МНОГОДЕТНИ МАМИ 39

  • 20 289
  • 344
  •   1
Отговори
# 75
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Добро утро Hug

Ние все още сме в София,но ако не ни мине котка път тръгваме днес по някое време към морето,да не ни забравите този целия месец,защото реших този път да спестя лаптопа от багажа,пък и то едва ли ше има време за него Party

Миши, Анна-Мария е страхотно име,майка ми се казва Мария,а леля ми Анна и бях решила да кръстя Цветето така,само дето пак угодих на свекърва ми,че ако и беше видяла реакцията като разбра за бебето,сигурно щеше да ми мрази детето сега,добре че майка не е от сръдливите Laughing Александра също мноиго ми харесва,но до четвърто поне засега не се очертава да стигнем.

Цоци,миличка,успех ти желая,дано всичко да се нареди и да няма повече нерви,такава душичка си ти,а толкова ядове ти се струпаха на главата Hug

На всички останали пожелавам весел и изпълнен със забавления и приятни изненади месец,на почиващите приятна почивка Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 410
Да се включа ,че още не съм родила и мисля ,че с още седмица разполагам!

# 77
  • Мнения: 2 641
добро утро на всички   bouquet

голяма излагация стана с реването и освен болки в стомаха друг ефект не постигнах  Mr. Green но няма да се откажа, нали знаете тъп но упорит  Twisted Evil обаче направих и едни соленки и станаха страхотни.
днес изпратих подобаващо татито ни на работа /Ема зяпаще филм и кълцаше едни листа в ножица а Орлин спеше/  Heart Eyes по този повод значително ще закъснее днес ама такъв е живота  Grinning започнах да ходя на едни гимнастики и масажи в поликлиниката, та тази седмица майка ми ще идва на половин ден и направо ще живна. ей съвсем друго си е да има още някой в къщи да помага дори и да гледа децата само седейки на дивана. чакам с нетърпение да заминем за Белгия, а после най сетне и за морето. отивам да пека едни кифли докато бебето спи, че после ако не е много жега ще излизаме, ако е на балкона да се плацикаме  Grinning
на бремелинките спокоен ден, а на останалите повече весели и бурни летни часове   bouquet

ако някой знае не скъпа къщичка с дворче да се обажда - по голяма мечта за сега нямам Simple Smile

# 78
  • Мнения: 3 479
Какво става, има ли желаещи за среща утре? В зоопарка има една много хубава площадка с много дебела сянка. Ако знаете и други места с дебели сенки, давайте предложения Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 1 677
Ние ще пропуснем срещата  Sad  Тази вечер пътуваме за морето с нощен автобус.Моля ви да си мислите за нас,да пътуваме нормално и да сме здрави всички,за да ни е приятна почивката. Очаквано завръщане на 16.08. в ранните сутрешни часове.
Дотогава пожелавам весела почивка на всички,на които предстои,на останалите приятни срещи,а на очакващите да родят-здрави и усмихнати рожби!
Целувки от нас!  Hug Hug Hug

# 80
  • Мнения: 1 035
  newsm59   Честито на порасналите дами- Елица на  Вълшебна и Калина на pretty_witty Tada

Весела почивка на семейството на Тедивас!!!
Едно интересно предложение по повод питанката на Шапката
Цитат
10 години - Сватба на розите.

На този празник се канят гости, кумовете и шаферите, съпреживели заедно с остарелите с едно десетилетие младоженци техния най-щастлив ден. И не само се подаряват рози с цвета на любовта, но и се танцува с червени рози

Цоц, благодаря ти за номера ...много си скоростна. На мен обаче ми мина котка път (служебна) и за мое съжаление още не съм се обадила .Дано са тук поне до края на седмицата ....нещо не ми върви със срещите.....
И с Надето не можахме да установим контакт......
И като стана дума за срещи , Габи обади ли се на някого , пристигнали ли са ?
Галче   Hug
При нас все същото....в момента съм изключително лоша компания , затова ще приключа ....

# 81
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Наминавам да пожелая леко и успешно раждане на мишимади! Едно прекрасно бебе ще е прекрасно под каквото и име му изберете.

Да пожелая успешно разплитане на гордиевия възел в Благоевград! Мамо Ц., малко остана! Скоро ще имате решение и вярвам, ще сте доволни в крайна сметка!

И да се похваля - вече си имам студент в Софийския университет, специалност "Информационни системи".  Simple Smile

А пък за финал, малко морски снимки, на който му се гледа:
http://www.xpucmo.com/blog/images/galata08/

# 82
  • Мнения: 2 641
лилибон страшни снимки браво. честито и за студента. най добрите ми и невероятно свестни приятели завършиха тази специалнист и сходни в МЕИ. даже и мъжа ми Wink та като чуя че още някой е влязъл там /в такава специалност/ и ми става едно такова хубаво ...

# 83
  • Мнения: 1 470
Галче,съжалявам и аз ще пропусна...Както винаги лятото ми е смърт,и ако мога на пет да се разделя,щеше да е супер...Бях се заклела да не повтарям грешката от други лета,и да се нагърбвам с много работа,но се обадиха едни приятели...Ех,знам си аз на приятели ремонти да не правиш ама...Та отново виснахме с три обекта,и двама работници... Crazy

Тъщичке,благодаря ти за розовата годишнина  bouquet  bouquet  bouquetВ този ред на мисли,дали някой няма прецъфтяваща глрадина с рози,та да му направя един истински розов празник?!За листенца питам...

# 84
  • Мнения: 392
Галче, ние сме на линия утре. Само дето не разбрах къде точно ще се видим - тая детска площадка с голямата сянка коя е - при слоновете в средата ми се тори доста слънчево, площадката при бизоните ли, или има и друга, дето не съм я видяла?
Утре също ще е доста горещо... дали да не се опитаме да се видим по-рано - в 10ч newsm78
Ние днес бяхме на Витоша с момичетата и с баща ми. Първо поиграха в дендрариума. Там също има детски площадки, сенки и пейки. После се качихме до Момина скала да хапнем копривена каша. Беше чудесно! Топлината беше точно колкото трябва - приятно, без да е горещо. На Златните мостове снимат някакъв уестърн, та ни задържаха малко на пътя. Голямо стълпотворение е там, ама се преодолява.

# 85
  • Мнения: 1 410
Лилибонче- честит студент!

Наслуки,къде я раздават тази копривена каша?

# 86
  • Мнения: 3 479
Лилибон, честит ти студент! Чудесен старт в живота!

Наслуки, площадката се намира между лъвовете и езерото с лебедите, под едни големи върби.  Намира се по-близо до входа откъм Симеоновско шосе. Аз спирам обикновено откъм входа към Хладилника. Оттам тръгваш наляво, покрай мечките, после са вълкът, лисицата и др. подобни, после в ляво са пума, ягуар ... лъвовете, и стигаш до площадката. Съгласна съм за 10 ч.

Мишимади, и моят съпруг е фен на тази каша. Момина скала е след Златните мостове. Продължава се по пътя нагоре, подминава се отбивката за х. Сълзица и малко по-нагоре, в ляво от пътя има една отбивка (неасфалтирана) и веднага е ресторантчето и една голяма поляна с масички и пейки.

# 87
  • Мнения: 1 410
Ясно - и ако не не трябваше да чистим тази събота и неделя и да си гласим гнезденцето за новото пиле - щяхме да отидем там.Ама след това де!

# 88
  • Мнения: 392
Миши, събота и неделя там не можеи да се доредиш до яденето! Много хора ходят. То и днес имаше 15-20 души по поляната, а почивните дни е ужас  Confused Ако можеш качи се сега - ще ти олекне от жегите долу в София.

Галя, ако намеря място за паркиране откъм Хладилника и аз бих спряла там, ама миналия път нямаше...
Сетих се за тази площадка, обещах на децата да отидем на нея следващия път  Mr. Green

Лилибон, снимките са много хубави, както и цялата идея за плувен маратон. Бих искала да се пробвам някога, но не знам каква е дистанцията. Забравих да ти честитя за студента! Успех в следването и весели студентски години! smile3529

# 89
  • Мнения: 1 410
Абе то да се кача ,ама имам още да поизчистя къщата и започвам подготовката за родилно.Искам да си наглася всичко - като изляза от болницата да ми е подредено.

И днес срещичка, а ?Няма как да се дотъркалям и аз. SadНо си запазвам правото за следващите срещи.

Общи условия

Активация на акаунт