Густо майна фелибето, на 1 юли под тепето!

  • 1 652
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Стейси, ти се появи бе мила!
Радвам се!
Бях се затъжил за теб. А на срещата трябва да се явиш задължително, че не сме се виждали от една година вече.

# 16
  • Мнения: 2 022
Бройте ме и мен със сестра ми, ще дойдем от Бургас  Simple Smile
И Васи вземи да обединиш списъците от трите сайта да не стане накрая "Наща маса поздравява ваща маса" Simple Smile
Много обичааааам Пловдив!!!

# 17
  • Мнения: 4 068
Ехоооооооооооооооооо, повдигам темичката, за да се разберем къде ще е срещата и в колко часа. Щото то си наближава времето вече пък аз нали ще отсъствам ден-два та се притесних да не изпусна нещо. Wink
Айде казвайте.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Стейси, ти се появи бе мила!
Радвам се!
Бях се затъжил за теб. А на срещата трябва да се явиш задължително, че не сме се виждали от една година вече.

 Направо ме е срам Ренци, и аз съм се затъжила за теб много, то найстина ще вземе година да стане, нямам търпение да се видим!!!! Цунки муцунки

# 19
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Моля, който не дойде на срещата да си измисли самонаказание. Crossing Arms
Извинени са, тези които са се обадили!

# 20
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Хера - снимки ще има ли?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Хера - снимки ще има ли?

А ? И аз това питам !  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 539
Айде да се обадя и аз  Simple Smile Мен ме нямаше  Embarassed но не съм се и записвала  Whistling ама съм любопитна да видя снимките...
Хераааа, къде сиииии  Flutter

# 23
  • Мнения: 1 173
Айде да се обадя и аз Simple Smile Мен ме нямаше Embarassed но не съм се и записвала Whistling ама съм любопитна да видя снимките...
Хераааа, къде сиииии Flutter

И аз да се включа тогава към желаещите да гледат снимки. Simple Smile

# 24
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Колко желаещи трябва да се съберат, за да видим снимки?  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт