Дайте ми идея за "гараж" ?

  • 2 441
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
Ауу тази кутия за играчки от Бриколаж е чудесна идея.Представям си ги пълни с играчки и наредени едно зад друго като влакче.
Благодаря ви момичета за идеите!

# 16
  • Мнения: 118
Използва се , кутия от обувки,метална кутия от 'Jim',както и бонбониера у нас.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 221
И ние сме с кутия от Бриколаж. Нашата е по-ниска, но по-дълга и широка. Влиза под спалнята. Много е удобно-даже място не заема.

# 18
  • Мнения: 8 999
В Бриколаж или Практикер, а също и в Джъмбо съм виждала големи плоски кутии /около 60Х80 см./ от полупрозрачна пластмаса. Хем се вижда какво е съдържанието, хем може да се пъхне под леглото или пък да се сложи върху някой нисък шкаф.
Моят син си държи количките в пластмасови кутии с капак, нанизани една върху друга /получава се нещо като тясно шкафче. Купих ги от Икея, но и тук съм виждала такива /с различни размери - може да се подреди като пирамидка/ в магазините за 1 лев.
Струва ми се, че би било удобно /ако количките са малки/ да се набутат в тези офисни чекмедженца, които стоят върху бюро.

# 19
  • Мнения: 423
Има едни много хубави мини скринчета с  чекмеджета, от дърво, или картонени. Тук съм ги виждала по книжарниците , малко сложно го обясних....ама не можах да намеря  и снимки. Embarassed

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Момичета миналата седмица в Кранево видях тази кутия.

 

Представа нямам къде ги продават, но много ми хареса.
Извинявайте, че снимките ми на са много фокусирани, но не исках хората да разберат, че им снимам кутията.

# 21
  • Мнения: 2 018
Хубавото на кашона е, че винаги можеш да донесеш нов и това няма да ти коства нищо.  Wink

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Кутията от снимката е от лего или конструктор, с колелца отдолу.
Зимата гледах такива в магазините за играчки (по Коледа, помня), но не купих, че имаме други конструктори.
Жалко, че не продават такива кутии празни.

Сега като се загледах - тази е като столче, а тези които аз си спомням са подобни , но с дръжката се дърпа кутията

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Въобще нямаше да се сетя, че може да е от конструктур. Не си личеше по нищо да е имала колела. Точно това, че става на столче ми се стори оригинално. Детето сядаше на нея, а в същото време играчките му за пясъка бяха вътре.

# 24
  • Мнения: 1 878
Разни подобни съм виждала в магазините Марсел.
Иначе аз успешно ползвам и тези от прах за пране, особено за разните му строители  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт