не ми е.а лекарства никакви не се е налагало да даваме.за надуваемия басейн-наложи се да го купим защото алекс се изплаши нещо от вълните и само като приближим до морето се вкопчваше здраво в мен

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
Водихме го на 1г и 3 месеца за сефте на море.
Като се заредиш с мнооого багаж - дрехи, пюрета, лекарства, играчки, няма страшно.
 Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 493
А мога ли да попитам дали е удачно да се ходи на море с новородено бебче? Например едномесечно? Разбира се,без да се ходи на плаж,може би само привечер,ами главно да се седи в къщата,и разходки ?

# 23
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Защо да не е удачно, ако се кърмите на 100% дори е още по-лесно - нямаш преварявания, миенета.
Важното е да си поддържате хигиена, да не се излага на пряка слънчева светлина, никакъв пясък или морска вода.
И всичко ще е наред.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 064
А мога ли да попитам дали е удачно да се ходи на море с новородено бебче? Например едномесечно? Разбира се,без да се ходи на плаж,може би само привечер,ами главно да се седи в къщата,и разходки ?

Колкото е по-малко, толкова е по-лесно. Защо не?

# 25
  • Мнения: 2 821
А мога ли да попитам дали е удачно да се ходи на море с новородено бебче?
По това време на годината - не, не е удачно Naughty

Темата е от миналото лято!!!! Crazy

# 26
  • Мнения: 1 740
Ние заведохме синът ни когато беше на 3 месеца . С мъжът ми се редувахме да ходим на плаж, а бебока го извеждахме сутрин и късно следобед на разходка. Почивката на море се отрази много добре на нашият юнак той си спинкаше почти през цялото време.

# 27
  • Мнения: 422
и ние тази година сме се навили живот и здраве да се отбием-толкова оби4ам морето.Тогава малката ще е на 1 и малко дано да и хареса-отклоних се GrinningХубаво е 4е има мам4ета които са споделили какво е нужно........и какво не

# 28
  • Мнения: 1 745
Аз да споделя ако му е полезно на някой! Wink
Значи малката беше на 11 месеца миналата година,когато отидохме!Прекарахме страхотно!Бях взела пюрета,но 1-2 пъти й взимахме и супа за вкъщи и й пасирах!
Нямахме проблеми с вируси!  ooooh! Ставахме в 7:30-8,хранех я,ние пиехме кафе през това време и после отивахме на плаж.Седяхме до 11-11:30 ,после баня,папане и спане!Следобяд рядко ходехме на плаж,повечето се разхождахме и обикаляхме съседните курорти! Wink Абе много готино беше! Laughing
Надявам се да съм била полезна на някой! Hug
На плажа й взимах една торба с играчки и тя ги вадеше,аз пак ги слагах и така! Mr. Green Имахме и басейн,но тя не искаше изобщо в него!Позлвахме го за столче за хранене! Laughing

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А мога ли да попитам дали е удачно да се ходи на море с новородено бебче? Например едномесечно? Разбира се,без да се ходи на плаж,може би само привечер,ами главно да се седи в къщата,и разходки ?

Колкото е по-малко, толкова е по-лесно. Защо не?
Peace много правилно.
Аз миналата година се хванах за главата с моя щъкащ дребосък на плажа. То нито на шезлонг да го оставиш, че се върти и ще падне, нито хавлия да му сложиш на пясъка, че за секунда и тя е покрита с пясък, то пясък се опитваше да яде, та едва го опазих, към водата все лазеше......бе ако не живеехме на морето едва ли бих тръгнала с него на почивка. Дано тази година е по-добре, все пак порасна.

Общи условия

Активация на акаунт