Новата 20.06. - 26.06.05

  • 7 374
  • 180
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 980
Уф и този взех. Накараха ми се, писаха ми 3 по милост, ама се отървах поне.


виж с'а к'ва ни беше теорията в софийския:
3 като зъ, зъ като знае!!!! Peace Party Crossing Arms Whistling свиркай си - в3ет е Whistling

# 31
  • Мнения: 1 441

Бан, не знам... и на мене при преглед (с ръка!) са ми казвали, че лявата тръба не е в ред, обаче на тва не може да се вярва сляпо. Ще трябва и аз да проверявам тръбопроводите, ама наесен сигурно... А и друг лекар ми каза, че с напипване не може да се твърди, че точно тръбата е проблема, може червата ли знам ли какво ... и затова да боли...
И не знам доколко съм склонна да вярвам и на този твоя преглед с УЗ Thinking Ама то ще се види след хидрото Grinning Пак успех!
Sunshine, това което ми каза лекарката е , че при преглед с ехограф, тръбите не се виждат, а моята лявата се виждала. Това можело да означава, че тръбата е пълна с течност, или че е раздута, или нещо трето, но не било съвсем нормално... При всички случаи, лекарката каза, че трябва да се направи хидро...

Ео, честито за изпита, знам какво е да се отървеш  Laughing Готино е на Джулая, отивай непременно Sunglasses

Моренка явно голям рожден ден стяга - цял ден я няма, вясна се за малко и замина. Ще бъде интересна вечер  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 362
Е взех си теста,но не съм го направила утре сутринта ще го сторя та да видим,течението е много оскъдно но все пак го има,благодаря ви момичета за подкрепата аз просто съм си луда!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 841
Айде да се разпиша и аз, че отдавна не съм се вясвала Mr. Green
Първо, Моренски, честит ти рожденник, той сигурно много подаръци ще получи, ама да вземе и на теб един да ти направи Laughing....
Моя милост днес ходи на разузнаване, че нещо НЗОКа се мота прекалено много с мойто решение, че де....викам я да вкарам едно видеозонче, че ми домъчня много, отдавна не ме бяха ровичкали Embarassed и оппа едно огромно фоликулче и то на оперирания яйчник, че като се прибрах, като хванах мъжо за ушите, да не ви описвам в подробности Crazy  и  смятам утре сутрин пак, и следобед пак, ще го откажа да ходи на фитнес Laughing Grinning Забравих да кажа, че днес имах положителен ову тест, ами купих си, не издържах на изкушението, така както бях решила да подновявам опитите чак на зима, си казах, така и така имам още един месец, пък знам ли.....
Ами това е от мен, останете си със здраве и много много се обичайте Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 4 358
Моренка, честит ти рожденик!  Grinning
Пожелавам ви от сърце следващата година да празнувате рождения ден в увеличен семеен състав!   bouquet


Дея, наистина може да има различни причини за зацапването. Освен всичко, което са казали момичетата, напоследък времето рязко се промени от хладно към горещо и може това да е причина за леко разстройване на цикъла.
За раничката - ми аз съм с раничка, която видяха по време на първата ми бременност. Лекарят ми каза, че не е повод за притеснение и ще я горим чак след второто раждане, т.е. забременях с раничка. Не се притеснявай излишно, намери си добър лекар! Стискам палци причината за странния цикъл да е мноооого хубава  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 4 362
Дея, наистина може да има различни причини за зацапването. Освен всичко, което са казали момичетата, напоследък времето рязко се промени от хладно към горещо и може това да е причина за леко разстройване на цикъла.
За раничката - ми аз съм с раничка, която видяха по време на първата ми бременност. Лекарят ми каза, че не е повод за притеснение и ще я горим чак след второто раждане, т.е. забременях с раничка. Не се притеснявай излишно, намери си добър лекар! Стискам палци причината за странния цикъл да е мноооого хубава  Heart Eyes
Благодаря Теди,да може и да е от това от времето и може би съм склонна да вярвам повече на това от колкото че има бременност не мисля даже се чудя за какво да го правя тоя скапан тест,вече сериозно ви казвам момичета че ми писна ама сериозно.Днес в магазина(Баба ми има магазин за дрехи) дойде една жена и незнам какво стана дума и каза,че момиченцето е нейно на 38 години е забременяла 18 години не са могли да имат деца,а баба ми вика видя ли става,а аз викам че ако трябва аз да чакам толкова ще се разведа просто или ще съм умряла до тогава със сигурност!!!Е това е от мен лудата за днес само глупости

# 36
  • Мнения: 9 100
Дея,я се избави от тия мисли и не се натоварвай с глупости!!! Та ти си още на 20 години,даже си по-малка от мене-а си мислех че съм бебето във форума Embarassed Не търси проблеми там,където ги няма Grinning  направи го тоя тест утре,каквото и да покаже-няма значение.Просто се успокой-не виждам за какво си притеснена Sunglasses

# 37
  • Мнения: 4 358
.....Е това е от мен лудата за днес само глупости
Мацка, всеки има дни, в които вижда само проблемите и несбъднатите си мечти. Пожелавам ти този ден да отмине по-бързо и отново да изгрее усмивката на лицето ти!
За съжаление малко са нещата в бъдещето, които можем да контролираме... не спирай да се надяваш и не се предавай Heart Eyes

# 38
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Здравейте красавици,  bouquet
желая ви много усмихната седмица, и много сбъднати мечти, защото работата на мечтите, е да се сбъдват Flowers Four Leaf Clover

# 39
  • Мнения: 2 123
Дея............... Praynig Praynig Praynig!

# 40
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Добро утро, сладурчета мои!  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap
Дея, ама ти направо ме караш предсрочно да тръгна за морето, та да мина покрай теб и да те наплескам много сериозно. Даже мисля да повикам Хера на помощ така ще е още по-сериозна намесата, може пък да се поусвестиш.  newsm29 newsm66 newsm66  WinkКакво е това пълно обезверяване, стига си се шашкала. Не губи толкова лесно вярата си, какви са тия 38 години, какво е това умиране и т.н.? Я се стягай, толкова време имаш пред себе си! Ама как си ме ядосала значи, направо не мога да спра да пиша! Идвам и ти издърпвам и двете уши!  nuts  People No Good  People No Good
Ео, специални поздрави за поредния взет изпит. Колкото толкова, не се ядосвай. Важното е, че ги взимаш един по един. Знам си аз,че ще се справиш с всичко! smile3529

Последна редакция: вт, 21 юни 2005, 09:21 от Tedi_Nikolova

# 41
  • София
  • Мнения: 4 272
Здрасти и от мен! Днес още чакам лелката. 31 ден ми е , но знам, че ще дойде, защото гърдите почти не ме болят. Бях си казала, че ако днес нямам М. ще направя тест, но уви...не ми се гледа една черта Sad
Дея, напълно разбирам какво ти е. И на мен вече ми писна от всичко! #Cussing out Толкова го искам това бебе, а то не става и не става...А и Боби периодично ми преглежда корема дали е порастнал и после мъдро заключава: Трябва още да ядеш, да ти стане голяяяям корема и да родиш едно бебе Grinning
Ео, поздрави за поредния взет изпит!
Миленче, да оползотворите хубавия фоликул Wink и да ни се похвалиш с добри новини!

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Ама тук съм Теди...няма смисъл да ме викаш много щото аз ей сега излизам от форума и хващам пътя към лудата Карнобатска гроздова Mr. Green
Кви са тия работи дето чета тия дни от теб Дея smile3511 smile3512 bash Ама аз наистина ще взема да си разходя заднището до теб....да те питам аджеба ще влизаш ли в крака али не Mr. Green Избирай...или ти идваш доброволно или аз се дотъркалям при теб. box Mr. Green
Днес сутринат като си пихме кафето с моята половинка и обсъждахме кой хапчета пие и кой му се спират /щото е по схема/ той реши, че бебето трябвало да стане този месец щото той горкия бил като подвижна аптека. Blush Та този месец пожелавам на всички ви бебчовци а на лудото Ленче /Дея/ newsm06. Лек ден милички от мен. Two Hearts

# 43
  • Мнения: 3 376
Мале малее, на горката Дея какво й се пише направо не ми се мисли...

Леа, миличка, защо такива отчаяни мисли ти се въртят из главицата? Виж Боби как хубаво го е казал:
Трябва още да ядеш, да ти стане голяяяям корема и да родиш едно бебе Grinning
Може пък да е право детето. И тайната на забременяването ти да е в спокойствието и силната храна.
Всъщност, не знам що си мисля, че може би една среща на форума може да има терапевтичен ефект върху нас, заради положителните емоции, до които води. Какво ще кажете - видим се другата седмица?

Иначе, ние с моичкото боядисваме усилено из къщи. Почнахме от спалнята. Ударили сме един базов слой бяло, ама от утре почваме цветно, шото луд на шаренко се радва, дааа tooth ... И като се замисля колко много работа има, щото трябва абсолютно целият апартамент да се пребоядиса, ако може по-цветничко направо ми иде да зарежа всякаква работа и да легна да спя и да ям  bowuu Това е за момента от мен. Много целувки Two Hearts

# 44
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Всъщност, не знам що си мисля, че може би една среща на форума може да има терапевтичен ефект върху нас, заради положителните емоции, до които води. Какво ще кажете - видим се другата седмица?

 newsm74 Аз съм 100 % ЗА!!!! Гризка, много добра идея! Хайде да се захващаме с организацията, надявам се, че ще се съберем повече желаещи.

Общи условия

Активация на акаунт