Целувате ли децата си?

  • 22 018
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Разбира се,че ги целувам.Те са две целувани деца и не мисля,че са разглезени.

# 16
  • Мнения: 3 478
Целувам наред. Дъщеря ми хич не е разглезена от това, но вече се случва да ми откаже целувки, така че целувай докато дават Mr. Green

# 17
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Постоянно Hug

# 18
  • Мнения: 657
Постоянно!  Heart Eyes Въпреки, че ми е още мъничка и не разбира.. Mr. Green Как може да не целуваш детето си, нали трябва да се чувства обичано! Не мисля, че целувките разглезват  Naughty

# 19
  • Мнения: 282
Целувам сина си винаги когато е близо до мен! Не мисля че е разглезен, просто не мога да се въздържа да го нацункам!!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 39 776
И в будно, и в спящо състояние, винаги когато са наблизо Simple Smile

Когато родих Дияна и започнах да я разхождам една баба ми каза "бебе не се целува по тила, че ще стане проклето" Simple Smile

# 21
  • Мнения: 662
Целувам я, но да си призная мъжът ми я целува два пъти повече Embarassed.

# 22
  • Мнения: 114
Целувам го по хиляди пъти на ден.Заедно сме 24 часа,даже на едно легло спим.И аз съм го чувала това за разглезването.Моя е голям глезльо,но не вярвам да е от целуването.Даже и сам идва да ни целува и да го целунем с тати вечер за лека нощ и не заспива ако не го направим.По-добре глезено с много целувки,отколкото невротизирано от липса на внимание-е моето мото. Wink

# 23
  • Мнения: 42
Целуваме го непрекъснато!  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 2 312
Да,много често!

# 25
  • Мнения: 76
разбира се че го целувам!да се разглези?!-по скоро ще расте като щастливо и обичано дете Hug

# 26
  • Мнения: 3 092
Да целувам я и хич и не се връзвам на глупости като това че
ще я разглезя... Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 6 011
Целуваме го постоянно, той нас също. Не вярвам от това да се разглези, но вярвам, че се чувства обичан.

# 28
  • Мнения: 6 442
Целуваме го постоянно, той нас също. Не вярвам от това да се разглези, но вярвам, че се чувства обичан.
Абсолютно съм съгласна Peace Целувам винаги,когато имам възможност  Grinning Предимно докато е буде,защото рискувам да го събудя,ако го цунка докато спи Simple Smile

# 29
  • Мнения: 27 524
Непрекъснато  Heart Eyes
Приказката е безкрайно глупава; от любов не се разглезва човек, а расте добър и щастлив  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт