Кога оставихте детето да се вози само на задната седалка?

  • 3 179
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 552
Отзад си стои от раждането...Понякога,когато мисля че много ще мрънка сядам отзад...местя се и отзад ако вземе много да нервничи,когато е сам Peace

# 16
  • Мнения: 46 520
От много малка, защото забелязах, че като съм при нея се чуди каква дивотия да измисли, а иначе като е сама си седи, играе, зяпа, без звук да издаде  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 7 191
Хм, и аз винаги седя на задната седалка, до детето.
Може би е време да внесем промяна  newsm78
Макар че на дълъг път подавам бисквити, солети, вода. А и ако детето нещо се изнерви, предвид неприлично малките магистрални участъци, не е ясно дали ще има къде да се спре, за да се овладее положението.

# 18
  • Мнения: 2 142
Децата ми се возят от първия си ден сами на задната седалка. Естествено в предвидените за това столчета. Такива неща, като гушкане, защото мрънка-няма. Понякога се е случвало да мрънкат и едната, и другата опитвам се да разбера, каква е причината. Когато пътуваме на дълъг път гледаме да спазваме правилото, докато не спят да спираме на всеки час за по 10-15мин да се разтъпчат и починат. Пътуването понякога е досадно за възрастните, камо ли за децата. Обикновено имаме книжки за разглеждане или някакви играчки за в ръцете, за моментите в които им доскучава.

# 19
  • Мнения: 6 442
Возя се отзад при него,защото не обичам да се возя отпред,а и не съм шофьор.
Предполагам,че ако го оставя сам няма да има проблеми  Peace

# 20
  • Мнения: 2 131
И мен ме интересува този въпрос. Смятам, че си е до дете. Моят син е изключително жилав и енергичен и трудно го удържат всякакви каиши. Така че на този етап не бих го оставила сам отзад. По-скоро като дойде моментът, в който като му кажа да стои мирен да ме слуша.  Mr. Green /Ооох, блажени са вярващите - а дали ще дойде изобщо такъв момент  Mr. Green/.

# 21
  • Germany
  • Мнения: 7 948
Винаги сам е седял и седи Peace
И при нас така.

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Съвсем отскоро я оставих да се вози сама,отзад.
Причината беше,че като седна до нея,почва да мрънка да я взема,
прави го от скоро и предпочитам за да не я дразня да седя отпред. Peace

# 23
  • Мнения: 3 929
На около 2 годинки. Иначе не иска, мрънка, иска да си играя с него, да го забавлявам, а и много повръща. сега вече мога да го оставя, но ако пътуваме на по-дълъг път, пак не седи постоянно сам.

# 24
  • Мнения: 1 586
Винаги е стоял сам в столчето на задната седалка,има много редки случай в,които се возя до него,но от самото начало исках да свикне да се вози сам,за да не плаче когато сме сами и аз карам.Мисля,че вече свикна Flutter

# 25
  • Мнения: 1 701
Не си спомням точно кога, но и аз като теб установих в един момент /може би е била на 8-9 мес./, че детето е по-спокойно, когато се вози само на задната седалка. Занимава си се с нещо, зяпа навън, пее си, говори си...  Grinning
Никога обаче не съм я взимала от столчето в движение, колкото и да е била нервна.  Naughty

# 26
  • Мнения: 729
от около месец Моника се вози сама в столчето отзад,но ако тръгнем на по-дълъг път,аз сядам до нея защото започва да иска да яде да пие вода и т.н.

# 27
  • Мнения: 525
На около 10 месеца.
Когато й купихме столче за кола.
Добре, че се влюби в него.Simple Smile Пу пу..

Ако много се дере на дълъг път, спирам.

# 28
  • Мнения: 750
Никога не съм се возила отзад. От съвсем малки бебета се возят сами.

# 29
  • София
  • Мнения: 276
Вози се сам от около 2 годишен, задължително в столче, а сега като поотрасна - на детска седалка. Тя за съжаление не е толкова комфортна, като столчето, затова за дълъг път ( 5-6 часа), понякога позволявам да си"почине" , като седне при мен на задната седалка и разглеждаме заедно книжки и др., но пак се връзваме.

Общи условия

Активация на акаунт