Летни фиести или отпускарски сиести?- Испания

  • 17 036
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 811
Еййй ама сте прекалили  Thinking.Оставя ви за малко и надминете себе си с писане  Crazy.
Аз запо4вам с  Hug Hug Hug Hug за вси4ки.И сега подред...
Силрай,аз я имам книгата на PDF,ако я искаШ прати ми на ли4ни ел ти поЩа.И който я иска оЩе,да свирне.
Вес, покрив нямате над главите,дет се вика...върхове ми тръгнали да покоряват  Mr. Green.То ваШето скитане граници няма. Искаме снимки,не си показвала отдавна.Не го мисли апартамента,Ще се намери. Peace Хиляди целувки от непоносимо гореЩата Валенсия  Heart Eyes Hug Heart Eyes Heart Eyes
Клара  Joy hahaha,Анет ти е казала...аз имам опит.Гор4ив  Twisted Evil.Не само Криси ги хвана  Mr. Green.нали се вре все в мен,та не ми простиха гадините му  Twisted Evil.Голям зор беШе.Аз да ви кажа търсех усилено газ,ама като не знам как се казва на испански.Прерових и про4етох вси4ко де Що намерих в "това" пространство  Grinning,ама нъц..така и не ми стана ясно как се казва на испански светлинната газ.За жалост няма хими4на формула,поне така да я търся,4е е най то4но.Знам ли какво Ще купя да останем без коси  Rolling Eyes.Сега си знам...първото неЩо,което Ще сложа в куфара на връЩане от Бг ,Ще е газ  Joy.Ако ме разберат,може за терорист да ме обявят.Ще ме гледате тогава по тв.Затова няма да слагам снимки,Ада  Wink.
Клара,ти какво приложи за изтребването на тварите?  Mr. Green....да се изкажа и аз нау4но  Wink.ИмаШ ли си от тези ситните гребени,върШат много работа.Питай,ако имаШ съмнения някакви.Трудно е много 4истенето и с ресане не става.Аз Криси добре я подстригах да не се мъ4а аз,ама мен ми стана жал за мойта коса...

Гери,как отпразнувахте рожденния ден?Навън ли се 4ерпихте?
Амига,не си сама в прегреШенията,да знаеШ  Sad.И аз с това ....сладолед4е,бая голямко  Blush.Ина4е си забърквам едни бълво4и....Днес си направих неЩо ,като салата,само 4е го ядох като основно.Зна4и продукти на око...аз така готвя по принцип,не съм по мерките  Blush.Сварих яйца,доста,да има  Mr. Green.Нарязах ги на 4етвъртинки и ги залях с кисело мляко,в което предварително бях забъркала малко 4ервен и 4ерен пипер,сол и 4есън.После към това прибавих малко ра4еШки ролца и кисели крастави4ки.Тези последните нарязани на ситно.Сложих и магданоз.Ох,дано сте го разбрали.Не ме бива по рецептите.Оби4ам да готвя,но нали ви казвам вси4ко е на момента и на око.
Вал,няма да се отказваШ  Peace.Аз така се зарадвах,като се вклю4и в групи4ката ни.то май ти си най стриктна до сега.Аз миналата седмица се престраШих да сложа къси панталони .Не ми се беШе слу4вало от бая годинки.Не си мислете,4е прили4ам на Клаудия Щифър,ама така ми се приносиха и най важното се намъкнах.Мислех да сложа една снимка в подписа,ама беШе подходяЩа за миналото заглавие  Mr. Green.

Пак прекалих.Спирам се.Много  Hug Hug Hug не вси4ки ,които не споменах.

# 31
  • Мнения: 1 156
Добър ден моми4ета
Много хубаво заглаавяие , на творителката  Hug. Аз за сега съм безсиестна и безфиестна, но на моми4етата които 6те по4иват пожелавам да го бравят интензивно и зарежда6то.
И аз като Силрай да се похваля с придобивка , имаме си нов хладилник и нова пералня марка индесит. С хладилника проблеми с вклиу4ването няма, оба4е днес ме тока пускане на пералня  Mr. Green и 6те трябва да ходя да я разу4авам.
И с друго да се похваля  имам си гости за десетина дни и ве4е ме болят краката от препускане насам натам. А гостите са са ку4е и е голям купон. Сестрата на мъжа ми си е взела йопк6ирски териер , това не е ку4е а не6то карто ку4екотка. И като живак. Ако не спи е някакаъв ужас, оба4е е толкова миловидно и лиубвеобилно, 4е ду6а не ти дава да му се скара6. Само дето о6те няма изградени хигиенни навици, а и катио е на 4уждо място съвсем се оплете горкото и превърна коридора ми в пясъ4ник #2gunfire
Саби, ва6ата дамска  дружинка  се увели4ава, нали така. Вси4ко да е наред  и по4ивай пове4е в тия жеги сигурно ти е много трудно.
Гери то 4естит ти рожденик. Да ти е жив и здрав и мого, много да те радва. Ако съдим по зодиака, много радости 6те ти донесе, оба4е характера е един път. спиране няма ре6и ли 4е 6те прави не6то.
ЛАда
приятно изкарване в БГ. Само положителни емоции ти пожелавам.
Моми4ета, покрай толкова коментари на тази диета, каете ми каде мога да про4ета пове4е за нея, не за мен, за съпруга ми. 4е изпуснахме положението от всякаде. А в тия горе6тини горкия е като лейка. Дано да се навие де, той не е от най воелвите персони в това отно6ение, а ако се слабее много аз не мога да се подложа за да го подкрепям.
Вес дано по скоро си намерите подходя6та квартира.
4ао на вси4ки и лек ден.Ние 6те хйодим да се пържим. Понякога на плажа разбирам как се 4увства яйцето в тигана....

# 32
  • Мнения: 350
Пу и аз да се запиша в новата темичка, заглавието и оформлението са страхотни. Ние днес пристигнахме в Испания и ми е адски уморено имам да пиша много но като успея най после да се наспя като хората, ако въобще успея де.
ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМИ!
Саби честита ти госпожица! 
Честито на всички имали повод за празнуване!
До после! Hug

# 33
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
клара, провери ли в аптеките за средство против въшки?
аз бях взимала профилактично един лосион за децата, че бяха плъзнали по училище тварите.
значи, мажеш корените, седиш 15 мин и после се къпеш.
след 10на дена можеш да повториш за по-сигурно.
миришеше приятно този лосион и най-вече ми гарантираха 100% смъртен успех!

# 34
  • Мнения: 2 375
Купих си накрая камерка CASIO 1080, 10.1 мега пиксела.
Ето вижте, едната е правена с телефон, а другата с апаратчето. Аз много разлика не виждам. newsm78

Къде е това албумче на децата, за което говориш ЛаАда? Аз нищо не видях. Освен това, не всички мами видях. Къде са ви снимкитеееееее? smile3514

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 22:47 от natia

# 35
  • Мнения: 811

аз бях взимала профилактично един лосион за децата, че бяха плъзнали по училище тварите.

Ако няма ,не се слага ниЩо.И за профилактика дори.Оня ден то4но това ми обясняваШе доктора и.То и аз за профилактика я миех с такъв Шампоан,ама и това не трябвало да се прави.
Ина4е се продават по аптеките едни спрейове,които са то4но да се слагат на "4иста"глава.Репелис се казва единия.Бях се засилила да купувам,но отпада Щом не било добре..

# 36
  • Мнения: 1 248
Момичета, засрамихте ме.  Embarassed Embarassed EmbarassedРадвам се, че харесахте заглавието. Hug

Натя, честита придобивка. Grinning
Трябва да се научиш да използваш различните "модос" на апарата- пейзаж, портрет... Thinking
Освен това, ако направиш снимка вечер напр., със сигурност бързо ще установиш разликата. Wink
А, и си снимала малко срещу светлината! Naughty

Mimky, добре завърнала се.Чакаме снимки на Никол. Heart EyesКак прекарахте? Със сигурност се връщате разглезени. Hug

Амига, Алест, стига прегрешавахте. Stop Ето почерпете се, мисля че се вписва перфектно в нашият режим. Party
(има го в Меркадоната, но кутията е малко обновена.) Hug



Вал, не прави повече от 10 дни ударния етап. Naughty Придържай се към ограниченията на режима, важно е за здравето ти.
Как се справяш? Взе ли да се храниш малко повече? Hug

# 37
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Натя има албум но се вижда само като влезе6 с юзър и парола

# 38
  • Мнения: 811
Тони виноват  Embarassed.Гледам да се придържам ,ама днес пък диня хапнах.ОЩе утре Ще се изтър4а да си го взема това сорбете  Wink.
Явно разбираШ от снимки и апарати  Wink.На мен и двете снимки ми харесват и не виждам кой знае каква разлика.Предполагам,4е втората е напревена с телефон...
natia,4естит ти апарат.Много снимки да направите с него и да ни ги покажеШ  Wink.

Мимки,добре се завърнали.Колко време постояхте,май и месец няма.Да пиШеШ как си изкарахте.Колко ли е пораснала малката.

# 39
  • Мнения: 2 375
Тони, снимките правени с флаш са коренно различни от тези с телефона, така е. Само не ми хареса, че пише made in china. Thinking Но от друга страна, там се произвежда вече почти всичко.
ЛаАда, утре ще опитам да вляза да ви подзяпам, че сега мъжо се сърди. Отивам да му правя компания.
Алест, ще покажа, само да му хвана цаката. Иначе не позна, с телефон е първата. Rolling Eyes Разлика има, когато увелича размера, например, като ги слагам за тапет на десктопа. Тази с телефона става по-мътна.

# 40
  • Мнения: 2 825
Уж ги избих гадините, приложих им многостранна атака Simple Smile то ще си покаже след ден-два.
Първо ги мазах с лосион от аптеката, после ги омих с шампоан от аптеката (после се оказа, че не трябвало да ги ползвам щото кърмя  ooooh!). В кутията имаше такова гребенче, за което говори Алест - ресах много с него (ама как скубииии). После се боядисах - това е много ефикасно средство против въшки. Пак ресах много. И в аптеката казали на мъжо, че гас не мога да ползвам, пак заради кърмата, та да обливам косата с вода и оцет (това можело профилактично да се прави често). После пак ресах. Това всичкото от 9 до 3. Към 7 вечерта пак вода с оцет и пак ресане. На другия ден същата процедура сутринта и след обяд. Вечерта приятелка ме гледа и нищо не намери. Дано съм ги изтребила гъдинките.

За хващането - от една мацка ги хванах, предполагам е минала през София въшката, защото тя много я гуши. София беше чиста и в аптеката казали на мъжо, че бебета не хващат въшки.

Натиа, честито фото, много хубави снимки да направите с него.
Алест, питай във феретерията за гас пара лампарас, би трябвало да е това.
Мимки, добре си се завърнала, разкажи как изкарахте
Силрай, честит комютър, със здраве да си го ползвате

# 41
  • Мнения: 1 271
Айде на снимкитееее, топли, топли ги даваааааам....
Малеее, прихванах нещо от пазара...
Ето тук  http://s144.photobucket.com/albums/r196/silrai/Before-after/
Преди прическа и след прическа.
Мога само да кажа, че Елеана се държа достойно и понесе стоически подстригването си.Почти не крещя, само веднъж удари фризьорката, което си е цяло постижение, и понесе удобно компанията на бебето на жената.  Mr. Green
Хубавото е, че мацката каза, че и следващият път ще я подстриже!  Grinning
Така, че за следващият път ще се възпитаваме малко.

Лека нощ на всички, включих се само да пусна снимките, а от утре ще пиша повече.  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 350
добро ви утро момичета нашата певица не ме остави да поспя още малко и сега реших да драсна някой ред. За мен лично гостуването в бг си беше супер, на друго мнение е мъжа ми, Никол се запозна с дядо си и вуйчовците си и прадядо си който като я видя се разплака, е родителите ми се разплакаха като я видяха. Да не говорим за леля ми която милата специално дойде от Гърция да ни види, после не искаше да си тръгва но няма как работата я чакаше. Срещата с другите лели и братовчеди също беше незабравима. Имаше и конфликти къде без тях, но гледах да се изолирам от тях и въпреки всичко да си прекараме страхотно, баща ми не искаше да се раздели от внучка си, опитаха се да и угодят всички прищевки за което съм им благодарна. А ние общо взето за тия 20 дена не се спряхме на едно място постоянно сновяхме между Пловдив, Казанлък и село. Някои се разсърдиха понеже не можахме да останем повечко време, на мен страшно много ми се искаше но няма как поне за сега.  Никол се е научила на толкова много нови номера, че се чудя как толкова бъзро ги научи, опасна работа е. Другото нещо е че не иска да заспива в друг човек освен в мама,  ooooh! тежко ми и горко на мене, даже и сега мрънкоти, че и се спи отивам да я приспя и отново ще пиша.

# 43
  • Мнения: 2 375
Силрай, много хубави дечица, да са ти живи и здрави. Щом фризиорката е оцеляла, значи всичко е наре. Пак ще постригва. Mr. Green
Мимки, като те чета, си представям, как ще се запознаваме и ние след две седмици. Важното е, че сте си изкарали добре и живот и здраве, още много пъти ще се видите. Peace

# 44
  • Мнения: 329
Добър ден!  bouquet

Дивина,честит зъб  thumbsup
silrai,пу,пу,страхотни деца,големи са сладурани  Kissing Heart
mimky ,ти от Пловдив ли си?Flowers Bouquet
natia и geripetrowa ,честити ви придобивки.

Общи условия

Активация на акаунт