Триколка или джип с педали с гумени гуми!

  • 2 581
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 039
Момичета, помощ, имам нужда от съвет  Praynig Синът ми става на 2 след 2 седмици и искаме да му купим триколка или джип с педали, но с гумени гуми и по възможност със степенки за краката. Горна граница 200лв., да не е чиполино, мони и тем подобни, а нещо хубаво! Не знам къде в София има избор, в Комсед и Хиполенд няма особен! Предпочитам марките Smoby(в момента имаме такава кола за бутане), Italtrike и Kettler, но ако някой има по-добра идея...И най-вече, къде има избор, че ми писна да обикалям  Confused

# 1
  • Мнения: 7 947
Аз съм за триколка - тоя джип къде ще го карате...аз като знам мойто диване колко е немирно - въобще не мога да си представя да го пусна по улицата, а триколката поне има един лост отзад за управление от родителя...

# 2
  • Мнения: 2 039
Мерси за отговора, вече реших-ще е триколка или на Кетлет, или на Италтрайк  Party  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 947
Кетлер Peace

# 4
  • Мнения: 6 443
LEI,сподели,моля  те какво си избра.На мен ми харесват Око на Italtrike ,но нямат степенка за крачетата,което не ме устройва все още  Confused

# 5
  • Мнения: 2 039
Все още силно се колебая между Kettler и Italtrike, но не Око, а АВС или класическия модел. За Kettler (по-скъпия модел) знам, че самите педали играят ролята на степенки, понеже се застопорявали ако детето не ги върти, а бива бутано от възрастен. Трябва, обаче, да проуча тези на Italtrike, дали са по същия начин по отношение на педалите. Има още един вариант, който гледах в Комсед(за съжаление нямаше сглобен екземпляр, незнайно защо  Tired), марката е Smart trike/Ofrat. Изглежда добре, има раница, сенник,багажник , отделни степенки и предпазители за най-малките, които, разбира се, се отстраняват. Успях да видя поне гумите-пластмаса с гумен кант в средата. Цената е ниска-117лв. май беше. Някой има ли отзиви за тази марка?

# 6
  • Мнения: 6 443
А има ли ги някъде в интернет класичесическият модел АВС и този от Комсед?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 84
Ето тук можете да разгледате, има доста хубави моделчета.

http://www.topbikes-bg.com/index.php?step=module_action&modn … at=119&lang=2
Купихме май месец на Италтрайк Джуниър 2х1 и сме много доволни. Цените обаче бяха по-ниски.

Ето тук, в Касида, също ги предлагат.

http://www.kasidabg.com/italtrike.html?osCsid=u4v69e8l5o75p72914jmp9udn0

# 8
  • Мнения: 2 039
Възмутена съм, цените на Italtrike са надути до безобразие  Close И на мен ми харесва тази Джуниър 2х1, ама ми се струва неоправдано да дам чак толкова пари за една триколка  Crossing Arms Една мама беше писала някъде, че я била купила преди за 189лв. или нещо подобно  Shocked

# 9
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Покажи ,моля, на какво се спря,че и аз съм в подобна чуденка?!?

# 10
  • Мнения: 2 039
Купихме ето тази, голяма красота е и е много стабилна  Grinning

http://www.topbikes-bg.com/index.php?step=module_action&modn … 4&lang=2&

# 11
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   А дръжката маха ли се?

# 12
Сина ми е на 8 месеца и му купих кола на Peg Perego.До 200 лв хубава кола не мисля че има.Триколки колкото щеш,обаче хич не са удобни и лесно се чупят.

# 13
  • Мнения: 2 039
Сина ми е на 8 месеца и му купих кола на Peg Perego.До 200 лв хубава кола не мисля че има.Триколки колкото щеш,обаче хич не са удобни и лесно се чупят.

Браво за колата ви на Peg Perego. Обаче за триколките не си права, има лесно чупещи се и неудобни, както и нечупещи се и удобни  Peace Преди човек да констатира, първо трябва да проучи нещата  Tired

# 14
  • Мнения: 2 039
   А дръжката маха ли се?

Дръжката се маха и става колелце  Grinning Много ми харесва, дано си оправдае парите  Wink Praynig

# 15
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
А с педалите как стои въпроса? Винаги ли се въртят?
Гледах на кетлер аз в щатския сайт имаше модели,чиято рама се "разтяга".Чудя се тука по-скъпият модел има ли го това нещо?  Whistling
Въобще кажи,с какво те привлече повече италтрайка,освен с дизайна?

# 16
Сега се колебая за това http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … bca673e9c91e09c1e Бях пуснала тема,но ми казаха 4е не било много добро   Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 2 039
А с педалите как стои въпроса? Винаги ли се въртят?
Гледах на кетлер аз в щатския сайт имаше модели,чиято рама се "разтяга".Чудя се тука по-скъпият модел има ли го това нещо?  Whistling
Въобще кажи,с какво те привлече повече италтрайка,освен с дизайна?

Не, педалите имат 2 положения-могат да се застопоряват и да служат като степенки, могат и да се освободят и да се въртят(това беше много важно за мен). Седалката има положения, гумите са страхотни.
Това, което ме привлече към Италтрайк е дизайна, несравним е  Heart Eyes А и ми казаха, че няма разлика в качеството между двете колелца, просто е въпрос на избор.   bouquet

# 18
  • Мнения: 7 947
Купихме ето тази, голяма красота е и е много стабилна  Grinning

http://www.topbikes-bg.com/index.php?step=module_action&modn … 4&lang=2&


Извинявам се, ама на мен ми е доста грозновато това...лично мнение де  Wink

# 19
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
..., казало кучето и ......  Mr. Green  Stop

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 18:28 от Кукимявка

# 20
  • Мнения: 7 947
Ти що пишеш по тва време бе, кукимявке...не трябва ли да спиш, а?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 715
LEI, много е сладко колелцето Simple Smile Със здраве да си го ползвате! Да питам може ли да се качи тротоар с натиск на дръжката за родител? Май ме запали, макар че дъщеря ми още е малка, като че ли newsm78
Извинявам се, ама на мен ми е доста грозновато това...лично мнение де  Wink
Извинявам се, ама май можеш да си спестиш мнението Stop Не е на място. И да допринесеш по същество към темата, като предложиш друго, примерно. Ще съм ти благодарна Peace

# 22
  • Мнения: 2 039
Купихме ето тази, голяма красота е и е много стабилна  Grinning

http://www.topbikes-bg.com/index.php?step=module_action&modn … 4&lang=2&


Извинявам се, ама на мен ми е доста грозновато това...лично мнение де  Wink

Възпитанието не е привилегия за всички, така че не и се чудете  Whistling
Мен не ме интересува дали на теб ти харесва, а това, че се харесва на детето ми!  Wink

# 23
  • Мнения: 2 039
LEI, много е сладко колелцето Simple Smile Със здраве да си го ползвате! Да питам може ли да се качи тротоар с натиск на дръжката за родител? Май ме запали, макар че дъщеря ми още е малка, като че ли newsm78
Извинявам се, ама на мен ми е доста грозновато това...лично мнение де  Wink
Извинявам се, ама май можеш да си спестиш мнението Stop Не е на място. И да допринесеш по същество към темата, като предложиш друго, примерно. Ще съм ти благодарна Peace

Благодаря   bouquet! Според мен може, стига детето да е вече достатъчно стабилно, но моето мнение е, че колелцето не е за дълги разходки, а за игра на площадките  Peace

# 24
  • Мнения: 7 947
Купихме ето тази, голяма красота е и е много стабилна  Grinning

http://www.topbikes-bg.com/index.php?step=module_action&modn … 4&lang=2&


Извинявам се, ама на мен ми е доста грозновато това...лично мнение де  Wink

Възпитанието не е привилегия за всички, така че не и се чудете  Whistling
Мен не ме интересува дали на теб ти харесва, а това, че се харесва на детето ми!  Wink
Възпитанието е и уважение на чуждото мнение  Wink
Като не искаш отзиви защо пускаш тема? Просто не ми харесва, какво толкова? Или трябва само хвалби да се пишат...не се засягай така, не съм искала да те обидя   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт