Новата 20.06. - 26.06.05

  • 7 371
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 093
Аз помислих че имаш вече закъснение,нали казваш че е трябвало във вторник да ти дойде,но не е Rolling Eyes
Айде чакаме теста Thinking

# 16
  • Мнения: 3 154
Моренка, да ти е жив и здрав рожденика! Много да си го обичаш (и той тебе Wink) и да се разбирате! Пожелавам му в скоро време да се радва на още един наследник(чка)! Весело изкарване! Пък аз довечера ще пия по едно с Иво за негово и ваше здраве!

Бан, ще те бия да знаеш! Не си навивай на пръста, че имаш проблем с тръбата просто защото е имало хубав фоликул, а нищо не е станало. Няма гаранция 100%, че щом се сексите в дните, когато трябва ще стане... Някъде бях чела за 20% шанс всеки месец... Ама така като гледам ще ходиш на хидротубация, така че УСПЕХ и ти желая добри резултати!

Дея, пиши като се върнеш!

На девойките с лелките - и вий сте от моя отбор Hug Ама на мен не ми пука нещо вече... Дано другия месец ви пропусне! А на чакащите - успех!

# 17
  • Мнения: 2 123
ДЕЯ,
не искам да ти вдъхвам напразни надежди, а съвсем обективно да те успокоя. Денят преди да ми дойде имах такова кафеникаво течение!!! за 2 дни приключи по живо по здраво - междувременно имах няколоко позитивни теста! Praynig Praynig Praynigмоля се от цялото си сърце и стискам палци и при теб да е същото положение както беше при мен!!! PraynigДано!!!Направи тест /ако го чувстваш.../Стискам палци!
Моренка и от мен поздравления!Пожелавам ви да се обичате и множите все повече!   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 20 юни 2005, 14:19 от irinii

# 18
  • Мнения: 932
Здравейте,момичета!!!Тази сутрин и аз се събудих много "щастлива"-гадните гости от Червен бряг пак цъфнаха.Поне взеха да идват на 28-ия ден/вече 3-ти месец/-чудо невиждано.Този месец четох,четох и изчетох половината английска библиотека тук и в общи линии всички казват едно и също.Има един подобен на протеин токсин/поне така го обясняват/,които трябва при тест да показва ниво по-ниско от 6.Ако е по-високо от 6 първо пречи на забременяването и второ има голям риск от спонтанни аборти и проблеми при бременността.За да са нивата му в норма,освен познатите ни плодове и зеленчуци,трябва да се вземат през цялата бременност цинк,магнезий,фолиева киселина,B2,B6 и B12.Изобщо ролята на тези при забременяване е голяма.Аз днес имам час при лекар и ще се тествам.И другото много важно нещо,което също може да пречи на забременяването при недостиг,а иначе спомага за развитието на бебо и повишава много неговото IQ са ОМЕГА3 и ОМЕГА6-рибено масло за 3 и evening primrose oil-моля за помощ ако някои може да го преведе за 6.Тези неща ги прочетох в бая голяма част от книж ките и сега започвам да пия.И двете трябва да накарате и любимия да пие.
Сега за рожденника:Моренка,да ти е жив и здрав и да ти помага много вкъщи,да те глези,да те води по екскурзии!!!!!
Теди,пак в едната книжка казват,че бременни могат да вземат 1-2 грама! витамин С при настинки и грип. Дея,а ти стига си се притеснявала-разбира се,че не е извънматочна бременност!Стаскам палци всичко да е наред!!!!!

# 19
  • Мнения: 1 441
Sunshine, ако ще помогне боя - давам се.  Пусто не мога да спрада го мисля, нон стоп ми се върти в главата само това. Не си го навивам, ама нали все има някаква причина - ако е само един месец да кажеш, айде не стана тоя път, ама толкова пъти..........
Умирам от смях като по някой филм показват разни мацки дето като им кихне мъж насреща и те вече са бременни..........Егати измислиците....

За хидрото - гинеколожката ми видя лявата тръба на вагинален ултразвук (а по принцип на Уз тръбите не се виждат) и каза, че е вероятно да има някакъв проблем. Така че в ляво надежди не възлагам, ама в дясно........

Все пак радвам се че ви има, за да мога да си споделям болките с вас.  Hug Иначе ке се пукна.......

# 20
  • Мнения: 3 154
Иринии, малка поправка - мъжа на Моренка е рожденик Wink

Бан, не знам... и на мене при преглед (с ръка!) са ми казвали, че лявата тръба не е в ред, обаче на тва не може да се вярва сляпо. Ще трябва и аз да проверявам тръбопроводите, ама наесен сигурно... А и друг лекар ми каза, че с напипване не може да се твърди, че точно тръбата е проблема, може червата ли знам ли какво ... и затова да боли...
И не знам доколко съм склонна да вярвам и на този твоя преглед с УЗ Thinking Ама то ще се види след хидрото Grinning Пак успех!

Ира, какъв този токсин? Име трябва да си има... А primrose означава иглика, ама дали тва чудо е на билкова основа или... честно казано идея си нямам какво е... По форумите на Фертилитифренд бая го дъвчат, ама... такова чудо у Бг май нема newsm78

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Миличка Дея, моля те не се притеснявай без причина. Първото което никой няма право да те плаши с извънматочна бременност. Ако прочетеш какво е писано за кафеникавото течение ще видиш че има няколко причини. Една от които е, че преди цикъл се получава, втората /надявам се да е тя/ че си бременна. Такова течение  не бива да те плаши, защотото голям процент от бременните са го имали. Просто вземи тест, направи го и ни изненадай с прекрасна новина. За по-сигурно може и да отидеш на доктор, но в никакъв случай не се шашкай. Човешкият организъм си знае работата....само че ние никога не знаем какво му е хрумнало да ни поднесе. Стискааам палци всичко да е наред и в най-скоро време да пишеш, че си ок и чакаш нещо малко и сладко след 9 месеца.

# 22
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Дея, а обмисляла ли си варианта това течение да е от имплантирането???............доста е възможно миличка....стискам палци да е именно от това. Да пишеш бързо какво е станало
 Hug Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 932
Sunshine,когато храната попадне в тялото започва един процес:methylation-той отделя хранителните субстанции и токсините.В началото на този процес обаче от methionine-ут се образува homocysteine,които би трябвало да се превърне в glutathione или SAMe/каквото ида е това/Ако обаче липсват цинк,...той се натрупва в организма и става токсичен.Първоначално се е свързвал само с болестите на сърцето-инфаркти и т.н.,обаче според новите изследвания играе голяма роля за забременяването.Ама хич ме няма по обясненята!!! Това evening primrose oil е просто масло извлечено от това растение.Но аз само го посочих като източник на Омега 6.Ако питаш в аптеката за други източници,ще ти кажат.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Наканих се днес да се разпиша...ами време ми беше...то три дена форума нцъ. Twisted Evilи аз бясна...мъжо се смее че съм била като ранен тигяр в клетка и съм обикаляла само компа Mr. Green Сега ви почвам по общо основание да се карам щото явно инак оправия няма да има.
Дея да взема да дойда да ти тегля един бой в место да се обяснявам тука. newsm78 Какво си се зашашкала...всичко е наред а тоя с тая извънматочна го дай на мен. Писна ми вече от много "конпетентни доФтори" Twisted Evil
Слънчо не си намирай само оправдяния да седнеш на масата за пукница Mr. Green
Цитат
Пък аз довечера ще пия по едно с Иво за негово и ваше здраве!
Теди какви са тези настинки Naughty

# 25
  • Мнения: 980
........ трябва да накарате и любимия да пие.

3дравейтя и от мен
аz не раzбрах и мъжа ми да пие само омегите ли или и фолевата киселина? Той моя кат видя , че в3имам Неофолик и се тръШна като малко дете, че и той искал витамини hahahaЩял да си поновява клетките Peace
Надявам се да съм ви раzвеселила Laughing
Дея, стискам палци всичко да е наред. Може от нерви да ти подранява(на мен ми се случва Grinning),но се Praynigда е от деветмесечните zакъснения
Много по3драви на рожденника на Морена_ много лубов, zдраве и късмет, другото си идва само  bouquet  bouquet

и аz чакам леля да ми дойде на гости(ако ме преzкочи Ще се хваля).Кофтито е, че слънцето в къЩи има рожден ден в сряда, а тогава е 9 ден от увото т.е. рано е zа тест Thinking

# 26
  • Мнения: 932
Добре се е ориентирал твоя мъж да си подновява клетките:)! За него е важно да пие освен омегите и добър мултивитамин,но фолиевата киселина не е задължително да е 400мг както за бременни.Понякога спермата е некачествена заради металите в тялото-алуминий,олово.т.н.,а минералите се прикрепят към отровните метали и ги извеждат извън тялото.По принцип почти всички страдат от липса на омеги-с това си продължавай през цялата бременност,както и той.Не готви с алуминиево фолио и алум.съдове.А,да и си направи тест за алергия към храни,защото и това можело да създаде бая проблеми.Ако е скъп, казват да изключиш няколко вида храни/например млечните продукти,яйца,цитрусови плодове за 15 дни от храната/ напълно-не трябва да има дори милиграмче от тях и след тези 15 дни седиш 5 минути на един стол спокойно после си измерваш пулса.Изяждаш примерно един портокал/което си изключила/и веднага си измерваш пулса.После отново след 5 мин покой,30 мин и един час.Ако има някакво завишаване,има голяма вероятност да си алегрична и би трябвало да го избягваш преди,по време и след бремнност.Следиш и за някви симптоми следващите 24 часа-подуване,газове,главоболе,прилошаване,отпадналост...

# 27
  • Мнения: 6 993
Уф и този взех. Накараха ми се, писаха ми 3 по милост, ама се отървах поне.
Май ще ходя на Джулай морнинг във Варна и само това ме крепи да изтърпя. Сесийната депресия още ме тресе, ако ида на Джулай, това ще ми е единственото докосване до морето за две години... Rolling Eyes И първото ми ходене Джулай Mr. Green

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Девойки французойки , много ви благодаря за вниманието и пожеланията ! Heart Eyes

Едва сега успях да вляза и изчезвам , че излизам .
Любов с последствия  желая на всички !  Grinning

# 29
  • Мнения: 3 154
Наканих се днес да се разпиша...ами време ми беше...то три дена форума нцъ. Twisted Evilи аз бясна...мъжо се смее че съм била като ранен тигяр в клетка и съм обикаляла само компа
Joy Това си го представих много образно, щото и аз бях тей hahaha На горкото Ф5 свят му се зави... изкълчи си пружинката от натискане, милото Laughing

Цитат на: Хера
Слънчо не си намирай само оправдяния да седнеш на масата за пукница Mr. Green
Азз? #Crazy Аз съм такъв заклет трезвеник (в последните години). Ей на една бутилка вино има отворена, нема кой да я изпие... Ама довечера за повода на колежката ще се поозоря малко - нема де да бягам Flutter

Ео, айде честити ти пореден взет изпит. 3 - 3 ама нали знаеш, че 3 най-трудно се изкарва Wink

Общи условия

Активация на акаунт