Цветя- 31

  • 50 636
  • 590
  •   1
Отговори
# 75
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
добре Деска  Peace,значи ще гледам и аз да приготвя  пратката з,а да ти пристигне преди събота ,а и са доста крехки и мънички  , дано пристигнат читави  Praynig

# 76
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
Деси ако имаш нещо за Таша ние към 11 имаме планове да ходим на море в бившата Дружба и Таша може да се срещнем някъде Sunglasses .

Много се радвам  Hug
Хубав курорт сте си избрали. Харесвам "Св.Константин и Елена" там е много по спокойно и хубаво от Златните. на всяка цена ще дойда да се видим

Таша по начало той ни е любим курорт Илиан 4 години работи като аниматор във "Шведския" както варненците му казват.  Много е спокойно и Варна е близко. Снощи казах на Илиан, че ще се срещам със съфорумка по време на морето, добре реагира, но като му казах, че ще нося и цветя и  Shocked горкичкият  Sunglasses.
Когато имам малко повече време ще пиша какво мога да ти донеса ти ми разгледай албума и пиши на какво си се спряла. На лични ще ти пратя номера си.

Деси като се срещнем да ми предадеш нещата за Таша ще ти дам листенце пиперомония  Sunglasses.


# 77
  • Мнения: 3 622
aitep не само ще дойдеш на морето с цветенца, но сигурно и ще се върнеш с някое друго  Mr. Green

Ще ти пратя и моя номер да го имаш  Hug
В кой хотел ще отседнете?

# 78
  • Мнения: 3 036
Таш,
не каза гледали албума и искаш ли нещо?
Дали нещо си си избрала?

# 79
  • Мнения: 4 076
LilaC ,
можеш да си купиш на първо време
и теменужки и петуний и да ги разсадиш в сандъчета.
В цветарските магазини има по екзотични и скъпи растения,които също са хубави,но
повечето са за вътре.
А какво точно наричаш английско мушкато?
Налба е "правилното" му име Simple Smile
Сега видях,че има две нови пъпчици и следователно малка надежда,че ще живне.
А какво да правя сакъзчетата,които тотално изгоряха-да ги хвърлям и да сея нови цветя ли? newsm78

# 80
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
aitep не само ще дойдеш на морето с цветенца, но сигурно и ще се върнеш с някое друго  Mr. Green

Ще ти пратя и моя номер да го имаш  Hug
В кой хотел ще отседнете?


Няма да сме в хотел, а във вила Таня (поне за сега) по пътя за почивната станция на МВР, иначе редовно ще посещаваме бившото работно място на Илиан.

Трябва да ми обясниш дали стоят складовете за сувенири в района на гарата и магазини за цветенца къде има 2 години не сме идвали във Варна за повече от 3 часа. 100 % ще ходим във Варна все пак сега е сезона на разпродажбите  Heart Eyes , а магазина за индийски стоки го сънувам вече  Mr. Green .

# 81
  • Мнения: 3 219
LilaC ,
можеш да си купиш на първо време
и теменужки и петуний и да ги разсадиш в сандъчета.
В цветарските магазини има по екзотични и скъпи растения,които също са хубави,но
повечето са за вътре.
А какво точно наричаш английско мушкато?
Налба е "правилното" му име Simple Smile
Сега видях,че има две нови пъпчици и следователно малка надежда,че ще живне.
А какво да правя сакъзчетата,които тотално изгоряха-да ги хвърлям и да сея нови цветя ли? newsm78

Ториш ли ги ? Не ги хвърляй, и моите попрецъфтяха, но мисля, че ще има още нови пъпки, просто тази година слънцето е доста силно, пък и беше доста сушаво времето.
Относно алоказията, която показа tin_tin_ , оххх страхотна е, и аз искам, ама май трудничко се гледа Confused

# 82
  • Мнения: 222
Здравейте, момичета! Отново доста сте изписали и показали  Grinning

Дими, честити нови придобивки, а бабината елха си е направо внушителна!

Мерседес, чакам снимки на цъфналите кактусчета  Wink

Чаро, аватарът ти много ми харесва - като в приказка е. Честита ти племенничка! Прекрасно име има, да е най-здравото и щастливо дете!

Адриана, саксията е от плоча е много оригинална, не бях виждала такава.

Tin_tin_, и новите, и старите ти цветя са много хубави - личи си, че са добре обгрижвани.

Asyalein, аз мислех, че "слонски крак"  наричат мадагаскарската палма, а не нолината  newsm78 Ти кое от двете имаш?


# 83
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Asyalein, аз мислех, че "слонски крак"  наричат мадагаскарската палма, а не нолината  newsm78 Ти кое от двете имаш?

eй така изглежда...

незнам какво е, не ми се търси.... пише, че е слонски крак

# 84
  • Мнения: 222
Да, права си - определено е нолина  Peace

# 85
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Да, права си - определено е нолина  Peace

още едно разпознато цвете  Laughing
пише, че не е каприз, даже не е в почва, ми в керамзит Mr. Green

дано оцелее докато ме няма Peace

# 86
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Чаро, аватарът ти много ми харесва - като в приказка е. Честита ти племенничка! Прекрасно име има, да е най-здравото и щастливо дете!
Благодаря   bouquet
Ася много е хубава нолината ти мъжа ми ги харесва много ,вика им палми Mr. Greenама все още нямам в колекцията си  Tired

Деска да не ми се смееш на опаковката  Wink след малко ще отида да го изпратя ,после ще ти пиша кога ще дойде  Peace

# 87
  • Мнения: 3 036
Няма Чаро,
Обещавам няма да се смея.
Хайде после ще кажеш,кога и как ще дойде.

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 15:37 от desi_minkova

# 88
  • Мнения: 6 053
Едва днес разбрах, че имам такъв цвят фунийка.

Много и се радвам. Как се е скрила от мен.  Laughing

# 89
  • Мнения: 3 219
Едва днес разбрах, че имам такъв цвят фунийка.

Много и се радвам. Как се е скрила от мен.  Laughing


Моите пък са само такива май newsm78

Общи условия

Активация на акаунт