" Пиши ми на ЛС...."

  • 13 250
  • 201
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 152
Приятно ми е да получавам ЛС, особено от хора, които харесвам
Все още и аз трепетно се вълнувам, когато се появи прозорчето, известяващо лично съобщение
Не разбирам как има потребители, които доброволно си ги забраняват
Що за префърцунка
Ако не ти допада подателя, просто не чети и изтрий
Лесно е Simple Smile

# 61
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз също много обичам да получавам лични съобщения но ми се случва рядко. Отговарям на всички.

# 62
  • Мнения: 17 416
Дааа, сигурно всеки обича да получава ЛС. ТЕз, дет не обичат, май си ги забраняват...
Им, и на мен ми пишат, аз не съм злопаметна уж/но съм зодия скорпион, все пак/- та един ден може и да ви изненадам с Черен списък на пациентите tooth

# 63
  • Мнения: 2 381
По темата-отговарям, да. И да, пърхат ми пеперуди в корема, като ми светне прозорчето.....
Да бе да. На мен не ми отговори на последното  Crossing Arms

По темата- да, много. И отговарям също.

# 64
  • Мнения: 4 678
Пиша и ми отговарят Hug

# 65
  • Мнения: 5 622
Сега погледнах в изпратени и също погледнах хората на които съм писала дали са влизали от как съм им отговорила на питането. Трима, обаче не са ми върнали отговор на моя отговор, няма благодаря ( при все, че съм се отзовала на питането и съм била изчерпателна), няма нищо... И все пак по-добре да е така- не обичам топката да е у мен  Wink

# 66
  • Мнения: 17 416
Ааааа, Бубе, кво искаш ти! Сметнали са разговора за приключен Grinning

# 67
  • Мнения: X
Винаги съм отговаряла, и съм получавала отговор!

И аз.  Peace

# 68
  • Мнения: 30
Винаги отговарям независимо дали е критика или похвала!!!В този форум не съм получавал ,но и не съм писал по теми не знам защо!Отговарям възможно е да има 24 часа закъснение ,но това е изключително рядко ,бих казал и леко фантастично! Wink

# 69
  • Мнения: 1 447
Винаги до сега като съм получавала съм отговаряла.Бих се подразнила някой ако на мен не ми отговори и затова винаги отговарям.

# 70
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
отговарям  Peace

# 71
  • Мнения: 843
 Много обичам да получавам.  Много прекрасни писания си пазя  и обичам авторите им.   Винаги се стремя да отговоря, дори и със закъснение. 
Тук е момента за се извиня   , ако някой не си е получил отговора.  Или не съм получила съобщението, или са били много  и съм пропуснала,   извинете ме. Блейка блондинеста съм аз. Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, отговарям, ако в лс-то се е съдържал въпрос, иначе какво да си пишем по сто съобщения - все някога разговорът трябва да приключи Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 3 447
Отговарям, разбира се. Безответни са останали две прояви на нездраво сексуално любопитство и един изчерпан лимит. Голяма част от ЛС-тата са били петинг преди по-сериозна комуникация. Злонамерени и психарски не съм получавала, вероятно форумското ми присъствие е скучно и безцветно.

# 74
  • Мнения: 4 300
Като не са ми приятни не отговарям. Понякога усещам, че ЛС-то е прелюдия към лайнян дъжд, понякога е смаият той, понякога просто нездраво любопитство относно скромната ми личност. Когато са ме питали нещо учтиво и конкретно съм отговаряла. Не чакам благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт