Искам да родя!

  • 56 625
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
От мен - леко раждане Hug

# 16
# 17
  • Мнения: 4 434
бебчо си знае работата  Peace скоро ще го гушкаш мамо не припирай  Mr. Green
Peace

# 18
  • Временно
  • Мнения: 788
desi i dido ,знам какво ти е.Преносих 8 дена и си мислех,че никога няма да родя.Но вечно бременна жена няма.Когато бебчето е готово ще тръгне да излиза.Леко и скорошно раждане ти желая!!! Hug

# 19
  • Мнения: 2 908
Де,аз да се молех за такова нещо.Аз пък родих едно време 3 седмици преди термина недоносено бебе,лежа един месец в кувиоз и въобще ми дойдоха на главата тем подобни чудесии ooooh!Я,да се радваш,че си износила плода до дупка,той ще си излезе като му дойде времето-пробвай си другите начини за излизане,ама не се коси,ако ти го предизвикат-поне знаеш,че е развит и всичко си му е наред Rolling Eyes

# 20
  • България
  • Мнения: 181
Моята кума роди на 22 -ри този месец, след като официялният и термин беше 6 юли - и на нея като на теб и бяха казали, че 100 % ще роди преди термина, защото бебето било оформено и голямо... да ама не - един месец след това. Три пъти я слагаха на системи, за да предизвикат раждане - нищо не помогна. То ако бебето не си излезе само - и докторите ще имат грижа, не се притеснявай, ако ти кажат да влезеш в болница - влизаш, та това е най важният момент в живота - приживява се, а ипосле радостта е безкрайна .... УСПЕХ!!!

# 21
  • Попово
  • Мнения: 687
крушата като узрее сама си пада от дървото  Grinning спокойствие и леко раждане  Praynig

# 22
  • Мнения: 941
Към авторката на темата - датата на термина не е постоянна величина, а е ориентировъчна дата.
Дъщеря си я родих 4 кг. след 20 дена преносване - въпреки, че ми казаха заради тесен таз няма да успееш да я износиш до край - глупости  10 месеца я носих - когато бебето е готово само ще тръгне да излиза....ти просто се подготви психически  Peace 
Иначе за варианта с топъл душ - ефективен е  Peace

# 23
  • Мнения: 2 825
Абе, то ако е решило да не излиза, каквото и да правиш, няма да успееш да го измъкнеш Simple Smile
Чувала съм, че ако ядеш люто помагало и много движение, танци, ако можеш Simple Smile

# 24
  • Мнения: 141
Shocked Shocked Shocked в 9-ти месец, дни преди да родиш?

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 364
Когато лежах в болницата и чаках да родя, в стаята бяхме с едно момиче, на което също бяха казали, че бебето е едро и ще се роди седмица-две по-рано от термин. В крайна сметка роди след термина си неголямо момченце (не помня колко тежеше, но беше много под 4кг). Така че не всичко, което казват докторите, е едно към едно с истината - в крайна сметка те не са богове   Wink
Имай малко търпение, ще дойде момент, когато ще си мислиш с носталгия за бременното коремче и ще ти липсва  Hug
Леко раждане, здраво и хубаво бебче!

# 26
  • Мнения: 1 440
В кръга на шегата,ама защо ще ги  #2gunfire лекарите?После какво ще правим,а?
Миличка,само спокойно! HugЩе се роди бебчето!
Успех!И тези дни да се похвалиш с най-красивото сладурче! Grinning

# 27
  • Мнения: 367
Най-изнервящо е чакането,особено като са ти казали,че ще родиш по-рано ooooh!,сега всеки ден ти е като година.Дори и да е трудно се опитай да се абстрахираш от"чакането" и да насочиш мислите си другаде,а пък то когато трябва тогава ще стане Peace
Пожелавам ти леко раждане и много спокойствие!  bouquet

# 28
  • Мнения: 196
Благодаря ви момичета за подкрепата!  bouquetМного позитивно ме зареждате Hug
А основната причина да се тревожа толкова много,че бебо не излиза е че знам че не е хубаво за него да е преносен.Нали уж преносените бебта се раждали целите на люспи,оклоплодните води били залени и много вредни вече за него?!И за това много се шашкам Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 529
Благодаря ви момичета за подкрепата!  bouquetМного позитивно ме зареждате Hug
А основната причина да се тревожа толкова много,че бебо не излиза е че знам че не е хубаво за него да е преносен.Нали уж преносените бебта се раждали целите на люспи,оклоплодните води били залени и много вредни вече за него?!И за това много се шашкам Crazy
Joy Какво ли не бях чувала, но това ме разби! Не си разбивай психиката с подобни глупости, това ти са последните дни от бременността, наслади им се максимално! Иначе, ако много държиш да родиш - топлият душ е наистина ефикасен. Леко раждане и здраво и красиво бебче ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт