Радостни са МАРТенските майки-точките са вече запетайки!

  • 13 466
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Който я е виждал може ли да ми каже какво се прави с памучето, което ти дават.Трябва ли да го пазя или се прави нещо с него? /Извинявам се за непросветеността  Embarassed но просто не знам/. Някой ще разкаже ли как е било на Металика ???
Темичката е станала СУПЕР!!!
На мен не ми дадоха памуче, за първи път чувам даже. Концерта е свършил към 11 и нещо, предполагам, че хеви-групичката още спи. И аз чакам новини #Milti
Току-що прочетох в netinfo, че иконите ще идват и във Варна и ще са тук до 31-ви, не знаех.

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 10:33 от Есме Вихронрав

# 16
  • Мнения: 3 621
Здравейте и от нас
Пожелавам хубав уикенд на всички, аз отивам пак да си полегна  smile3524
Бодливка дано всичко лошо е зад гърба ти  Praynig

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Здравейте  и от мен.
Кажете ми вие нервни ли сте?
Защото на мен само ми се реве и се чувствам като пред избухване.
Толкова ми е нервно, че не мога да си намеря място в къщи.  Sad

# 18
  • Мнения: 361
Здравейте  и от мен.
Кажете ми вие нервни ли сте?
Защото на мен само ми се реве и се чувствам като пред избухване.
Толкова ми е нервно, че не мога да си намеря място в къщи.  Sad



и аз съм същата
ама се сдържам да не ревна
още не съм се преместила на 100 % при таткото и е едно налява надясно, а и ремонта ни чака и се шашкам за избор на доктор
и полудявам
добре, че таткото ми е опора
дръж се, на финала ни чакат един създания, които ще са безащитни и невинни и малки
всичко ще е наред   bouquet

# 19
  • Мнения: 514
Здравейте и от нас!

По въпроса за нервите---и аз съм доста изнервена и за всяко нещо ми се доплаква няма значение дали ще е уличното куче или нещо друго!
Явно просто трябва да си изтърпим този етам и да не си го изкарваме на околните защото те ни обичат!

Опитвам се да мисля трезво и да не се поддавам на моментните ми състояния!

Хубав ден!  bouquet

# 20
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Elq, и аз съм в същото положение.
Само за избора на доктор съм сигурна.

Мисля да гледам някой филм сега - лек и приятен.

# 21
  • Мнения: 107
И мойте нерви са изпънати особено с вече пълзящото диване в къщи!
Но съм му намерила цаката-пускам музика до дупка и двете танцуваме,! Тя седнала на земята,а аз пред мивката с чинийте Mr. Green

# 22
  • Мнения: 70
Здравейте, и аз да се запиша в новата темичка, Белла браво страхотно е оформлението  smile3501
Днес май повечето сте се отдали на почивка и на разходки.
А на мен цял ден ми е криво и заспало в офиса, добре че се намери един колега да почерпи с бананов шейк че да се разведря малко.

БОДЛИВКА радвам се, че не сте прибързали в този тежък момент. И ще чакаме само добри новини от тук нататък.  Hug

Приятна съботна вечер

# 23
  • Мнения: 1 440
Здравейте,момичета!
Пиша от името на Анна_Молли.Във вторник тя изгуби своето бебче.Съжалявам,не исках да ви разстройвам!
Но пък знам,колко е неприятно някой да се появи и след това да изчезне завинаги.
Е,да се надяваме,че скоро пак ще се похвалим с  EFP
Лека бременност на всички ви и да си имате прекрасни здрави бебчета през март,догодина! Hug
Бодливка,краката ми се подкосиха...Радвам се,че бебчето е добре!
А този доктор да го  #2gunfire

# 24
  • Мнения: 382
Белла страхотна теми4ка. smile3525
Бодливке надявам се 4е вси4ко е наред ве4е, направо ми ско4и сърцето като про4етох, като си помисля 4е и аз преди седмица плакох в спе6ното заради съ6тото. Пи6и как си. Hug
Слънце приятно изкарване. Hug
Бини дори не искам да си представям колко и е тежко сега. Sad Hug

# 25
  • Мнения: 2 495
Здравейте на всички  bouquet
Радвам се че ви е харесала темичката Peace Ще се постарая още малко да я дооформя
anna_molly много съжалявам Sad
Аз се кефя на новия си стол, който мъжа ми ми купи днес Mr. Green...много е готин, изкуствена кожа, висок е, и има люлееща функция Laughing
Хубава вечер на всички!

# 26
  • Мнения: 3 621
Добро утро и от нас
Бела    bouquet за хубавата темичка, и честит ти нов стол
И аз съм доста изнервена, да му мисли миличкото ми
Толкова ми е мъчно за всички които изгубиха бебетата си  Praynig надявам се скоро да се възстановят и да ни се похвалят с   EFP
Бини  Hug , сега Ана има нужда от всички вас
Хайде хубав ден на всички

# 27
добто утрото

Кажете ми вие нервни ли сте?

след втория преглед когато ми казаха че моята точка е порастнала вече съм много по спокойна.
обаче се разчуствам ужасно лесно от всичко и ми се доплаква най вече от хубави неща колкото и да са банални

Анна_Молли  Cry

момичета налитам само на тестена храна геврек спагети сандвич с кашкавал и се притеснявам колко ли е полезно това за точката
вече не ми се яде кисело мляко и месо зеленчуци по малко поне плодове успявам да си ям
уж искам здравословно а какво става то  ooooh!

приятна ви неделя

# 28
  • Мнения: 2 495
Обърках се, и аз съм така....преди Дюканствах и вече бях посвикнала да ям повече протеини, зеленчуци..а бе общо взето все здравословна храна.Сега и аз ям в несвяст само пържено или тестено и постоянно съм гладна, и на мен вече не ми се яде кис.мляко #2gunfireУжас!Засега не съм качила, но не е и късно, а и сватба ме чака Rolling EyesДано да е моментно състояние и да отмине.
Аз щях да ви питам как сте с напитките-защото на мен само вода ми се пие...нито сокчета, нито безалкохолно newsm78 и сигурно изпивам по 3 л.вода на ден

# 29
  • Мнения: 107
Доброутро и от мен!
Анна моли съжалявам за твоето бебче!


И аз ям само пържено,а вода и при първата ми бременност и сега пия! И май повече от 3л пия незнам,но направо се подувам от вода!

Общи условия

Активация на акаунт