нашите изкушения

  • 4 900
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Близо до София
  • Мнения: 896
чанти,
обувки,
книги,
 Wink

# 16
  • Мнения: 4 965
Моите са:
1. книги - трилъри и криминалета - всякакви;
2. домашни "джунджурийки" - покривки, завеси, свещници, вази и всякакви подобни;
3. чанти и обувки - всякакви - важното е да са съчетани помежду си;
4. лакове (основно) и всякаква козметика (а за ароматни душ-гелове умирам);
5. костюми (панталон + сако) - за мен.

# 17
  • Мнения: 851
Обувки и чанти, чанти и обувки...болест си е направо. Малко по-слабо е заболяването ми по бельо, бижута и парфюми. Класика съм! ooooh!

# 18
  • Мнения: 226
О, сетих се, че пропуснах гоблените  Blush Хоби са ми и не пропускам да вляза в магазин за конци и гоблени  Grinning

# 19
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
намаленията! много ме изкушават.

моите изкушения се менят според зависи.
сред постоянните са бонбоните на аватара ми
а в момента имам  едно , което не ми оставя спокоен съня... докато не ме изкуши съвсем и го грабна - "CH".

# 20
  • Мнения: 812
парфюмитееееее Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 517
Човек да не ме пусне в книжарница или в магазин за домашни потреби Crazy

За мен това.
За щерката: колкото повече розово и лъскаво  Grinning толкова по-желано от нея.
Баткото: ключодържатели; напоследък и бизнес гледам завъртял
Таткото: той май е най-пестелив  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 759
                       Невъзможно ми е да отказвам билети за екскурзии в чужбина  Tired. Това ми е по-скоро проблем.

# 23
Ох, парфюми..... Много ме изкушават, но не си купувам толкова често, колкото би ми се искало..... И дрешки за бебока!

# 24
  • Мнения: 14 491
бижута, от тези пластмасовите дрънкулки;
 явно наистина съм болна щото ми е мерак да кича и бебето си, ама още е много малко и няма подходящи Embarassed

# 25
  • Мнения: 958
как успявате да ги сведете до 1,2 и 3 Simple Smile
Аз съм шопинг манячка. Както казва мъжът ми, колкото пари да имаш, все ще ги наместиш.
Изкушава ме всичко, книги, свещи и свещници (умирам си да купувам ръчно изработени), козметика всякаква, напоследък съм луднала по рокли и обувки. Преди време,бях се вманиачила на тема чанти и бельо, в един момент прекалих и спрях.
За детето, абсолютно всичко, удоволствие ми е да пазарувам.
Да не забравяме и крилцата на КФС.
Пътуване също.
Така като гледам съм абсолютна манячка, от тези, който нямат мания към нещо определено, а към всичко, което им хване окото  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 2 478
Съжалявам,но не мога да избера кое от всичко,което купувам ми е най-голямото изкушение.
Дрехи за мен и детето,чанти,обувки,козметика,парфюми,книги.
Може тези са приоритетни.
Най-слаб интерес проявявам към техника,мебели и дом.потреби.Но те пък са слабост на мъжа ми.

# 27
  • Мнения: 604
Приличаме си Simple Smile
Джоя, да не сме еднояйчни близначки  Thinking

# 28
  • Мнения: 103
Обувки, чанти, дрехи, сребро, бяло злато, книги тука няма от къде да си купувам затова чета в нета. Лек интерес имам към техниката.

# 29
  • Мнения: 750
Чорапи.

Общи условия

Активация на акаунт