Плаж и бременност???

  • 4 994
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Не съм ходила на плаж докато бях бременна. Страхувах се от гъбички. Не исках да поема този риск и не съжалявам Naughty Аз обожавам плажовете, но преживях едно лято без тях Wink

# 16
  • Мнения: 115
още веднъж благодаря на всички за съветите, май ще пропусна плажа, защото не съм сигурна доколко водата в басейните отговаря на изискванията. добре, че го има този форум, защото гинеколозите обикновено ти казват - ами ако се чувстваш добре го прави. благодаря ви!  bouquet

# 17
  • Мнения: 27
аз ще ходя на плаж  Sunglasses. до водата едва ли ще стигна, ноо определено ще се поопека малко. миналата година не ни достигна персонала и не ме пуснаха в отпуска, но сега... ще отида.  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 074
Разбрах, че съм бременна в края на юли миналата година. Понеже съм от Варна от началото на юни ходех постоянно на плаж и дори на съм се пазила, въпреки, че правехме опити за бебе. Забременяла съм, когато бяхме за  3 дни на Несебър - от сутрин до вечер плаж и къпане в морето. После до края на лятото стоях под чадъра, но дума не давах да ми се каже да не ходя на плаж. В края на краищата Господ си знае работата  grinning039

# 19
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Aз ходя на плаж. Дори края на август планираме почивка на море в Ахтопол!
Познавам мама която и двете си временности ходи н аплаж и се къпа в морето. радва се на две прекрасни деца!

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ами аз бях с проблемна бременност. Отлепване на плацентата, постоянно кръвотечение, болки, високо кръвно. Бях на хапчета и инжекции и въпреки това отидох на море бременна в 5 месец. Ако искаш вярвай, но там ми спря кръвотечението, нормализира ми се кръвното и корема спря да ме боли. На плаж ние отиваме към 6-7 сутринта и стоим до към 8-9 вечерта. Бях си взела чадъри, шезлонги, шапки, мазила и какво ли не още и общо взето се пазех от силното слънце. Във водата не влизах защото по принцип не плувам. Като се върнах гинеколожката ми каза че най-вероятно основните ми проблеми са били преумора и притеснение и там като съм си починала съм се оправила.
А пък и в крайна сметка нали и там има бременни жени и се раждат деца. Не мисля че ще има проблем.

# 21
  • Мнения: 203
Разбира се , че може, не излагай корема и главата си директно на слънце, ходи в подходящите часове , без тези в най-голямата жега, пий вода, и се наслаждавай:). Отразява се чудесно на настроението и на общото състояние, аз ходих на море в 5-6 месец, не съм се чуствала по добре през бременноста от тогава.

# 22
  • Мнения: 2 195
Докато бях бременна,последния ми плаж беше в на4алото на 9-тия месец.Единственото неудобство беше,4е мъжът ми трябваше да ми копае дупка в пясъка за корема Crazy JoyА плуването е страхотно-единственото място където не си усещах килцата беше във водата,едно леко,леко... Mr. GreenНе мисля,4е ще навредиш на бебет по никакъв на4ин.Единственото,което ще стане е,4е ти ще се по4увстваш добре Wink

Общи условия

Активация на акаунт