Разделно хранене-част 26

  • 20 394
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 724
Благодаря ви милички, за страхотните пожелания Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug!
Разплаках се .......наистина, но плача от щастие   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 3 988
Аз пък да си призная напоследък не съм съвсем разделна. Старая се, но някак не се получава. Имам предвид не толкова продуктите, колкото проблема да спазвам интервалите. Вълчи глад ме е подгонил.  Embarassed
Признах си, олекна ми.


gospojata, радвам се свекъра ти. Добре че е бил вече хоспитализиран когато се е спукала жлъчката, иначе възпалението не му мърдаше. Но всичко е добре, когато свършва добре.  Hug

Не мога да се сържа да не коментирам така наречените безкръвни операции. Хората в България много погрешно ги наричат така. Ето тук съм си написала едно обяснение от мъжа ми, който е хирург и като стане дума за това го пускам.


aleks, наздраве и весел празник още един път!

# 77
  • Мнения: 2 724
Добро утро момичета Hug.
Къде сте ?
Кюбит ,и аз напоследък не съм разделна ,но ще трябва да се взема в ръце Crazy...
Госпожо, как си, миличка, как е свекъра ти? Heart Eyes
Мина  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,следващият ми рожден ден е след една година  Cry....
Не ми се чака толкова ................................
Софи ,чакам петък с нетърпение ...
Петя ,а ти режимна ли си или като някои от нас  Crazy?
Мишенце ,Сладунче, от работа нямате време за нищо друго.
Дори да пишете в темата/ особено Сладунка/.
Мади ,празниците са за това ,да си позволиш всичко,което ти харесва. Grinning
Така че разделна почерпка няма newsm47...
Новичките, да не се отказахте, а?
Лени  Heart Eyes..
Ками  Heart Eyes...
Хайде сега да ви изкуша с едно кафенцер собствено производство Wink
 http://img012.imgshare.eu/i/Nuneto/dsc02740_74529.jpg

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 10:34 от aleks

# 78
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте милички Hug
Госпожата радвам се че нещата се оправят Hug
Алекс, разделна съм, но и аз правя грешки Embarassedпонякога.Най-често за вечеря ям таратор и шопска салата EmbarassedЗнам, че не е разделно но ми е леко на коремчето.Няколко вечери се опитвам да не ям таратора,но на тази жега.....Обещавам да се поправя, но кога..... ooooh!И другото ми прегрешение,е страста ми към шоколада EmbarassedНа 2,3 дни хапвам по една вафла Embarassed Embarassedно гледам да е рядко и се надявам да спра до минимум сладките работи ooooh!Та с това греша най-често.Другите не разделни неща гледам да са един път на 7,8 дни.Е, бирата е нещо друго Embarassed Embarassedсега лятото поне по 1 чаша си позволявам,но като спрат жегите спирам и с нея.Просто не ми се пие в хладно време бира,а и по-добре,де Peace Peace
cubbit, не се ядосвай всеки има такива моменти,Ще влезеш в релси,споко Peace
Ками върна ли се от морето?Чакаме снимки Hug  bouquet
Хайде по една голяма  Heart Eyes на всички от мен Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 3 371
Привет , мили мои !  bouquet Чак сега сколасвам да седна и да драсна няколко реда , че цял ден тичам по задачи. Много ви благодаря за вниманието  Heart Eyes Hug Heart Eyes и загрижеността !
Слава Богу , свекър ми вече е по - добре , извадиха сондата и вече не е непрекъснато на апарат. От днес започнахме и със захранването и раздвижването. Все още има температура 37.3 - 37.5 градуса , но това се очакваше след толкова гной , която са изкарали от стомаха му. Полека - лека ще се оправи , все пак 80г никак не са малко и явно ще е нужно повече време за възстановяване  Peace!
Алексче ,  Heart Eyes как мина празникът , мила ? Добре ли си прекара ? А какво ще става в петък newsm78? Пусто любопитство , ей Embarassed!!!
Лени ,  Heart Eyes липсваше ми  Hug! Ще ти звънна утре Peace!
Петенце ,  Hug, всички имаме такива "грешни" страсти - моята е към сладоледа Embarassed.Не , че и шоколад отказвам , но на сладолед просто не мога да устоя ooooh!!Това е моето прегрешение от време на време. Гледам да е само в свободния ми ден , ама не винаги успявам Wink!
Мише ,  Hug как е ремонтът ? Дано вече си го приключила , че да си отдъхнеш !
Сладуне , как е новата работа ?
Мади , Софи , Кюбит , Йони , Мимче и всички други по "домова " книга - много ви цункам и силно ви прегръщам ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
Госпожо ,пожелавам на свекъра ти бързо и безпроблемно възстановяване.
Сега той се нуждае от много грижи и внимание ,които вие със сигурност му давате.
А ти как си ? Hug
А за петъка- просто тогава Софи ще се прибира от Бургас и се надявам да се появи в темата Laughing.
Много ни е замряла напоследък.... Sad
Сладунче ,намери време да драснеш бе, душко, все те мисля...
Мим4ето и тя изчезна.
Какво прави Даме ?
Петенце ,тараторчето не е голямо прегрешение, аз също много често си хапвам, по -точно пийвам. Grinning
Мади ,и ти много работиш .
Неса на градина ли ходи или майка ти се грижи за нея?
Кюбит ,как сме, нещо ново около теб?
Йонито ,не се ли завърна вече ,ще ти пишем неизвинени Laughing...
Мише, ние пък правим ремонт на мама.
Сега я убеждавам да се раздели с някои старички мебелчета...
Успях за едни ,другите- следващия етап Laughing.
Като свършим при нея, почваме у нас.
Едно необятно стълбище ни чака да го боядисаме ,зимната градина и тя е за ремонт, да не говорим за стаята на Тишо и "компютърната зала" ooooh!...
Добре, че аз няма да търся тапети ,харесвам си боя ,избирам цвят и ми я правят.
Ох, много бавно ми зарежда компютъра ,но само тук ,при вас как е ?
Сега да пием кафенце и дано ни е спорен денят!
 

# 81
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
  bouquet

# 82
  • Мнения: 533
Милички, повярвайте, наистина няма време за писане, затова и не се обаждам Hug
Чета ви от време на време, но работата е толкова динамична, че едва смогвам да съм и час пред компа хехе, то затова си я и харесвам Hug Дето се казва дори получих бойно кръщение в едни преговори с чужденци, та полека-лека свиквам и с терминологията Hug
Добре съм, малко охърбавяла, но е нормално на нова работа Peace
Бъдете здрави и усмихнати Hug

# 83
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
Да ни е спорен и успешен деня !
    -носталгия по моренцето Laughing
Сладунче ,радвам се за това ,че си харесваш новата работа ,но за килограмите ще ти се карам Naughty!
Петя ,ти загуби ума и дума newsm09 Laughing.
Аз си пиша самичка, но това ми е като ритуал ,да си пия кафенцето с вас.....
Сега едно поздравче от мен :
 http://www.vbox7.com/play:1f155c8f
 wavey wavey wavey

# 84
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте  bouquet
Алексче вчера ми беше мнооого слаб нета и не искаше да ми публикува отговорите Rolling EyesНакрая ми писна да пиша и сложих една иконка и то взе че я публикува Crazy и после пак не искаше да става ooooh!Та за това така мълчах вчера Rolling Eyes
Сладунче по-лекичко я карай с тази работа Hug
Момичета кажете ми с какво да комбинирам биричката.Вечер като седнем някаде на бира и всеки си поръчва за мезе пържени картофки и цаца.Знам,че и с двете не може,но поне с картофки разделно ли е?Искам да съм вече без прегрешения,че с тях килцата не се качват,но и не слизат,а още не съм си свалила до кадето искам.Искам да си сваля до целта и мисля да се откажа за извесно време от грешките Naughty
Като гледах снимките на Алекс и Ками и страхотните им тела направо се навих да спра честите прегрешения за да постигна и аз целта си.Дано успея Praynig PraynigПочвам още от днес PeaceНикакви, дори и малки прегрешения.Без шоколад и други неразделни неща.Дори ще махна деня си на неразделност които си слагах веднъж на 7-8дни ooooh!Дано успея Praynig Praynig Praynig
Днес до сега съм на едно малко пъпешче.След още 2,3 часа мисля да хапна едно кис. мляко,а за вечеря салатка (краставица,домат,чушка,лук и сиренце) Peace
Пожелайте ми успех,че този път се надявам да успея.Дано за 2,3 месеца сваля последните 5 кг.

# 85
  • Мнения: 7 263
Пете, спри сладкото и тестеното, спри и пържените неща. Аз пия бира със салати - хем сравнително разделно, хем по-леко и по-лесно усвоимо. В краен случай си вземи или само риба или само картофи, но в никой случай и двете. Наистина трябва малко воля в началото, но веднъж тръгнеш ли да сваляш ще се мотивираш и ще видиш, как няма да ти се ще да прегрешаваш  Simple Smile
 Hug Hug Hug на всички  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета,  bouquet

аз по-назад писах, че съм почнала разделното хранене. Малко бъркам от време на време, че не съм догледала хляб и домати не се ядат.
Общо взето през деня ми е сутрин плодове, на обяд сандвич с маслини или кисело мляко или само салата. Вечер готвено разделно.
Искам и да попитам като се готви зрял боб или подобни може ли да му се сложи малко морковче и т.н. без запръжки
Приятен ден

# 87
  • Мнения: 7 263
Здравей Jerry F,
Според мен можеш да слагаш на зрелия боб и морков и домат и чушка, като не го запържваш общо взето и добро ядене макар, че няма с какво да го комбинираш разделно.

# 88
  • София
  • Мнения: 3 787
Здравейте,милички Hug

Първо на патерички- Алескче,честит рожден ден  bouquet.Бъди здрава,щастлива и обградена винаги с много внимание и любов  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз се завърнах в неделя,но все не успявах да взляза да ви прочета и да пиша Embarassed
Не съм спряла да обикалям магазини заради ремонта TiredНаправо вече ми писна и лошото е,че съм без кола и не мога да купувам нищо.Сега харесвам нещата,после ще трябва пак да обикаляме да ги купуваме Sick

Иначе,във Варна си прекарахме страхотно.На 7-ми имахме годишнина от сватбата и мъжо ми спретна една "романтична" обиколка на плажните заведения Joy Joy Joy
Намерихме страхотно заведение на Южния плаж в един кораб-страшно много ми хареса като обстановка,храна и обслужване Grinning

Надявам се утре да имам малко временце пак да ви навестя Praynig


Целувки на всички Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
Ками ,и аз на патерици да ти честитя годишнината   bouquet!
Пожелавам ви много любов и разбирателство  Hug!
 
Джери, Петя , Лени ви е отговорила изчерпателно на въпросите.
Само да добавя -Пете, това меню ми се вижда доста оскъдно, а  нали знаеш, че по този начин метаболизмът се забавя.
Закуската е добра ,киселото мляко нека ти е втора закуска, за обяд си приготви някакво нетлъсто месце, гарнирано със салата от краставички.
Вечерята може да е по- лека Peace Hug.
И пий повече вода.
Тези дни и аз съм стриктна и се чувствам много добре.
Вчера имах много работа по ремонта на мама -мръсна работа .
Цял ден търках стени и почиствах едни пластмасови тавани  ooooh! ooooh! ooooh!
И после отидох на тренировки и издържах bowuu!
Храната ми е плодове, кисело мляко, месо на скара и зеленчуци .
Е това е засега от мен.
След малко ще се започва боядисване -майстор Тричко може всичко Laughing.
На всички пожелавам прекрасен ден Hug Hug Hug Hug.
Цунки  love001  love001  love001
И си чакам цаливките от Мишето Wink.
Щях да забравя кафето
 

Общи условия

Активация на акаунт