Отива ли си любовта?

  • 4 614
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
Разплаках се.....
жадна съм за любовта,която имах......
защо я няма вече.....
не мога сама да се грижа за цветето......срещу мен е абсолютната празнота.....

# 16
  • Мнения: 3 016
Според мен любовта минава през няколко етапа. Първоначално всеки е усетил онази тръпка влюбването ,онова лудо чувство което те кара да летиш .След това става по -спокойно любовта между двама съпрузи .Когато дойде детето любовта е неописуема ,но мисля че се смесва със щастие .След време остава уважението мужду двамата .Трябва да го има задължително. В противен случай всичко рухва.

# 17
  • Мнения: 1 111
Ракиша, много интересен,образен и цветен е бил вашият разговор. Peace

Диана К , съжалявам,мила...../и аз на моменти се чувставм като теб/

# 18
  • София
  • Мнения: 3 390
Ние караме 8-ма година.
Ами да, има любов, но това определено не е онази любов, която беше и заради която, уж, останах с този човек.
Бих казала, че това, което ни свързва сега, е нещо много повече от любов.
Това е уважение, насочени в една и съща посока погледи, едни и същи желания, преодоляни трудности, може би донякъде емоционална зависимост/да, хлябът е нещо много обикновено, но без хляб не сядам на масата/.По същия начин без мъжа си нямам желание да правя нищо!
Не че ще умра, ако го няма, но хич, ама хич не ми се иска да стигам до там!

# 19
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
След 2 месеца навършваме 9 години брак ,но сега цветето е станало по-голямо ,по хубаво  и по здраво  Peace

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
...преодоляни трудности...
Peace Това е, което ни свързва най-силно- всичко, през което сме преминали заедно. А то е много- и тежки моменти, и положителни емоции...

# 21
  • Мнения: 1 111
като препрочитам темата се убеждавам отново,че всичко си е до човека и зависи от силата на чувствата и от самите чувства...
Благородно завиждам на тези,чиято любов и след години е такава,каквато е била в самото начало...Струва ми се невероятно това,как така злободневието и забързаното време не са я променили,незнам...
Нашата любов се промени,въпреки,че и тя беше от силните и уж вечните...И знам,че след това остава приятелството,уважението,че дори бих казала и навика да сме заедно.....но не ми харесва така...Искам си любовта,да виждам тръпката в очите на любимия си,да усещам,че диша за мен и че той живее чрез мен....но едва ли това,което беше преди,ще се върне отново...Сега сме просто съпруг и съпруга,забързани,изнервени,на моменти дори отегчени...а имаме едва 4 год. брак Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 83
Да зависи от човека,но ако влияят и странични хора и много изхабени нерви...става каша и от много грижи и нерви понякога забравяш как да показваш нежни чувства и емоции.Един вид затъпяваш.
Давам всичко от себе си за семейството ,децата,за чувството на домашен уют,но го няма вече дори и трепета му да бърза да се прибере за нас.
Защото знае,че като се прибере го чакат жена и две деца,които искат внимание,а на него това му омръзна .
Няма го човека,който споделяше,който търпеливо помагаше за децата и за това те да заспят,щастливи и безгрижни та да можем и ние да усетим близостта един към друг та дори и само в един обикновен разговор.......
Е аз трудно се справям със заспиването и всичко останало на две малки деца и после съм пребита и нямам сили да говоря,не да чувствам.
Ох трудно е ..........всичко ми е на каша,но знам че си искам мъжа обратно......отчайвам се.
Измислям всякакви неща,които да правим заедно и той пак е като пън.Всичко аз ..................нямам сили вече да се боря..........

# 23
  • Мнения: 1 428
Ние се обичаме дори  по-силно от преди,а сме заедно от 14 години/от 7 сме семейство/.
Вече ни свързват много неща,подкрепяме се и сме заедно във всички моменти.Не ,че не се скарваме и ние понякога,но тази кавга както казва свеки е благословена.

# 24
  • Мнения: 10 605
Ние сме заедно вече 15година - половината си живот съм прекарала с него - заедно сме от деца. Смея да кажа,че не сме си омръзнали. Като стане 6ч. бързам да си тръгна от работа, на повечето места ходим заедно, говорим си непрекъснато...
И - НЕ, не си отива любовта, само се променя, но това зависи и от двамата. Наистина трябва да се полагат грижи, да се поддържа огъня, да гледате в една посока.
И - НЕ, не е като в началото, няма ги пеперудите в стомаха, но има толкова други по-силни и дълбоки чувства.
Имали сме много тежки моменти, дори понякога съм си задавала същите въпроси като авторката, но в крайна сметка още сме заедно и сме щастливи!

# 25
  • Мнения: 83
Ние се познаваме от 12 години от тях 3 бяхме гаджета,5 -приятели,4-сме семейство.За всички тези години нищо не се е променило в моите чувства,обичам го все така,като 14 годишна хлапачка и пеперуди имам още,но той не ме поглежда.

# 26
  • Paris
  • Мнения: 1 727
За любовта сте казали достатъчно. Аз ще кажа, че сексът сега е много, много по-добър.

# 27
  • Мнения: 2 448
За любовта сте казали достатъчно. Аз ще кажа, че сексът сега е много, много по-добър.

Искаш да кажеш, че секса с някой към когото за изчезнали пеперудите и е останало уважението е по добър?  newsm78

Ако всички мислеха така, изневери нямаше да има.  Whistling

# 28
  • Paris
  • Мнения: 1 727
За любовта сте казали достатъчно. Аз ще кажа, че сексът сега е много, много по-добър.

Искаш да кажеш, че секса с някой към когото за изчезнали пеперудите и е останало уважението е по добър?  newsm78

Ако всички мислеха така, изневери нямаше да има.  Whistling
Това ли съм искала да кажа? Shocked

# 29
  • Мнения: 2 448
.........
Това ли съм искала да кажа? Shocked

Ами не разбрах, за това попитах.

Общи условия

Активация на акаунт