Заповядайте да видите първия български клип за кърмене!

  • 18 703
  • 306
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 789
Сега гледах дългата версия, просълзих се, страхотен клип!!!! Чак ми дожаля, че я отбих наскоро....
И майките, и бебетата са много сладки  Heart Eyes

# 196
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Току що пуснаха 10 сек от клипа по БТВ   newsm10

# 197
  • Мнения: 510
31 секунди, за да сме точни, това му бе първото, макар и закъсняло, излъчване по БТВ   Simple Smile

# 198
  • Мнения: 1 376
Страхотен е клипа! Невероятни са и мамите, и бебчетата  Heart Eyes
Изпълни ме с онези чуства... както , когато кърмя бебето си. Давате ми кураж да продължа въпреки нападките от близки и познати, че вече е голяма.
Бъдете все така активни, за да осъзнаят повече мами кое е най-важно за малките слънчица и да им го дават.  Hug
Благодаря ви   bouquet

# 199
  • Мнения: 502
   Много по-хубава е пълната версия.Браво момичета!На краткото клипче всичко беше някак набързо,а тук вече ме трогнахте.Много са сладки бебчетата,а майките им са красиви.

# 200
  • Мнения: 1 896
Ще бъде ли качен целия клип в youtub, понеже често vbox от чужбина не се отваря  ?Rolling Eyes   Sad

И на мен ми се отваря без проблеми.

Между другото съгласна съм с Лилита, че може би е мааалко по-дълъг отколкото ще изтърпи неизкушеният от кърменето зрител, но за мониторите в магазинте е просто перфектно. А нали за това има кратка версия за телевизиите?

# 201
  • Мнения: 1 341
Красиво, много красиво!
Просълзих се, мъчно ми е, че дъщеря ми се отби! Cry

Иве, много целувки на теб и Алексче от нас с Ема! Hug

# 202
  • Мнения: 94
На мен пък пълната версия хич не ми е дълга, даже не ми стига Mr. Green

# 203
  • Мнения: 250
Нямам думи просто.
Страхотни сте.
Много,много красота и много нежност. Heart Eyes

# 204
  • Варна
  • Мнения: 148
Прекрасно беше! След първите 5 сек вече гледах през сълзи! Страхотна песен и чудесни майки - вълшебници! Благодаря!

# 205
  • Мнения: 827
Страхотно smile3521 smile3501 Който е мислил да не кърми след гледането на клипа съм сигурна че ще си промени мнението breastfeeding

# 206
  • Мнения: 3 718
Красиво, много красиво!
Просълзих се, мъчно ми е, че дъщеря ми се отби! Cry

Иве, много целувки на теб и Алексче от нас с Ема! Hug
Hug и от нас.

# 207
  • Мнения: 121
 newsm10 Вълшебно е!
Клипът е страхотен, песента е невероятно нежна и разчувстваща, а всички Вие, които участвате сте не само "убави"/както казва Шаманката/, а сте чудесни!  smile3501 newsm51

# 208
  • Мнения: 1 531
пълният вариант е просто уникален, всички тези така ми познати бебешки-детски жестове на кърмаче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 209
  • Мнения: 1 216
Дългото клип4е е направено по песента т.е. 4мин и 10 сек са си музикален видео клип.
Идеята му е да продължава да се върти не само в рамките на ССК.

Общи условия

Активация на акаунт