нашите изкушения

  • 4 912
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Шапки, имам много, много, много и всичките ги нося. Магазини с фиби, шноли, диадеми, ластичета имам у дома 1 милион обеци и пак всичките си ги нося. Много шарени и много висящи. Сега съм луда на тема циганска мода и за целта нося  висящи дрънчащи обеци , задължително шарени  Crazy

# 76
# 77
  • Мнения: 750
А!Забравих!
Мъжете!!!

# 78
  • Мнения: 22 530
в момента най-много ме изкушава да купува дрешки за дъщеря ми. ))

# 79
  • България
  • Мнения: 181
СЛАДОЛЕД .....

# 80
  • Мнения: 2 070
Книги за детето.
Плодове, много и всякакви.
И скачам на всяка възможност за пътуване някъде, значи за билети да речем или за бензин.

# 81
  • Мнения: 4 965
...
И скачам на всяка възможност за пътуване някъде, значи за билети да речем или за бензин.

Аааа, аз мислих, че става дума за материални покупки. И аз налитам на екскурзиите - опитваме се почти всеки уикенд да сме някъде /сега, покрай всички сватби, годежи и кръщенета, ни развалиха ритъма - вчера пак бяхме на кръщене и сега сме вкъщи, ама 1 разходка до Банкя ще направим 100%/.

# 82
  • Мнения: 2 492
Моите - мъжете .  Blush
Искам да опитам от всички видове .  Whistling
В момента съм на средиземноморска вълна и при това ми излиза абсолютно безплатно .  hahaha

# 83
  • Мнения: 2 803
-пици и шоколадови тортички
-книги за мен и за детето
-рокли
-хубава козметика
при мъжо-всичко що е техника

# 84
  • София
  • Мнения: 399
Моите - мъжете .  Blush
Искам да опитам от всички видове .  Whistling
В момента съм на средиземноморска вълна и при това ми излиза абсолютно безплатно .  hahaha


И кои са най-добрите засега? Най- накрая да почерпим малко статистика от извора, а не от разни сексолози и психолози!

# 85
  • Мнения: 1 447
Едно от изкушенията ми е пазаруването по магазините.

# 86
  • Мнения: 2 492
Моите - мъжете .  Blush
Искам да опитам от всички видове .  Whistling
В момента съм на средиземноморска вълна и при това ми излиза абсолютно безплатно .  hahaha


И кои са най-добрите засега? Най- накрая да почерпим малко статистика от извора, а не от разни сексолози и психолози!

Щом завърша проучването първо тук ще обявя резултатите .  Laughing

# 87
  • Мнения: 5 877
мъниста, бои, хартии, четчици, декупажен лак и хартия,
смески за чай, кукички за обеци, клещици, шита подвързия за книги, книги,
дървени и шити играчки за детето, всякакви ръчни работи, особено хубави бижута,
хортензии в саксия, лъжички за пъпеш, разни редки сладкарски пинизи,
старинни работи бих си купувала, но са много скъпи. Разни балконски неща.

# 88
  • Мнения: 1 174
Камъни. Камъни от малки до големи и от всякъде. Имам много вече, мъжът ми също ги харесва, но в чудо се вижда с мен!
Иначе се вманиачвам във всичко, което правя - за хубаво и за лошо, изкушавам се от красивото, особено онова с история...Ако имах пари, щях да си купувам разни антики. Бих колекционирала свещници, часовници и сервизи за чай и хранене.

# 89
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз оглупявам в аптека Crazy Искам да прочета какво пише на всяко бурканче, да отворя да помириша всяка тубичка и да надникна в страничните ефекти на всички лекарства Joy Последното е неосъществимо, защото лекарствата не седят просто така изложени, но наваксвам с козметиката Mr. Green
Също и от бебешки неща оглупявам, но това в момента е обяснимо. Ето, днес влязох в Джъмбо да търся играчка за подарък на едно детенце, а си излязох с 6 лигавника, 6 бебешки кърпички и одеалце hahaha

Общи условия

Активация на акаунт