нашите изкушения

  • 4 911
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нямам изкушения.  Mr. Green Купувам много внимателно. Нещото (дрехи, книги, храна и всичко) трябва да ме повика и тогава кандисвам. Опитът е показал, че купя ли каквото и да е, без да ме е извикало, не го и поглеждам след това. Чиста загуба на пари и пространство (нали все някъде трябва да се държи, проклетото).  Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 5 622
Имам много изкушения. Най-големите ми не са за споделяне във форума, обаче...

# 62
  • Мнения: 2 617
Изкушенията ми нямат никакво отношение към парите като материален израз на стойността.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 099
Изкушенията ми нямат никакво отношение към парите като материален израз на стойността.

Бе, то и към чужд мъж да посегнеш - дизайнерски гащи си трябват, а и за доста от другите неща си има съпътстващи разходи.

# 64
  • Мнения: 2 448
Изкушенията са хубаво нещо, но моите не ги продават в магазините.  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 388
Бельо. Мога да си купувам всеки ден, даже всеки час.

# 66
  • Мнения: 2 448

Бе, то и към чужд мъж да посегнеш - дизайнерски гащи си трябват....

Стигна ли до положение да ми трябват дизайнерски гащи за да посягам към който и да било мъж, значи съм отдавна извън строя и по добре да не се излагам с подобни пориви.  Laughing

# 67
  • Мнения: 2 617
Изкушенията ми нямат никакво отношение към парите като материален израз на стойността.

Бе, то и към чужд мъж да посегнеш - дизайнерски гащи си трябват, а и за доста от другите неща си има съпътстващи разходи.

Който за каквото си мисли.  Wink
Но това определено не са моите мисли  Laughing

# 68
  • София
  • Мнения: 3 099

Бе, то и към чужд мъж да посегнеш - дизайнерски гащи си трябват....

Стигна ли до положение да ми трябват дизайнерски гащи за да посягам към който и да било мъж, значи съм отдавна извън строя и по добре да не се излагам с подобни пориви.  Laughing

Малко твърде буквално ме тълкуваш, но хайде, ще поема топката: всеки детайл е важен, когато постигаме велики, интересни и вълнуващи неща...

# 69
  • Мнения: 2 617

Бе, то и към чужд мъж да посегнеш - дизайнерски гащи си трябват....

Стигна ли до положение да ми трябват дизайнерски гащи за да посягам към който и да било мъж, значи съм отдавна извън строя и по добре да не се излагам с подобни пориви.  Laughing

Малко твърде буквално ме тълкуваш, но хайде, ще поема топката: всеки детайл е важен, когато постигаме велики, интересни и вълнуващи неща...

Извинявайте, че се намесвам (но все пак, започна от моята реплика), дейталите са "хлъзгава" материя, понякога могат така да "унесат", че човек да забрави за главното покрай тях Wink

# 70
  • Мнения: 2 448

Бе, то и към чужд мъж да посегнеш - дизайнерски гащи си трябват....

Стигна ли до положение да ми трябват дизайнерски гащи за да посягам към който и да било мъж, значи съм отдавна извън строя и по добре да не се излагам с подобни пориви.  Laughing

Малко твърде буквално ме тълкуваш, но хайде, ще поема топката: всеки детайл е важен, когато постигаме велики, интересни и вълнуващи неща...

Не виждаш ли , че се смея? Поста ми е изцяло шеговит.  По скоро като ебавка със себе си.  Wink

# 71
  • Мнения: 2 818
Неща каквито продават в Слънчоглед... добре че ми е далече магазина  Whistling
И картофи  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 779
Цветя и козметика  Crazy това са двете ми най-големи изкушения и да си призная- често им се отдавам  Whistling

# 73
  • Мнения: 575
Материалните ми изкушения са изброени вече -  торти, книги, козметика, разпродажби, всякакви играчки и дрешки за дъщеря ми, спортни чанти, ленти и кърпи за глава. Определено съм и на някакви периоди и маниите ми се променят.
Нематериални също имам доста изкушения Mr. Green Винаги, когато мина покрай зоомагазин задължително влизам и се радвам на животинките вътре, или пък ги гледам от витрината, независимо колко бързам и дали закъснявам за някъде, винаги го правя. Което съм сигурна, че много дразни продавачките, но не мога да се сдържа. Embarassed

# 74
  • Мнения: 4 434
Мноого шоколад Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт